POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!

Go down 
+7
t_bejbe
melsas
D.
jaca
animal lover
tinchy
Armin
11 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Armin
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 13
Registration date : 2007-11-15

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 16:22

Neko je prije dva dana u parku pred mojom zgradom ostavio 3 steneta. Dvije zenke i jednog muzjaka. Dvije zenke sam uspio udomiti a za muzjaka mi je hitno da i njega smjestim. Do sada su kucici bili kod mene, ali otac je dao ultimatum da do kraja vikenda se rijesim i muzjaka. Otac voli cuke, ali je imao operaciju (ugradio pejsmejker) i nece da cuje ni za kakvu zivotinju jer je uzasno slab..
znaci situacija je hitna i treba mi neko makar privremeno da ih udomi dok nenadjemo neko konkretno rjesenje za njega.
Rasu ne bih znao reci koja je, ali u prilog saljem dvije slike
pa ko zna koja je rasa, neka kaze.

Moj broj mobitela je 061 272 134

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! 210
Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! 110
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 16:43

Da nije pekinezercic?
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Armin
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 13
Registration date : 2007-11-15

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: .   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 16:59

ne znam stvarno. ne razumijem se toliko
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 17:25

Mery trazi malog pasa muzijaka pa joj se javi na pp Wink .Sretno sunny
Na vrh Go down
Armin
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 13
Registration date : 2007-11-15

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 17:42

javio sam se, pa vidjet cemo hoce li biti srece...
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 18:01

Jel to ovaj mali cuga? Laughing
med je pravi
Na vrh Go down
Armin
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 13
Registration date : 2007-11-15

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 18:09

jeste Smile
Na vrh Go down
Armin
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 13
Registration date : 2007-11-15

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 18:35

moze li se cuko dovestu u azil ili nesto... ja moram stvarno brzo nesto naci jer je frka kuci
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 18:47

Armine i ja imam jedno stene kod sebe jer nema gdje..azil je PREPUN!!!!
Na vrh Go down
Armin
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 13
Registration date : 2007-11-15

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 18:50

uhhh

sta sada uradit... ja sam citav grad nazvao i nece vise niko da uzme
nemam ideja nikakvih vise
Na vrh Go down
Armin
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 13
Registration date : 2007-11-15

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 21:06

a sto je najgore, tata je poludio, hoce da ga izbaci dok sam ja na poslu
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 21:12

Imas li kakav balkon ili nesto da ga uskuskas pa tu stavis barem dok si na poslu?
Na vrh Go down
Armin
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 13
Registration date : 2007-11-15

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 21:17

probao sam danas to.... cvili i grebe non stop po balkonskim vratima... previse je mali a hladno je vani... on se otkrije i onda pocne cvilit i grebat
Na vrh Go down
Gost
Gost




Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 22:18

probaj sa market.ba
ako imas nekih problem, daj ja cu staviti
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 22:29

mery, ima li te...
Na vrh Go down
Armin
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 13
Registration date : 2007-11-15

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 22:38

stavio sam na market.ba jutros... niko se jos nije javljao
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 22:40

na market.ba ima nekih sto traze kucne ljubimce, ali nije ono hocu cuku, vec onaj drugi oglas...

sto smatra rottovoe opasnom rasom... Mad
Na vrh Go down
Armin
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 13
Registration date : 2007-11-15

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 22:44

ima li jos negdje sem market.ba da bi mogao staviti oglas za udomljavanje cuke
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 23:27

Ako zelis dacu ja sutra u oslobodjenje
Na vrh Go down
Armin
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 13
Registration date : 2007-11-15

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 23:30

super, hvala puno... moj broj je 061 272 134
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 23:31

Nema problema. Sredjeno. Nadam se da ce izaci odmah naredni dan. Da napisem da je mjesanac pekinezera, jer ja vjerujem da jeste Laughing
javi sta zelis da napisem. Sretno!
Na vrh Go down
Armin
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 13
Registration date : 2007-11-15

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyThu Nov 15 2007, 23:37

moze... vi vjerovatno bolje znate nego ja jer ja pojma nemam koja bi vrsta mogao biti
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyFri Nov 16 2007, 14:50

Armin (citat):

Moj broj mobitela je 061 272 134

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! 210


Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! 110

Ovaj cuki jos nije udomljen... Da podsjetim samo, muzijak je.
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Sweety20
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Sweety20


Broj komentara : 9
Registration date : 2007-11-16

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyFri Nov 16 2007, 15:05

[b] kako su samo medeni, cim sam vidjela na dernek.ba temu koju si postavio vezano za ove psice, poludila sam za njima i odmah dosla uclaniti se na ovaj forum za koji nazalost nisam do sad znala, al sam sad presretna sto sam vas pronasla i svaka vam cast zaista na velikodusnosti svih vas koji brinete o svim ovim divnim zivotinjicama...
ja sam luda za psima, imala sam njemackog ovcara koji je odrastao pored mene, i mi ga dali na dresuru i uginuo nam tamo (razloge ne znam valjda se nije mogao prilagoditi, il je zaista kako su nam oni rekli do onih prvih vakcina koje se moraju dati psu a koje je veterinar kojem smo mi vodili njega u vecem razmaku od potrebnog dao), taj gubitak jos ne mogu podnijeti,a ne mogu iskreno vise ni imati psica te vrste...A neprestalno razmisljam o nekom novom psu,medjutim jako je tesko bas pronaci psa ovdje a jos nam je teze prevesti psa iz bosne gdje bismo ga i zeljeli kupiti ovamo za Njemacku Sad
ma joj ja se raspisa hajd ne zamjerite nova sam ovdje pa bas dosta toga ima u meni da iznesem i kazem...
ugl. na ovu temu cu iskoristit priliku opet vas sve srcem pozdraviti i zaista se radujem sto sam clan sad ovog foruma i nadam se da cu koliko toliko doprinijeti istom, ali i uz vasu pomoc pronaci psa za sebe...
a ovog divnog malenog psica ja bi rado da imam, (ozbiljno) al vjerujem da bi to malo teze islo u mom slucaju...
zelim puno srece momku koji se brine o psicu i da se zaista nadje osoba pouzdana koja ce udomit ovo divno malo stvorenje(a opet kazem bila bi presretna da to budem ja:( )
veliki pozz svima vama i divni ste zaista, idem sad detaljno pregledati forum he he bas sam se zaljubila u ovu stranicu, ma dosadit cu vam svima ovdje kako cu stalno bit prisutna he he zmig
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! EmptyFri Nov 16 2007, 15:46

Koliko ja znam, iz sarajeva psi idu ponekad za njemačku.
Međutim, to je sve preskupo. Sweety, ako ga želiš, kilometri nisu problem...
Dalo bi se možda nekako organizovat....Pogotovo ako neko od tvojih prijatelja dolazi u BiH...
Na vrh Go down
Sponsored content





Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!   Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!! Empty

Na vrh Go down
 
Hitno potreban neko da udomi stene od 2 mjeseca !!!
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» HITNO POTREBAN PSIC KRUPNIJE PASMINE!!!!
» HITNO POTREBAN PRIVREMENI SMJESTAJ ZA GARU IZ SINTERAJA!!!!
» Hitno potreban pomoc tornjaku!
» HITNO potreban dom za prekrasnog PULINA

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Arhiva-
Idi na: