POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Preslatko mace

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Merima
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 4
Registration date : 2008-11-15

Preslatko mace Empty
KomentarNaslov komentara: Preslatko mace   Preslatko mace EmptyFri Jan 09 2009, 01:27

Hej,
Pred mojim vratima večeras spava preslatko mace. Ja se ne razumijem u odredjivanje dobi maca ali rekla bih da je ovo malo odraslije mace tj definitivno nije odrasla maca. Preslatko je i dobro uhranjeno. Zna se ponasati s ljudima i poprilicno je cista zbog cega sam sigurna da je donedavno bila u kuci. Da li je pobjegla ili otjerana na ovu zimu ne znam ali je meni jaaakkkoo zao. Unijela sam je u svoj neboder i vec 5-6 sati je pred mojim vratima. Srce mi se slama jer je ne mogu ja udomiti ali moja mama je nepopustljiva. Trenutno joj je dobro tu gdje jeste jer nije previse hladno i ima hrane. Problem je u drugim stanarima koji ce je vjerovatno otjerati cim je vide. Molim vas za pomoc,ako znate ikog ko bi htio macu da ga uputite. Stavila bih slike ali je lose svjetlo tako da to mogu tek sutra,naravno ako maca jos bude tu... Sad
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Preslatko mace Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preslatko mace   Preslatko mace EmptyFri Jan 09 2009, 12:12

Merima (citat):
Hej,
Pred mojim vratima večeras spava preslatko mace. Ja se ne razumijem u odredjivanje dobi maca ali rekla bih da je ovo malo odraslije mace tj definitivno nije odrasla maca. Preslatko je i dobro uhranjeno. Zna se ponasati s ljudima i poprilicno je cista zbog cega sam sigurna da je donedavno bila u kuci. Da li je pobjegla ili otjerana na ovu zimu ne znam ali je meni jaaakkkoo zao. Unijela sam je u svoj neboder i vec 5-6 sati je pred mojim vratima. Srce mi se slama jer je ne mogu ja udomiti ali moja mama je nepopustljiva. Trenutno joj je dobro tu gdje jeste jer nije previse hladno i ima hrane. Problem je u drugim stanarima koji ce je vjerovatno otjerati cim je vide. Molim vas za pomoc,ako znate ikog ko bi htio macu da ga uputite. Stavila bih slike ali je lose svjetlo tako da to mogu tek sutra,naravno ako maca jos bude tu... Sad
Ako citav neboder ne moze udomiti jedno mace, onda to na najplasticniji nacin govori i tebi i svima onima koji o sebi misle sve najbolje, kakvi smo mi to ljudi u Sarajevu.
SOS ne moze izmisljati nove ljude niti moze sve nezbrinute zivotinje izmjestiti u inostranstvo gdje ljudi imaju humaniji odnos prema zivotinjama,
Nikakvi azili nece pomoci ukoliko ovdje ljudi ne shvate da su oni odgovorni da sudbinu tih stvorenja.
Kada ne bude te mace u neboderu dobit ce te za susjede pacove.
Na vrh Go down
Merima
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 4
Registration date : 2008-11-15

Preslatko mace Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preslatko mace   Preslatko mace EmptyFri Jan 09 2009, 13:56

Mace nema. Da li ju je neko uzeo ili otjerao ne znam. O tome kakvi smo mi ljudi malo ko ima dobro misljenje ali isto tako malo ko zivi kako mi zivimo. Ja sam uradila sta sam mogla i mozete me sad kritikovati sto nisam uradila vise to nece promjeniti moje objektivne mogucnosti. Nisam vam donijela macu pred vrata ili nesto zahtjevala,zamolila sam za pomoc ako nesto cujete. Razumijem ja da se to (opravdano) ogorcenje mora negdje istresti ali ovo vam je skroz pogresna adresa.
Zbogom
Na vrh Go down
Sponsored content





Preslatko mace Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Preslatko mace   Preslatko mace Empty

Na vrh Go down
 
Preslatko mace
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Malo preslatko stene trazi dom!! HITno!
» male mace
» Male mace traze dom
» Urgent-mace u opasnosti

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Mace koje traže novi dom-
Idi na: