POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 djeca monstrumi ili monstruozni roditelji

Go down 
+13
audiophilia
tinchy
alma
ToLive4
Jasmina
D.
drift_kraljica
melsas
sofi
veselko
designerlejla
animal lover
arijana
17 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptySun Nov 11 2007, 23:19

ovako, do prije jedno dvije sedmice zivjela sam na dobrinji, tamo problemima s lutalicama - sto macama, sto psima - NIKAD KRAJA. uglavnom, u mom haustoru je bila skotna maca, i hranila sam je svaki dan, kad se okotila od 4 macica, jedno je umrlo, ovo ostalo troje je fino naraslo, i njih sam hranila svaki dan i kupovala im i frontline i sve to.

eh i tako ja se odselim, i danas dodjem tamo da pokupim neke stvari KAD IMAM STA VIDJETI. djeca ganjaju moje macice sa nekakvim velikim limenim sipkama i udaraju ih, vezu im repove za te sipke pa ih vuku, MA HOROR. i tako ja pridjem, i izvristim se na djecu na temu "kakav ces covjek bit kad porastes?" i djeca se sva "postidila", kazu "nece vise", itd itd.

i tako ja sacekam dok se djeca razidju/odu na neko drugo mjesto i popnem se kuci da uzmem stvari po koje sam dosla. izlazim ispred zgrade kad cekaju me TRI roditelja koji mi kazu da ja kao "nemam prava" da njihovoj djeci ocitavam bukvice, ko sam ja tu da branim djeci da se "igraju" sa zivotinjama itd.

SRAMOTA.

u oko mi je zapala "gospodja" koja je rekla "da ja nemam sta da govorim o tome kako ce ona vaspitati svoje dijete" (to nakon sto sam im rekla da im je za svaku pohvalu vaspitanje djece kad na slabije od sebe udaraju). na sta sam ja jednostavno izgubila svu volju da se vise i svadjam i bilo sta i samo rekla "danas maltretira zivotinje, sutra ce vam maltretirati ljude" okrenula se i otisla.

SRAMOTA DA RODITELJI OVAKO DJECU SVOJU VASPITAJU.

nemam rijeci, zaista.
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptySun Nov 11 2007, 23:29

Strahota Mad !Milsim da smo mi jedna od rijetkih zemalja sa ogromnim brojem nepismenih, nekulturnih i isfrustriranih debila!Mislim da je edukacija broj 1 na cemu trebamo poraditi!!!!
Na vrh Go down
Gost
Gost




djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptyMon Nov 12 2007, 00:30

sljedeci put kad vidis te roditelje ili djecu, hladnokrvno im reci da ces zvati policiju i socijalnu sluzbu (mislim sta oni znaju - nek se malo isprepadaju) i psihologe pa da vidis odakle djetetu takvo ponasanje. Jos im reci da djeca uce modeliranjem i da je to jedino moglo od roditelja nauciti, mozda dijete ne moze svoju frustraciju i agresiju ispoljiti na roditeljima, ali zato moze na zivotinjama, pa zar to isto ne rade i oni - izivljavaju se na svojoj djeci.
I neka u tvojim ocima vide odlucnost da ces im zaista zvati sve to, a ako to i dalje budu radili, ja cu se nasaditi na trepavice da im sve sluzbe ovoga svijeta sto se tice roditeljstva i zakona dovedem!
I jos reci da ces slikati njihovu djecu i poslati medijima!!!
I da ces kontaktirati skolu!
na kraju krajeva sta ti oni mogu, ti samo njima mozes problem napraviti.
nema veze sto nema zakona o zastiti zivotinja niko se ne smije izivljavati na neduznom bicu.
takvo ponasanje rezultat je agresivnosti u kuci, imas svako pravo da im zaprijetis na taj nacin.
ja bih tako uradila....
evo sad sam ljuta Mad
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptyMon Nov 12 2007, 01:33

lara da znas da hocu!

ja jos sebi ne mogu da dodjem..
Na vrh Go down
Gost
Gost




djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptyMon Nov 12 2007, 20:49

pobrini se da oni sebi ne dolaze sljedeci put kad ih sretnes!
i niposto ih se ne plasi, ti znaju nauditi samo slabijem od sebe, a ti si daleko jaca od svih njih zajedno!!!
Sram neka ih bude pa odgajaju takvu djecu.
ma ne treba pse sterilisati vec ljude (i ovo u pojedinim slucajevima ozbiljno mislim!!)
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 51
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptyTue Nov 13 2007, 11:06

...u pravu si Lara i ja isto mislim!
Na vrh Go down
veselko
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 7
Registration date : 2007-11-15

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptyWed Nov 21 2007, 02:36

da se delimicno predstavim cestitamo : ja sam vam kao neki "padobranac" Like a Star @ heaven iz druge drzave, ali vidim da je situacija svugde ista, pogotovo sto se tice "vaspitanja confused dece affraid " . Kod nas protiv "decijih igara" ma kakve one bile ne smes ni zucnuti, odmah izleti brizni tatica shinesmile ili jako zabrinuta mamica ljutica koji su spremni po cenu zivota da brane "slobodno izrazavanje i kreativnost" svoje voljene decurlije! Da me neko ne razume pogresno, ja doista volim decu, pravu decu andjelak a ne "decu" Evil or Very Mad koja ce me sutra, kad malo poodrastu, sacekati iza prve okuke da se malo "poigraju"....sta se to desava sa ljudima, ma gde oni bili???
Forumasima puno srculence od novog clana!
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptyWed Nov 21 2007, 11:42

Možda sam ovo već i spomenula....
prije nekoliko mjeseci su djeca iz naselja Stupine u Tuzli, mučila psa. I ti toliko, da je nakon dva mjeseca nakon što je spašen, na kraju podlegao.
Znači, brutalno, gurali mu flaše u analni otvor, boli ga, vezali žicom da vide koliko može izdržati bez vode i hrane, tukli, šutali...
Spašen je nakon nekog vremena, ali bio je previše izmučen. Dva mjeseca nisu bila dovoljna da dođe sebi. veterinari zgrožerni.
Također, u istom naselju, maloljetni degenerici, pošto to za mene nisu djeca, mačke su bacali sa 9 sprata da vide moglu li se dočekatio na noge...
Eto, ko će biti te osobe kada odrastu? manijaci i siledžije!
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptyWed Nov 21 2007, 11:42

Veselko, dobrodošao!
Na vrh Go down
Gost
Gost




djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptyWed Nov 21 2007, 19:02

stvarno bolesno, hocu da kazem da smo mi izgleda jedan itekako bolestan narod, djeca vole iskusavati granice, ali ovakva djeca su psihicki slucajevi, meni je prestrasno da se u jednoj maloj pametnoj glavici od 9 godina mogu nekakve bolesne ideje i idiotarije roditi.
Krivi su roditelji, obrazovni sustav i naravno mi (okolina) koja pasivno gleda i nikad nista ne poduzima...

Ja bih tim roditeljima oduzela djeca,a djecu smjestila u ustanovu da se socijalizuju i uljude, ovako okrutni nisu bili ni oni pecinski ljudi...

Sta vise, izgleda da su oni bili humaniji prema zivotinjama....

Kao buduci psiholog, moj komentar na tu djecu i njihov odgoj je daleko im kuca od moje bila....

dijete cu, ako treba, drzati pod staklenim zvonom, ali sa takvim monstrumima mi se nece druziti!
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptyWed Nov 21 2007, 19:21

da, larisa, ali shvatite da djeca poprilicno tu nisu kriva (nemam ja tebi da pametujem, ti se time bavis, ali sa mog stanovista), vec upravo, okolina, i sto jednom rece veljo, treba na djecu, skroz malu, uticati. mada zli roditelji kazu djeci da su to gluposti i da sve suprotno rade od onoga sto ih uce u skoli..

e takvi nas vode u propast.

nista, ja poduzimam mjere. kad mi se razrednica vrati sa bolovanja (nstavnica biologije), pokusat cemo organizovati sistem ucenja, jedna-dvije odjeljenske svaki mjesec o ocuvanju okoline (zivotinja pogotovo).
Na vrh Go down
veselko
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 7
Registration date : 2007-11-15

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptySat Nov 24 2007, 22:59

Hvala na dobrodoslici, mada je tema vise nego grozomorna. Izgleda da su nam deca na ovim prostorima i "bivsim" i sadasnjim nekako ista. Kod nas deckic od 5-6 godina pokupi tek rodjene macice, uzme noz i sece ih..veci ga istuce, tata se sjuri dole da brani "dete", kad mu kazu zasto je dobio batine jedini komentar je "A, dobro...!" okrene se i ode! Stavljaju stencima i macama u anus upaljene petarde, oni jadni eksplodiraju ali ostanu zivi...uzas! Igraju fudbal ili kosarku sa malenim dusicama a sve komsije to gledaju i konstatuju "da se deca igraju fudbala!" Niko nit vidi nit cuje jadno kuce ili mace koje urla! Nije u redu nesto sa ljudima i to definitivno! Mene vise strah izaci na ulicu, jedva se uzdrzim da nekog ne izudaram dok se "igra". I to ce jednog dana biti vajni intelektualci, doktori, profesori, inzenjeri...NO COMENT!
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptySat Nov 24 2007, 23:03

jeli to tako kod tebe????

ja bih toj djeci radila sto oni zivotinjama:x

ovo za petarde je uzasno, grozno, fuj, i ne znam sta vise reci...
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptySun Nov 25 2007, 03:36

melsas (citat):
jeli to tako kod tebe????

ja bih toj djeci radila sto oni zivotinjama:x

ovo za petarde je uzasno, grozno, fuj, i ne znam sta vise reci...

to s petardama je i kod nas u praksi.
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptySun Nov 25 2007, 13:09

Mad treba njima petaardu stavit u .....
Mad
Ma i previse je ova situacija izmakla kontroli...svaki dan se vide djecica mozda 4 razred da ganjaju cuku ili macu...i to s velikim prutevima a oni jadni bjeze....a roditelje boli briga samo neka im se dijete zabavi Mad
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptySun Nov 25 2007, 13:46

Kad je meni bilo 5-6 godina trcala sam sa svojom ekipom nas balavaca da pomazimo svakog cuku koji naidje, u ratu ne znam koliko smo cuka drzali u basti, nazalost uginuli su nam svi redom od kojekakvih bolesti, sve su bile lutalice, neke su nam i sinteri u neka doba ujutru znali preklati i odvesti...
ali ipak moja mama meni nikad nije rekla, fuj, suga, goni ga u ******, itd nego fini cuko, vidis jadan nema kuce, ajmo mu dati da jede, eto ne moras svakog dovuci kuci i sl. ali sve sa mjerom..
ja danas izadjem sa Ronijem koji je jedno preslatko stene i milion djece prodje pored nas? mislite da ga iko pomazi?? maze ga cure, momci, bakice i dedice, ali djeca NE!!
znaci nesto se desava sto se odrazava na djecu da se ponasaju kako se ponasaju..
ja sam dobar dio svog djetinjstva provela u tipicnoj sarajevskoj mahali, citav rat, nismo imali ni igrica na kompu, niti tv.a niti ista slicno, imali smo bastu, blato,klikere, pravili bunkere, vodili rat jedna protiv druge baste, dovodili svaku lutalcinu na koju naidjemo, vadili macke iz kontejnera itd mojoj mami je zlo dolazilo kakvi smo kuci redovito dolazili ali joj nikada nije padalo na pamet da mi zabrani moje djetinjstvo i sve ono sto ga je cinilo...
ljudi koji su me okruzivali nisu uvijek podrzavali sve sto radim, ali su imali postovanja...
danas su ljudi iz nekog razloga puni mrznje, gadjenja, puni sebe i nije ni cudo da to prenose na svoju djecu...pa poslusajte malo psovke roditelja i kako se obracaju svojoj djeci, pa sta im sve rodjeni roditelj pozeli mene nista ne cudi da se tako ophode prema zivotinjama...
ono sto je djetetu potrebno je uzor, nazalost svaki roditelj je uzor, a djeca su cini se ogledalo danasnjih roditelja...i mozda i grijesim, na kazem da ne treba, daleko od toga, ali mislim da je u neku ruku uzaludno preodgajati dijete kako se ophoditi prema zivotinji kad se ono na kraju dana iz te skole vrati opet u tu istu kucu gdje isto slusa, sto brise nazalost sve ono dobro sto mu se pokusava usaditi...trebali bi mi preodgajati i roditelje a samim time bi i djecu...
Na vrh Go down
veselko
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 7
Registration date : 2007-11-15

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptySun Nov 25 2007, 15:42

Twisted Evil ma jos je i gore! Ovo je bila samo jedna "opaska". Lepo "decica" na letve ukucaju one velikacke eksere od 15 c., krene njih 5-6 sa raznih strana, sateraju kucu/macu u neki corsokak i udri! Sta da vam kazem: imala sam jednu macu, belu persijsku koju je neko izbacio na ulicu, sa probijenom glavom takvim ekserom, video joj se mozak, sva sreca da nije bilo nista povredjeno (NEVEROVATNO!!!) bila je cetiri meseca sa otvorom na lobanji dok to nije zaraslo, sva sreca da sam je jako lepo udomila, uziva i obozavaju je! Ne smem ja ni pisati sta sve rade jer ispada da tako pravim "prirucnik za zlostavljanje"-mozda je nekom "detetu" nesto promaklo, pa ce lepo da ima na gomili sve nacine na koje ih moze slostavljati!? RODITELJI NE REAGUJU, JOS IH PODRZAVAJU, jer se deca moraju igrati, a uostalom to je javna povrsina i sta ja imam da se bunim, kad dodje policija, ja nagrabusim (mada sam ih ja zvala) jer "sta psi i macke imaju da s..... tu gde se slatka decica igraju!" LJUDI MOJI, rec HOROR je cisto tepanje za situaciju kakva je ovde!
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptySun Nov 25 2007, 18:58

meni mama naravno i tata daju da pomazim cuku, da ga nahranim, kemo je jednom donijeo cukicu kuci, njemu smo poslije nasli dom, ja sam dovela par cukica, ali mi nisu dali, svi su zavrsili kod mojih raznih drugarica cheers , a jednu staru zenku njo smo cuvali skoro mjesec, onda su nam je neznam kako odveli sintori Mad Mad Mad

eto zasto ih mrzim. a ona je mislila da ce se jadna naklopati, oni nju uhvatili sa onom nekom zicom ili cim vec, bog zna sta je sa njom, a bila je i stara.


dunja, sad mi je uredu sa postavkama, mogu stavit sliku Smile
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptySun Nov 25 2007, 19:20

Mad Danas su i u nas ubijali cuke...u mene iza kuce malo podalje imaju vikendice i izvela sam cuku da se malo igramo u dvoristu..i imala sam sta vidjet i cut...pocela je pucnjava a moj cuko odma u kucu uletio,mislila sam da su lovci,ali ne to su sintori... Mad
i tacno sam cula urlanje malog cuke iza kuce negdje ali sam prije toga cula samo jedan pucanj...ja dole i sad urlanje mozda 5 minuta trajalo,i onda utihnu...kad ono ide sintor s subarom na glavi i puskom a u ruci nosi malog cuku...aj ako ga je vec upucao kako ga je mogao pustiti 5 minuta da se muci...ne nemoze cuva cojk metke Mad joj BOze i onda su stali pucnjevi i to sve oko moje ulice gdje ima puno cuka,i njima je ormalno ubit cuku za 5km... bicefrke
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptySun Nov 25 2007, 19:31

istravila sam se dok sam citala, a da sam vidjela, ma skocila bih ja tom sintoru, pa da on vidi svoju subaru...

moj boze, kaso to da, evo drhte mi ruke, ne mogu kajko treba pisat.... Mad Mad Mad Mad Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad bicefrke bicefrke

steta sto se nisam tu naskla, imala bi ti vidjeti kakve sam cudi kad su u pitanju ti ljudi, pardon, oni nisu ljudi, kako sam mogla zaboraviti..

reci da je bio tvoj cuko, i da ti je slucajno malo izasao, da tuizis tog sintora i sve tamo, ima da im policiju i sud na vrat navalis, ako treba svi cemo pomoc..

ostala sam bez rijeci sutim

i uzaaaaaaaas, stvarno, uzas..
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptySun Nov 25 2007, 19:37

Al i ja bi se njemu napricala BOggami...ali to je bilo podalje samo sam vidjela malo ali sam dobro cula jos on ceka...jer u mene iza kuce ima rijeka i sad preko rijeke su vikendice al je podalje al se sve vidjelo eee ja stala al kako moze 5 min Mad
i onda sam cekala na prednjoj strani kucew da vidim ocel koji od njih naic ali nigdje nikog... bicefrke
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptySun Nov 25 2007, 19:39

Al sve su to ljudi koji imaju dobre poslove....sto jest jest...i ubiju cuku za 5 km...ehhh a ja podalje gledala,nadala se da nije ubio cuku vec da cuko od straha cijuce,ali ne kad je utihnulo on nosi cuku za zadnje noge i polako pusku preko ramena...pa joj sto nisam blize bila...
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptySun Nov 25 2007, 19:45

uh, i jos znas sta?
on se time ponosi!!!!


a trebao bi se stidjeti vise nego najveci siromah Evil or Very Mad
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptySun Nov 25 2007, 20:02

Znam vec danas im bila AKCIJA.... Mad
A u nas je bio slucaj da je sntor ubio jednoj zeni lesija u dvoristu njenom i ona ga tuzila ali niko nista....tako da sta god da se uradi ovdje malo je da se ova situacija popravi.... Mad
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji EmptySun Nov 25 2007, 20:28

zovite nekog iz susjednih zemalja da vam pomogne kao sto je opstanak tuzla, kad vide jad ovaj bosanski, pomoci ce valjda..
Na vrh Go down
Sponsored content





djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: djeca monstrumi ili monstruozni roditelji   djeca monstrumi ili monstruozni roditelji Empty

Na vrh Go down
 
djeca monstrumi ili monstruozni roditelji
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: