POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 americka akita

Go down 
2 posters
AutorPoruka
vasko
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 2
Registration date : 2009-06-22

americka akita Empty
KomentarNaslov komentara: americka akita   americka akita EmptyMon Jun 22 2009, 11:29

poz svima,moj pas ima 2 meseca,i prekjuce je pceo da ima probleme,u vidu povracanja necega kao ljuvacka,tuzna je odbija hranu,ima krvavu stolicu...veterinar je non-stop sprica za 3 dana primila je 14 injekcija,ali se boljitak ne vidi,sem stoo je u pojedinim trenucima pomalo vecela,pa se pitam dali je u pitanju stenecak ili mozda nesto drugo? hvala unapred
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

americka akita Empty
KomentarNaslov komentara: Re: americka akita   americka akita EmptyTue Jun 23 2009, 01:32

vasko (citat):
poz svima,moj pas ima 2 meseca,i prekjuce je pceo da ima probleme,u vidu povracanja necega kao ljuvacka,tuzna je odbija hranu,ima krvavu stolicu...veterinar je non-stop sprica za 3 dana primila je 14 injekcija,ali se boljitak ne vidi,sem stoo je u pojedinim trenucima pomalo vecela,pa se pitam dali je u pitanju stenecak ili mozda nesto drugo? hvala unapred

Tvoj pas sigurno ima parvo virus, ja sam imala isti slučaj sa svojim štencima to je izlječivo. Ako si iz Sarajeva pozovi Amara, on je veterinar koj je uspješno izlječio moje.

Puno sreće i poz
Rambo
Na vrh Go down
vasko
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 2
Registration date : 2009-06-22

americka akita Empty
KomentarNaslov komentara: Re: americka akita   americka akita EmptyTue Jun 23 2009, 02:00

sta je to parvo virus? to je tzv "macija kuga"? na to sumlja i moj veterina.... znash li sta mu je dao? koje lekove? posle koliko je pocelo da se oporavlja? hvala...
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

americka akita Empty
KomentarNaslov komentara: Re: americka akita   americka akita EmptyTue Jun 23 2009, 20:43

vasko (citat):
sta je to parvo virus? to je tzv "macija kuga"? na to sumlja i moj veterina.... znash li sta mu je dao? koje lekove? posle koliko je pocelo da se oporavlja? hvala...

To ti je neki virus koji napada male štence, neznam šta je veterinar tačno dao, ali im je pomoglo, evo ti broj mog vet. neka ti on kaže šta tačno treba 061 397 178,
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

americka akita Empty
KomentarNaslov komentara: Re: americka akita   americka akita EmptyTue Jul 07 2009, 16:50

Kako je pas?
Na vrh Go down
Sponsored content





americka akita Empty
KomentarNaslov komentara: Re: americka akita   americka akita Empty

Na vrh Go down
 
americka akita
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Štenci-
Idi na: