POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

Pas hitno treba privremeni smjestaj

Go down 
+7
bekac84
Baby
D.
pasic aldin
jaca
csejla
amy_83
11 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83

Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Pas hitno treba privremeni smjestaj Empty
KomentarNaslov komentara: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyMon Mar 30 2009, 08:50

Oko moje firme vec nekoliko dana vrzma se divan al bolesno mrsav i jadan pas koji je jaaako plasljiv i nepovjerljiv prema ljudima, od oko 500 ljudi u mojoj firmi i firmi do jedino ga ja hranim,jer ljudima se ocito gadi i misle da je opasan,..pas stalno lezi osim kad ja dodjem da ga nahranim...u cetvrtak sam ga nahranila i od tad svaki dan i vec se lagano privikao na mene..molim vas ako iko ima da ga privremeno uzme,ja apsolutno sve finansiram,moolim vas jer je ovdje izlozen strasnoj opasnosti od sintora svakokodnevno

Pas hitno treba privremeni smjestaj Mailgooglecom-1
Na vrh Go down
csejla
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 92
Registration date : 2008-11-05

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyMon Mar 30 2009, 12:04

Ljudi postoji opcija da se odvede u pansion privremeneo ali nam treba pomoc nekog od muskih da ga uhvatimo i prebacimo? Ima li iko da bi mogao?
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca

Broj komentara : 513
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyMon Mar 30 2009, 14:22

Nasli smo pansion koji bi primio cuku. Mjesec dana za 250 KM, u to je uracunata i hrana. Posto je to mnogo love, bilo bi puno lakse kad bismo se svi utalili, koliko god ko moze da skupimo i smjestimo ga dole.
Eto, ovaj cuko racuna na nas
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin

Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyTue Mar 31 2009, 10:56

Dajet molim vas uozbiljite se ponasate se ko neka djeca neznam kako mozete razmislajti o koje kakvim pansionima pored toliko azila kojima bi te pare puno pomogle mozete njih da zamolite da prihvate tog psa i ponudit im te pare kao pomoc ne samo jednom psu i maci vec vise njih nemojete me pogresno svatiti, ali to je tako...
Na vrh Go down
csejla
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyTue Mar 31 2009, 11:22

pasic aldin (citat):
Dajet molim vas uozbiljite se ponasate se ko neka djeca neznam kako mozete razmislajti o koje kakvim pansionima pored toliko azila kojima bi te pare puno pomogle mozete njih da zamolite da prihvate tog psa i ponudit im te pare kao pomoc ne samo jednom psu i maci vec vise njih nemojete me pogresno svatiti, ali to je tako...

Mi smo naravno za! Nismo imali drugo rjesenje, a bitno je spasiti ga! Aj nam ti to skontaj ao mozes to za azil a sve novce koje Amira skupi za psa donirat ce se azilu? Odemo skupa pokupimo psa i rjesenja prica? Moze?
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyTue Mar 31 2009, 11:42

Ja vam tu nemogu puno pomoci pokusajte doci do brojeva pojedinih azila u BIH i pokusajte se dogovoriti sa njima
Na vrh Go down
csejla
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyTue Mar 31 2009, 12:10

pasic aldin (citat):
Ja vam tu nemogu puno pomoci pokusajte doci do brojeva pojedinih azila u BIH i pokusajte se dogovoriti sa njima

Ja cu prenijeti Amiri to al mislim da nema nista od te ljubavi! Kako uopste doci do azila u BiH? Nikako! Drugo kako odvuci psa daleko? Faletici nece htjeti ni da cuju, nedavno ih je jedna cura kontakirala i naravno dobila negativan odg. Dakle... Sad
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyTue Mar 31 2009, 12:34

ja se apsolutno slazem s aldinom i mislim da je to super ideja i ne samo da se pomaze kratkorocno nego i dugorocno..samo je problem kako doci do tih azila i skim pricat..ako iko ima bar broj ja cu nazvat i pitat..i da jutros sam ga opet hranila i prisao mi je regularno..samo naglasavamd a bi nas trebalo vise ic..jer nisam sigurna da li je cuci agresivan il samo plasljiv...pozzz
Na vrh Go down
csejla
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyTue Mar 31 2009, 12:39

amy_83 (citat):
ja se apsolutno slazem s aldinom i mislim da je to super ideja i ne samo da se pomaze kratkorocno nego i dugorocno..samo je problem kako doci do tih azila i skim pricat..ako iko ima bar broj ja cu nazvat i pitat..i da jutros sam ga opet hranila i prisao mi je regularno..samo naglasavamd a bi nas trebalo vise ic..jer nisam sigurna da li je cuci agresivan il samo plasljiv...pozzz

I ja se slazem sa njim, ali mi nemamo te kontakte!!! Ako Aldine ti znas kontakt daj nam? Ja samo kazem da je neizvodnljivo da mi lunjamo i trazimo kontakte jer ne znamo ni gdje konkretnoda trazimo Sad Islo bi nas svakako vise, isao bi i onaj momak Emir, ne bi bilo lose da jos neko od muskih ide? Samo ko?
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.

Broj komentara : 730
Registration date : 2007-07-31

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyTue Mar 31 2009, 12:44

Tuzla
Opstanak
Nevenka Sabic +387 61 800 831

Amira Malkočević +387 61 733 922

Brcko
Telefon: +387 49 233 430

Mobilni : +387 65 40 30 20

pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyTue Mar 31 2009, 13:01

[quote="D."]Tuzla
Opstanak
Nevenka Sabic +387 61 800 831

Amira Malkočević +387 61 733 922

Brcko
Telefon: +387 49 233 430

Mobilni : +387 65 40 30 20

eto to su neki od brojeva
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyTue Mar 31 2009, 13:07

"Danas sam posjetila azil u tuzli, u losem je stanju i kako sam saznala oce da zatvore jer nemaju finansijskih sredstava, bolje reci nemaju nista! Ako ima neko iz Tuzle ko mi moze pomoci da sprijecimo zatvaranje azila, da pomognemo bespomocnim zivotinjama! Ja sam se toliko razocarala u nase vlasti, ljude! Zar niko nema srva u ovoj drzavi??? Molim vas za pomoc!"
ovo sam nasla na grupi 10000 ljudi protiv ukidanja sinteraja,tako da tuzla u startu otpada...Sad
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby

Broj komentara : 286
Registration date : 2008-04-06

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyTue Mar 31 2009, 13:18

Banja Luka...Azil u Banja Luci je jako dobar....Baram sam tako čula...
Možda njih kontaktirati...
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyTue Mar 31 2009, 13:47

mozda da ovako preformulisemo pitanje za ljude...150 maraka za mjesec dana plus hrana za nekog ko bi ovog jadnika smjestio u shupu ili na balkom..mozda bi se neko nasao kome pare trebaju..ja cu sad razglasit a vi..hvalaaa
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyTue Mar 31 2009, 13:50

AKO NEKO IMA ACOOUNT NA MARKET BA DA STAVI:
MOLIM VAS AKO IMATE PROSTORA DA PRIMITE PSA.

amy_83: komentar modifikovan dana: Wed Oct 07 2009, 14:34; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyTue Mar 31 2009, 13:55

amy_83 (citat):
AKO NEKO IMA ACOOUNT NA MARKET BA DA STAVI:
MOLIM VAS AKO IMATE PROSTORA DA PRIMITE PSA NA MJESEC DANA UZ NOVCANU NAKNADU 150 MARAK PLUS HRANA DA SE JAVI NA MAIL A.AMPLIFIER@GMAIL.COM.HVALA..I SLIKU POSTAT
Daj molim te,,onaj ko ima prostora i hoće da pomogne on će pomoći i bez novaca...
A ako ti ponudiš novac,svi će uzeti psa zakačiti na lanac,sebi pare uzeti....I šta će na kraju biti-ISTRAUMIRAN PAS!
Hajmo realno raditi stvari,ima jedno mjesto u ovom gradu,jedno mjesto koje može primiti ovog psa i malo ga socijalizirati! Mora biti jedno,i da se svi uključimo pronašli bismo to mjesto...
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyTue Mar 31 2009, 13:56

Ako treba ja ću smisliti priču za ovog psa,na koju će se ljudima slamati srce,i postaviti na market....
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyTue Mar 31 2009, 14:45

nasli smo privremeno rijesenje za 160 maraka..ima li iko ko bi nam pomogao u hvatanju?
Na vrh Go down
csejla
aktivisti
aktivisti

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyTue Mar 31 2009, 14:57

Aldine mozes li ti sa nama? Ide Emir al bilo bi dobro da ide jos neko od muskih jer ja i Amira same ne mozemo?
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyTue Mar 31 2009, 22:11

dragi moji..pricala sam s Jacom kod eke ne moze jer se gosp.Velja ne slaze s tim iz nisam bas skontala kojeg razloga..moramo naci novo rjesenje..poenta je da ne trazim pomoc bezveze,jer ja vise nemam gdje,al nije rijec o meni nego o ovom jadniku...svaka sugestija a i svakako objasnjenje bi bilo divno..hvala
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyTue Mar 31 2009, 22:47

Evo ja ću objaviti na marketu da traži dom Wink
Na vrh Go down
bekac84
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 42
Registration date : 2008-12-26

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyWed Apr 01 2009, 09:53

Ja sam jos juce postavila oglas na market.ba:

http://www.market.ba/oglas/298242

Ako ga treba preformulisati javite mi...
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja

Broj komentara : 882

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyWed Apr 01 2009, 12:25

amy_83 (citat):
dragi moji..pricala sam s Jacom kod eke ne moze jer se gosp.Velja ne slaze s tim iz nisam bas skontala kojeg razloga..moramo naci novo rjesenje..poenta je da ne trazim pomoc bezveze,jer ja vise nemam gdje,al nije rijec o meni nego o ovom jadniku...svaka sugestija a i svakako objasnjenje bi bilo divno..hvala
Eko je u fazi preseljenja i tamo je pod posebnim uvjetima.
Svi kontakti sa njim idu preko mene..........ne zato sto ja to hocu, nego sto je takav dogovor i postoje stvari koje nisu za objavljivanje po forumima, ako hocemo nesto uciniti.
Eku, sto se tice zbrinjavanja pasa.....zaboravite.
A ovoga psa treba veterinarski obraditi, procijeniti starost i ponasanje sa ljudima i drugim zivotinjama, izvagati i uzeti mu mjere, staviti bolje fotke na www.sos,ba..................pa da ga probamo udomiti u inostranstvu. Do tada ga neko treba cuvati i upristojiti za drzanje u stanu.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyWed Apr 01 2009, 12:25

amy_83 (citat):

Amy, nije ni meni najjasnije iz kojih razloga. Ja cu samo da ponovim ovom prilikom da je Amy uzela dva psa sa ulice i jednog iz sinteraja i tada SOS-a nije bilo u priči, a kamoli sa nekom pomoći.
Zato ja ovdje, javno pitam (uz izvinjenje svima koje će ovo uzdrmati), ko ima pravo da odredjuje koji će pas biti spasen, a koji neće dobiti takvu priliku. Jer ja znam da smo ti (i ja) imali najbolju namjeru, a to je spasiti gladnog psa sa ulice, za sta si ti ponudila i novac, a nisi samo htjela brigu prebaciti na nekog drugog.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj EmptyWed Apr 01 2009, 23:33

Amy, javi molim te jesi li ga vidjela. brinem se sta je sa njim. Da ga nisu pokupili?
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Pas hitno treba privremeni smjestaj   Pas hitno treba privremeni smjestaj Empty

Na vrh Go down

Pas hitno treba privremeni smjestaj
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Trebe sa Trebevica
» HITNO POTREBAN PRIVREMENI SMJESTAJ ZA GARU IZ SINTERAJA!!!!
» Mali pas HITNOOO treba privremeni dom
» HITNO TRAZIMO BAR PRIVREMENI DOM ZA PSA
» Zlatni mix treba dom hitno