POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pasha-oporavak u Italiji

Go down 
+6
velja
Hitman
t_bejbe
Pitdog
tinchy
D.
10 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Pasha-oporavak u Italiji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pasha-oporavak u Italiji   Pasha-oporavak u Italiji - Page 2 EmptyThu Oct 04 2007, 18:29

Citat :
Sigurno je da ce mu biti bolje... Bio je u rukama takvog kompleksasa, da bi i zohar kod njega uginuo. Najgore je sto je taj opet nabavio psa... Ovaj put zenku. Jadnica Sad

Mozda sam naivna, ali moze li ga neko prijaviti. Mislim obzirom na sve sto je uradio s pashom
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

Pasha-oporavak u Italiji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pasha-oporavak u Italiji   Pasha-oporavak u Italiji - Page 2 EmptyThu Oct 04 2007, 19:09

jaca (citat):
Citat :
Sigurno je da ce mu biti bolje... Bio je u rukama takvog kompleksasa, da bi i zohar kod njega uginuo. Najgore je sto je taj opet nabavio psa... Ovaj put zenku. Jadnica Sad

Mozda sam naivna, ali moze li ga neko prijaviti. Mislim obzirom na sve sto je uradio s pashom

ma najzalosnije je sto ga nemas kome prijaviti Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Pasha-oporavak u Italiji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pasha-oporavak u Italiji   Pasha-oporavak u Italiji - Page 2 EmptyThu Oct 04 2007, 19:50

ne moze mu se apsolutno nista... u slucaju da pusti psa da se tuce na javnom mjestu moze dobiti samo "remecenje javnog reda i mira", eventualno mu policija moze i ubiti psa, ako se i medju njima nadje kakav id**t. ako ga pusti na privatnom posjedu, ne mogu mu nista. a i u policiji ima dosta dogfightera...
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Pasha-oporavak u Italiji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pasha-oporavak u Italiji   Pasha-oporavak u Italiji - Page 2 EmptySun Dec 23 2007, 18:52

I sta ima sa Pashonjom SmileSmile Like a Star @ heaven Jesam ga pozejio bas mi pade juce na pamet, pa reko da pitam kako je on zaljubljen
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Pasha-oporavak u Italiji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pasha-oporavak u Italiji   Pasha-oporavak u Italiji - Page 2 EmptyMon Dec 24 2007, 15:03

Pitdog (citat):
velja (citat):

no, kako god mu bilo, bit ce mu bolje nego u kranjcevicevoj.

Sigurno je da ce mu biti bolje... Bio je u rukama takvog kompleksasa, da bi i zohar kod njega uginuo. Najgore je sto je taj opet nabavio psa... Ovaj put zenku. Jadnica Sad

Pitdog, ko je bio Pašin vlasnik ? Ako znas da sada ima neku zenku, javi mi, onda znas ko je to bio a jako me znima, zbog ostalih pasa u okolini jer taj ih sigurno ne mazi. . . . javi pp
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Pasha-oporavak u Italiji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pasha-oporavak u Italiji   Pasha-oporavak u Italiji - Page 2 EmptyWed Dec 26 2007, 03:08

. . . . da, bitno je da je Pasa spasen a ko je vlasnik i bolje da ne znam. . .
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Pasha-oporavak u Italiji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pasha-oporavak u Italiji   Pasha-oporavak u Italiji - Page 2 EmptyTue Feb 26 2008, 17:16

[quote="D."]Evo linkam dole pricu o Pashi koju su objavili u Italiji..
trenutno je na rehabilitaciji i detraumatizaciji i nadamo se da ce uskoro biti udomljen, iako ce za njegov oporavak trebati jako dugo...
http://www.enpatorino.it/News_View.aspx?Articleid=15[/quote]


evo najnovijih vijesti o Pashi:Cao Aida,
Pasha je dobro i prolazi kroz period reedukacije kako bi naucio da se ponovo poveze sa svijetom koji ga okruzuje, a da se ne plasi. Trenutno ne mozemo objaviti njegove slike, jer smo otkrili da Pasha ne voli foto aparat i jako se ljuti kada ga vidi. Ali ga snimamo krisom kako bi dokumentovali njegov napredak u ponasanju za vrijeme casova reedukacije. Kada materijal bude zavrsen, poslacemo vam slike i objavicemo novi clanak o njemu na webu.
Topli pozdrav svim volonterima SOS Sarajevo
Ciao Aida,
Pasha sta bene e sta facendo un percorso di rieducazione per imparare a relazionarsi nuovamente con il mondo che lo circonda senza provare più alcuna paura.
Al momento non possiamo pubblicare le sue foto semplicemente perché abbiamo scoperto che Pasha non ama la macchina fotografica e si arrabbia molto quando ne vede una...
Stiamo facendo però dei filmati, senza che lui se ne accorga, per documentare i suoi miglioramenti comportamentali durante le lezioni di rieducazione.
Quando il materiale sarà completo vi manderemo delle immagini e pubblicheremo un nuovo articolo su di lui sul sito.
Un caro saluto a tutti i volontari di SOS Sarajevo
Na vrh Go down
Sponsored content





Pasha-oporavak u Italiji - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pasha-oporavak u Italiji   Pasha-oporavak u Italiji - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Pasha-oporavak u Italiji
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: