POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 4 macica traze dom

Go down 
+2
jaca
Jasmina
6 posters
AutorPoruka
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

4 macica traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: 4 macica traze dom   4 macica traze dom EmptyTue Aug 26 2008, 11:21

Ako neko zeli da udomi mace neka mi se javi. Slike postam za koji dan.

Ima ih 4: 2 potpuno crna, jedno sa bijelim sapicama, jedno sivo. Svi imaju plave oke i mislim da su sve cure (za sivo nisam sigurna). Jako su umiljati i maznjavi, osim sivog koje je nemirko i lovica. Stari su oko mjesec dana po mojoj procjeni.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

4 macica traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 4 macica traze dom   4 macica traze dom EmptyTue Aug 26 2008, 13:48

jesu to potomci one tvoje mici
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

4 macica traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 4 macica traze dom   4 macica traze dom EmptyTue Aug 26 2008, 13:51

jaca (citat):
jesu to potomci one tvoje mici

Dobro zapazanje, jesu. Smile
Neke su se komsije bunile, ali u haustoru ima bar 5 ljudi koji ih paze, tako da su zasad ok, nije nikakav belaj, samo bih voljela da ih udomimo dok se nisu navikli na zivot tu jer cemo imat citav maceraj uskoro... Laughing
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

4 macica traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 4 macica traze dom   4 macica traze dom EmptyTue Aug 26 2008, 17:47

Cao .. Moja rodica bi udomila jedno mace , mozda to sivo .. ili crno sa bijelim sapicama .. ak mozes samo slike da mi posaljes .. pa da ja vidim sa rodicom .. hvala unaprijed .. !!
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

4 macica traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 4 macica traze dom   4 macica traze dom EmptyWed Aug 27 2008, 11:35

Evo friske slike od jutros, malo su mutne jer sam zurila. I okice vise nisu plave kao kad su bili bebe, sad su zelene. Smile

sivko (jos uvijek ne znam jel musko ili zensko Laughing )
4 macica traze dom Sivkopy4
4 macica traze dom Sivko1rq1

bijela sapica
4 macica traze dom Bijelasapicats9
4 macica traze dom Bijelasapica1ea3

jedna crna
4 macica traze dom Crna1oo0

dvije crne u igri
4 macica traze dom Crnkeuigrius8

Sad pitanja za mackoznalce: je li rano da ih odvajam od majke i je li pametnije da ih se odnese odjednom ili jedno po jedno? Kako da utjesim mamu kad bude tuzna sto nema macica? Hoce li me mrziti? Rolling Eyes Ima li jos savjeta u vezi ovoga?
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

4 macica traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 4 macica traze dom   4 macica traze dom EmptyWed Aug 27 2008, 12:00

ja ne mogu reci za sebe da sam mackoznalac, ali mackoljubac sigurno jesam Smile
al sumnjam da ce te mama maca mrziti. oni se i onako odvoje od nje kad malo porastu
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

4 macica traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 4 macica traze dom   4 macica traze dom EmptyWed Aug 27 2008, 16:12

Samo ih nemoj molim te jos odvajati od majke ako doje .. Moja mala curica je mjesec nakon sto sam je dobila, sve trazila po svojoj seki da doji .. znala je svu ubalit do kosti .. koliko je znala bit mokra kosti su joj se skoro vidjele .. a sad istu situaciju imam i sa ovim macicem .. kojeg sam tek dobila .. on je puno manji od moje curice pa po njoj sve trazi da doji ..Tako mi nekad bude zao kad ga gledam kako trazi da doji .. ponekad cak i ova moja cura .. iako je velika trazi da dodi .. pa zarovi glavu u moju maicu i sve kao da doji Sad Sad Sad Zato ako si u mogucnosti da ih pricuvas jos malo , neodvajaj ih ..
P.s. Javit cu veceras dali ce moja rodica udomiit jedno .. ali 99 % hoce .. pozz
Na vrh Go down
mikica11
novi kolačić :)
novi kolačić :)
mikica11


Broj komentara : 6
Registration date : 2008-07-15

4 macica traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: zelimmmm   4 macica traze dom EmptyThu Aug 28 2008, 18:02

zelimm to sivooooo aaaaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

4 macica traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 4 macica traze dom   4 macica traze dom EmptyThu Aug 28 2008, 18:16

Sivo najvjerovatnije ide kod ove cure koja se vec javila.

Ako moze neko drugo ili ako djevojka odustane/uzme neko drugo (sto joj takodjer mogu predloziti), voljela bih da mi kazes koliko ti je godina i ako si maloljetna (a pretpostavljam da jesi) - mogu li popricati s tvojim roditeljima?
Na vrh Go down
LadyCat
novi kolačić :)
novi kolačić :)
LadyCat


Broj komentara : 2
Age : 31
Registration date : 2009-10-23

4 macica traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Zelim macu   4 macica traze dom EmptyFri Oct 23 2009, 20:56

Jasmina (citat):
Sivo najvjerovatnije ide kod ove cure koja se vec javila.

Ako moze neko drugo ili ako djevojka odustane/uzme neko drugo (sto joj takodjer mogu predloziti), voljela bih da mi kazes koliko ti je godina i ako si maloljetna (a pretpostavljam da jesi) - mogu li popricati s tvojim roditeljima?



Imam jedno pitanje dali su mace vec udomljene
Ako nisu mozda bih htjela udomiti
Na vrh Go down
twity
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 2
Registration date : 2009-10-24

4 macica traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Pozdrav   4 macica traze dom EmptySat Oct 24 2009, 11:29

Udomila bih jedno mace ako vec nisu udomljene.

Molim da mi javite ako jos uvijek nisu udomljene gdje mogu da dodjem po mace?
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

4 macica traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 4 macica traze dom   4 macica traze dom EmptySun Oct 25 2009, 11:00

Ovi postovi su iz 2008. godine. Otad sam udomila i drugu turu macica... Smile

Trenutno imam nekoliko macica na vikendici na Jablanickom, ali ne mogu vam ih dati jos nekih 15tak dana, posto necu ici tamo, a zena koja ih hrani ne bi ih nikome dala. Smile

Ali znam znam jos neke ljude koji bi mogli imati macice, ako niste nasli nijedno drugo, javite mi da se raspitam.
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

4 macica traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 4 macica traze dom   4 macica traze dom EmptySun Oct 25 2009, 21:09

Ima kolegica kaze 10tak macica u basti, raznih Smile Ko zeli jedno, neka mi se javi.
Na vrh Go down
Sponsored content





4 macica traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 4 macica traze dom   4 macica traze dom Empty

Na vrh Go down
 
4 macica traze dom
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» macica
» tri macica
» 6 macica u kutiji
» Urgent 3 macica u kutiji
» Udomljavam malog macica...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Mace koje traže novi dom-
Idi na: