POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Zelim malog yorksirskog terijera!

Go down 
+7
Pitdog
animal lover
tinchy
Hitman
melsas
D.
Edina
11 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Zelim malog yorksirskog terijera! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zelim malog yorksirskog terijera!   Zelim malog yorksirskog terijera! - Page 2 EmptyTue Nov 13 2007, 17:52

sve super
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Zelim malog yorksirskog terijera! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zelim malog yorksirskog terijera!   Zelim malog yorksirskog terijera! - Page 2 EmptyTue Nov 13 2007, 18:55

Neka vam je sretan budući zajednički život!!! seta
Nadam se da neće biti viša od tebe kad naraste... Twisted Evil
Na vrh Go down
Gost
Gost




Zelim malog yorksirskog terijera! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zelim malog yorksirskog terijera!   Zelim malog yorksirskog terijera! - Page 2 EmptyTue Nov 13 2007, 19:26

Ko se to udomio?????
Prvo sam pomislila da nam se miskica udomila, ali vidim da je neka od melisinih princeza I love you
Za pinca ti mogu garantovati da u grebenu nece biti visocija od 32 cm, a zaista ne znam za melisine bebe.
Sad sam happy

Edina, molim te, ako mozes razglasi da se prelijepa pincica udomljava , jesi li ti iz Sarajeva???
Mozda je neko hoce...

Ja cu svakako Miskicine i Pujdine (tako ga dunja i ja zovemo - tj Ronijeve) slike staviti kod Armana u Zoo centar!!!!!!

Tamo jako puno ljudi dolazi i sigurno ce se desiti kod nekog ljubav na prvi pogled.
Na vrh Go down
Edina
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 10
Age : 36
Registration date : 2007-11-12

Zelim malog yorksirskog terijera! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zelim malog yorksirskog terijera!   Zelim malog yorksirskog terijera! - Page 2 EmptyTue Nov 13 2007, 19:49

Bas vam hvala svima na tako lijepim zeljama, ja evo blistam od srece Smile .Naravno razglasit cu za tog drugog cuku iako nisam iz Sarajeva,iskreno se nadam da ce se neko naci i za nju...pozz
Na vrh Go down
Gost
Gost




Zelim malog yorksirskog terijera! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zelim malog yorksirskog terijera!   Zelim malog yorksirskog terijera! - Page 2 EmptyTue Nov 13 2007, 19:51

i ja se nadam.... hvala Edina, zelim vam puno zajednickih trenutaka, i naravno obavezno da si nam poslala slikice, mi ti jednostavno uzivamo u slikicama sa happy endom I love you
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Zelim malog yorksirskog terijera! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zelim malog yorksirskog terijera!   Zelim malog yorksirskog terijera! - Page 2 EmptyTue Nov 13 2007, 20:08

melsas (citat):
ma, vi ste nju pogresno shvatili!!!

ja sam prije dva, tri dana vidjela oglas na internetu da zeli psa. poslala sam mail da imamo mnogo pasa koji trebaju dom, i da se moze odluciti za jednog. ona ne treba iskljucivo rasnog psa, vec mi je rekla da zeli psa koji ne raste puno, a ovaj jorky joj se bas svdjeo i tako. sta je sa rexom, za njega je bilo nesto kao hitno, da nije mozda vec udomljen, jer je i on mali?
bravo, on je super za nju, situacija za njega je kriticna
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Zelim malog yorksirskog terijera! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zelim malog yorksirskog terijera!   Zelim malog yorksirskog terijera! - Page 2 EmptyTue Nov 13 2007, 22:46

pa ja, eto, ili rex, ili pudlica, svejedno je, i jednom i drugom treba da se udomi, pa sad ne znam tacno, na tebi je izbor, edina..

bas je super da sam vidjela tvoj oglas..
Na vrh Go down
Gost
Gost




Zelim malog yorksirskog terijera! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zelim malog yorksirskog terijera!   Zelim malog yorksirskog terijera! - Page 2 EmptyWed Nov 14 2007, 02:11

pa koliko znam ona je uzela od melise (farah) zenkicu....
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

Zelim malog yorksirskog terijera! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zelim malog yorksirskog terijera!   Zelim malog yorksirskog terijera! - Page 2 EmptyWed Nov 14 2007, 10:34

Upravo tako Lara2311, Edina i ja smo se, jučer, dogovorile i crna princeza je rezervirana i ide uskoro u novi dom. Zamoljena sam da je ne dajem nikom drugom cestitamo Ostalo je samo da pronadjemo najbolje rješenje za transport, a curica ce putovati najverovaznije u subotu.
velja i melsas očigledno nisu pročitali predhodne postove, a možda si ih i ti zbunila jer si napisala moje ime a ne nick, pa nisu shvatili ko je sad ta melisa koju spominješ.
Na vrh Go down
Sponsored content





Zelim malog yorksirskog terijera! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zelim malog yorksirskog terijera!   Zelim malog yorksirskog terijera! - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Zelim malog yorksirskog terijera!
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 4 macica traze dom
» Udomljavam malog macica...
» udomljavam malog macka - ZENICA
» NASLA SAM MALOG DALMATINERA na grbavici kod shopping centra

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: