POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Mamina princeza

Go down 
AutorPoruka
Gost
Gost




Mamina princeza Empty
KomentarNaslov komentara: Mamina princeza   Mamina princeza EmptySat Sep 01 2007, 00:49

Ljudi imam strasno dobru vijest. a to je da su dvoje malih kucica, brat i sestra, sretno udomljeni. Moja Mimica je s njima provodila po cijele dane dok smo bili na odmoru. Malisan je udomljen u Sarajevu, a malena zuta princeza i velika maza sutra nam putuje u Njemacku!!!
Slike cu postaviti sutra jer nisu kod mene.
Tako sam sretna i presretna zbog njih. Ovo je ipak dokaz da covjek moze doci iz Njemacke na odmor, napraviti im kucicu, jednog udomiti a onda da mu se srci slomi jer malenu mora ostaviti preko zime i onda joj lijepo izvadi pasos, cipira je, vakcinise i vodi u Njemacku!! Hvala Belminu puno, dokazao je da je covjek i to veliki!!
Jupiii
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Mamina princeza Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mamina princeza   Mamina princeza EmptySat Sep 01 2007, 01:44

LaRa.2311 (citat):
Ljudi imam strasno dobru vijest. a to je da su dvoje malih kucica, brat i sestra, sretno udomljeni. Moja Mimica je s njima provodila po cijele dane dok smo bili na odmoru. Malisan je udomljen u Sarajevu, a malena zuta princeza i velika maza sutra nam putuje u Njemacku!!!
Slike cu postaviti sutra jer nisu kod mene.
Tako sam sretna i presretna zbog njih. Ovo je ipak dokaz da covjek moze doci iz Njemacke na odmor, napraviti im kucicu, jednog udomiti a onda da mu se srci slomi jer malenu mora ostaviti preko zime i onda joj lijepo izvadi pasos, cipira je, vakcinise i vodi u Njemacku!! Hvala Belminu puno, dokazao je da je covjek i to veliki!!
Jupiii

Svaka cast na ovome...!

Uljepsalo mi je dan, vjeruj mi...
Na vrh Go down
 
Mamina princeza
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: