POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 djeca monstrumi ili monstruozni roditelji

Go down 
+13
audiophilia
tinchy
alma
ToLive4
Jasmina
D.
drift_kraljica
melsas
sofi
veselko
designerlejla
animal lover
arijana
17 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 EmptySun Nov 25 2007, 20:32

Uh... tesko ce to da ide....dzabe nama kad to ljudi ne zele... u ovoj Gracanici nema tog covjeka koji je protiv ubijanja pasa...svi kazu aj sta fali,moraju to...mozda da ima ljudi ali i njih briga nece ni da pokusaju pomoci... Sad
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 EmptySun Nov 25 2007, 21:39

ima, ima, sigurno, nije gracanica toliko mala..

ako poznajes barem jos pet osoba iz cijele gracanice koje zele isto sto i ti, a ima ih barem pedeset, onda mozes da pokrenes nesto. ih, pa da znas koliko sam ja mislila da me niko ne razumije i da niko ne voli zivotinje. pa sam opet nasla grupu ljudi koji ih vole. i eto, u mom slucaju, ti su ljudi vec osnovali nesto, kod tebe ima mnogo takvih, sigurna sam, samo niko nema da pokrene. eto, ako imas sredstava, mozes i sama poceti uz par jos osoba, ako nemas, pokreni fondove u svojoj skoli (znam da ce te ismijavati, ali to sredi prvo sa direktoricom. ako uspije, napadas druge skole, onda sa sredstvima okupis ljude, i krenes dalje...

ima da se pise, premjestam u novi topic u kako pomoci..
Na vrh Go down
Gost
Gost




djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 EmptySun Nov 25 2007, 23:35

melsas (citat):
ima, ima, sigurno, nije gracanica toliko mala..

ako poznajes barem jos pet osoba iz cijele gracanice koje zele isto sto i ti, a ima ih barem pedeset, onda mozes da pokrenes nesto. ih, pa da znas koliko sam ja mislila da me niko ne razumije i da niko ne voli zivotinje. pa sam opet nasla grupu ljudi koji ih vole. i eto, u mom slucaju, ti su ljudi vec osnovali nesto, kod tebe ima mnogo takvih, sigurna sam, samo niko nema da pokrene. eto, ako imas sredstava, mozes i sama poceti uz par jos osoba, ako nemas, pokreni fondove u svojoj skoli (znam da ce te ismijavati, ali to sredi prvo sa direktoricom. ako uspije, napadas druge skole, onda sa sredstvima okupis ljude, i krenes dalje...

ima da se pise, premjestam u novi topic u kako pomoci..

draga melsas njoj je 15 godina, sta da pokrece???
ni udruzenje ne mozes osnovati ako nisi punoljetan a da ne pricam o tim SF stvarima koje ti spominjes.
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 EmptyMon Nov 26 2007, 01:14

ima ona roditelje...

a veljo podrzava, pogledaj topic u kako pomoci
Na vrh Go down
Gost
Gost




djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 EmptyMon Nov 26 2007, 01:25

ne bih sad da pametujem, ali lako je pricati odavde iz sarajeva...
nego, sad zamisli situaciju da vam ljudi pocnu dovoditi pse, mislim to je azil jel tako.
nekog je udarilo auto, drugo je stene, trece povraca bla bla bla
1. gdje ce s njima?
2. ko ce platiti preglede, vakcine, sterilizaciju???? HRANU????

mislim daj da budemo malo realni....
mislis da ce roditelji moci toliko love odvajati???
pa ni SOS koji dobiva lovu od strangera ne moze da pokrije sve obaveze, a to je udruzenje koje ima radni staz 9 godina koliko vec....
Ja ne kazem da se ne mora, ali da se sad to registruje, pa onda moras drzavi placati isto tako ja mislim poreze i sta ti ja znam...

Eto odgovori mi na pitanja, ja sam vidjela na onom forumu na sta su sve spremne Gracanlije, radje ce ih sutati i ubijati nego dati 10 km za hranu ili sta ti ja znam sta...

Zato sam i rekla da je ovo SF

a to sto cika veljo podrzava, podrzavam i ja naravno, sta vama sos moze pomoci iz sarajeva kad ni sam sebi ne moze da pomogne, em nema volontera, em se ne mogu obicne vakcine platiti, psi koji su trebali otici u oktobru NISU OTISLI, ja i dan danas ne znam koji je razlog njihovo ostanka ovdje, jel lova za transport ili sta vec....
Pa ako se vi uzdate u nas, necete dobro proci.
ja sam samo realna, nek mi oproste oni koji su zagrijani za tu ideju da se azil i tamo otvara, ali nemojte da poslije bude TOLD YOU SO...
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 EmptyTue Nov 27 2007, 14:55

samo malo, ova tema se mira vratiti na svoje, a u onoj tamo cemo pricati o gracanici, je li?

eto bas jucer jedno dijete, znaci ne tinejdzer nego dijete od mozda devet godina, suta macu na carsiji, nije ona moja, uglavnom, ja pridjem i kazem mu da to ne radi, on kaze, pa sta cu ja kad me nervira. ja pitam, a sta ti radi, on kaze, pa tu je, ne mogu proci. ulica ferhadija, siroka da brod citav manji moze proc, i to pored mace. i onda ja lijepo njega sklonim, jer je za dvije glave manji od mene, odrzim mu lekciju kako ce ga bog kaznit i takve stvari, malac se postidi i morao mi je jos casnu rijec i ruku dati da nece ubuduce dirati zivotinje.

a maci je jos kupio hranu, pardon macku je kupio hranu, musko je Very Happy Wink
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 EmptyTue Nov 27 2007, 18:28

Vecina djece bi prestala raditi ruzne stvari zivotinjama samo kad bi im imao ko objasniti zasto se to ne treba raditi. Pa poznato je da djeca mogu saosjetiti mnogo bolje od odraslih, a mogu se i poistovjetiti sa zivotinjama kao sa slabima kojima odrasli upravljaju zivotima.

Jos da im ima ko objasniti... Embarassed
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 EmptyTue Nov 27 2007, 19:21

@Melsas
Kamo srece da je vise djece takve kao sto si ti . Ti si meni fakat legenda, i fakat mi je drago sto ga nisi nalupala vec si mu fino objasnila, ko zna, mozda sad i on ima priliku da postane covjek kao ti.
Na vrh Go down
alma
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 28
Registration date : 2007-08-27

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 EmptyTue Nov 27 2007, 20:52

ToLive4 (citat):
@Melsas
Kamo srece da je vise djece takve kao sto si ti . Ti si meni fakat legenda, i fakat mi je drago sto ga nisi nalupala vec si mu fino objasnila, ko zna, mozda sad i on ima priliku da postane covjek kao ti.

Melsas, Tinchy, Kraljica.........ma prekrasne su....... flower AL
---------------------------------------------------------------------------------------------------
VEGETARIJANSTVO-NE BUDITE NEODLUCNI, SPASITE NEDUZNE ZIVOTE
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 EmptyWed Nov 28 2007, 00:58

hahaha, nije mi prvi put, ali nazalost kod nas dzumbus u gradu nad zivotinjama prave mali romi, a njih je uvijek u coporu, tako da ih se iskreno bojim, takvim trebaju odrasli da ih doooobro preodgoje, ja tu bas ne mogu puno..

ali eto, kad vidim ijete, pogotovo tako malo, tuce zivotinju, pa stvarno, sreca kod nas se (bar kod men) sve svodi na sutanje, pljuvanje, viku itd., ali i to treba da se sredi..
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 EmptyThu Feb 14 2008, 17:31

Evo sta su Gracanicka djeca uradila cuki Mad
djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Ccccxq8 bolesno...

A u nas je takodje jedan od sintora u nedjelju, htio da upuca cuku kako oni rade, i umjesto cuke rani svoga brata... No
Prvo su pricali da je brat umro, ali nije umro ziv je...
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 EmptyThu Feb 14 2008, 21:30

drift_kraljica (citat):
Evo sta su Gracanicka djeca uradila cuki Mad
djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Ccccxq8


Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 EmptyThu Feb 14 2008, 23:06

Jednom se Cicko vratio sa zelenom bojom na ledjima Mad

A za ovo nemam rijeci Mad
Na vrh Go down
audiophilia
novi kolačić :)
novi kolačić :)
audiophilia


Broj komentara : 7
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-11

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 EmptyFri Feb 15 2008, 02:16

takva djeca postanu oni ljudi koji bez ikakvog razloga izbodu momka u tramvaju Neutral
strašno...
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 EmptyFri Feb 15 2008, 12:40

melsas (citat):
Jednom se Cicko vratio sa zelenom bojom na ledjima Mad

A za ovo nemam rijeci Mad
sta je sa psom?
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 EmptyWed Feb 20 2008, 17:02

Ja sam ovog psa tek juce vidjela u gradu, a ovo je jedna cura slikala, i kad sam prolazila cuko uopste nije imao vishe farbe na sebi (ili sta je vec bilo). Cim ga opet vidim , slikat cu ga, ako ga sinteri ne ubiju, jer izgleda da im je "radna" sedmica...
Na vrh Go down
[_maza_]
aktivisti
aktivisti
[_maza_]


Broj komentara : 28
Age : 36
Registration date : 2008-04-13

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 EmptyTue May 20 2008, 19:34

Danasnja djeca nemaju odgoja ni malo. Roditelji su ti koji su krivi za sve ovo. Djeca ne znaju i treba im pokazati i nauciti ih!

Bratov sin ima GODINU dana i prosto obozava zivotinje,dok od maminih prijateljica djeca vrište i skacu kad ugledaju zivotinju.Umiru od straha!
Jeli to OK? Naravno da nije!

Djecu odgajat od malih nogu! Zivotinje su im prijatelji,a ne neprijatelji. To moraju shvatiti!

Slika: bratov sin,Edi, s mojom Tarom ;

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Dsc00039fv0
Na vrh Go down
liliput
aktivisti
aktivisti
liliput


Broj komentara : 44
Age : 39
Registration date : 2008-03-04

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 EmptyWed May 21 2008, 16:54

u potpunosti se slazem. za to su jedini odgovorni krivci roditelji. meni se bezbroj puta desilo da setam cuku, koji je baj d vej shih tzu od 5kg Shocked , kraj mene prolazi zena sa djetetom i govori mu, nesto tipa: ne smijes dirati cuku, on je ljut, ugrist ce te. al svejedno ne mogu da se nacudim starijim( od tinejdera pa nadalje) koji kad vide moju dzukelu skoce i pobjegnu na drugu stranu ulice scratch
uzas No
Na vrh Go down
Martina K. Djakovic
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 8
Age : 41
Location : Travnik
Registration date : 2008-06-14

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 EmptyTue Jun 17 2008, 13:22

Ja imam dvoje djece/bebe. Daću sve od sebe da ne postanu skotovi. Toliko.
Na vrh Go down
http://www.alterart.ba
Sponsored content





djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
djeca monstrumi ili monstruozni roditelji
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: