POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pismo od strane Grada Sarajeva

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Anela
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 58
Registration date : 2008-11-05

Pismo od strane Grada Sarajeva Empty
KomentarNaslov komentara: Pismo od strane Grada Sarajeva   Pismo od strane Grada Sarajeva EmptyThu Jan 29 2009, 13:49

Evo sta je objavljeno na sluzbenoj stranici Grada Sarajeva, za nepovjerovati!

Demant na optužbe ubijanja pasa u Sarajevu
Sarajevo, 23.1.2009

Na ulicama Sarajeva nikada se nije vršio odstrel pasa i ta nehumana praksa se ne primjenjuje u Sarajevu. Mailovi koji su se pojavili na nekim internet stranicama su falsifikati koji su neistiniti po svom sadržaju, a objavljena fotografija uopće nije snimljena u Sarajevu.

Iako Grad Sarajevo nema izvorne nadležnosti u ovoj oblasti, poduzimaju se aktivnosti na zbrinjavanju pasa lutalica i već je u proceduri izgradnja azila za nezbrinute životinje. Grad Sarajevo je raspisao tender za osiguranje lokacije za izgradnju azila i sa NVO "Udruženje građana za sprečavanje okrutnosti nad životinjama – SOS Sarajevo" zajednički radi na tom projektu.

Molimo autora neistinitog maila da prestane širiti neistine i nanositi štetu ugledu Sarajeva. Ako želi dobro nezbrinutim životinjama, pozivamo ga da se uključi u aktivnosti koje vodi Grad Sarajevo.

Izvor: Služba za odnose s javnošću Grada Sarajeva
Na vrh Go down
waterfal
Gost




Pismo od strane Grada Sarajeva Empty
KomentarNaslov komentara: hmmm   Pismo od strane Grada Sarajeva EmptyThu Jan 29 2009, 15:49

"već je u proceduri izgradnja azila za nezbrinute životinje"

Da ja ne znam ono sto znam o izgradnji azila i uopste dobijanju dozvole, kako mi objasnjeno, pa hajd ali svi mi makar mrvicu upuceni znamo kakva je prava situacija i da se odvaja pozamasna suma za sinteraje i ubijanje pasa umjesto da se ista lova ulozi upravo u zbrinjavanju ovih zivotinja.

"Na ulicama Sarajeva nikada se nije vršio odstrel pasa i ta nehumana praksa se ne primjenjuje u Sarajevu".

Sta je sa svim nestalim a kasnije i ubijenim psima koji imaju vlasnike?Sta je sa 7500 hiljada ubijenih godisnje?
Ne znam zasto bi neko izmisljao ovako nesto, pa na kraju krajeva nama je svima u cilju da Sarajevo a i ostali gradovi nemaju ovakvu ruznu reputaciju.

Ali mozda je ovo na neki nacin i dobro, ima nekog odjeka.
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

Pismo od strane Grada Sarajeva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pismo od strane Grada Sarajeva   Pismo od strane Grada Sarajeva EmptyFri Jan 30 2009, 17:32

waterfal (citat):
"već je u proceduri izgradnja azila za nezbrinute životinje"

Da ja ne znam ono sto znam o izgradnji azila i uopste dobijanju dozvole, kako mi objasnjeno, pa hajd ali svi mi makar mrvicu upuceni znamo kakva je prava situacija i da se odvaja pozamasna suma za sinteraje i ubijanje pasa umjesto da se ista lova ulozi upravo u zbrinjavanju ovih zivotinja.

"Na ulicama Sarajeva nikada se nije vršio odstrel pasa i ta nehumana praksa se ne primjenjuje u Sarajevu".

Sta je sa svim nestalim a kasnije i ubijenim psima koji imaju vlasnike?Sta je sa 7500 hiljada ubijenih godisnje?
Ne znam zasto bi neko izmisljao ovako nesto, pa na kraju krajeva nama je svima u cilju da Sarajevo a i ostali gradovi nemaju ovakvu ruznu reputaciju.

Ali mozda je ovo na neki nacin i dobro, ima nekog odjeka.

Slažem se s izjavom. Kao nekome je bilo stalno da objavi takvu deziformacuiu vezano za namjeru opštinskih vlasti da na taj način riješi problem napuštenih pasa. Uostalom Vlada je sama sebe diskreditovala više puta, pa me i ova njihova izjava nimalo ne iznenađuje po tom pitanju.
Na vrh Go down
Sponsored content





Pismo od strane Grada Sarajeva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pismo od strane Grada Sarajeva   Pismo od strane Grada Sarajeva Empty

Na vrh Go down
 
Pismo od strane Grada Sarajeva
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Obavijesti!!!-
Idi na: