POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE

Go down 
+2
Hitman
D.
6 posters
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE Empty
KomentarNaslov komentara: ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE   ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE EmptySun Aug 19 2007, 19:11

Ova fotografija snimljena je 6.8. prije podne.
Ženkicu je skupa sa štencima donio neki gad i ostavio ih na groblju Vlakovo.
Popodne su je odveli sintori i 8.8. ubili i nju i njene bebice...


ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE Ubijena_kuca_sintori
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE   ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE EmptySun Aug 19 2007, 20:16

Jojjjjj,užasssssssss Evil or Very Mad
Kako su slatki male mrvice i mamica :cry:
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE   ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE EmptyMon Aug 20 2007, 00:32

Boze sacuvaj!! Evil or Very Mad gledaj sto su slatki! I love you a gdje ce dusa tim monstrumima?? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

kako je tuznoooo sto cukana nema vise Sad Sad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Gost
Gost




ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE   ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE EmptyMon Aug 20 2007, 00:56

DOKAD OVAKO????
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 52
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE   ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE EmptyTue Aug 21 2007, 16:54

...jadni psici... Sad
nikako ne mogu da razumijem ljude koji mogu ubiti zivotinju...ma koliko se trudila-ne razumijem njihove zlocinacke umove...
svako zivo bice ima pravo na zivot, o ostalom da ne pricam...
Na vrh Go down
Gost
Gost




ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE   ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE EmptyTue Aug 21 2007, 17:11

ja kao buduci psiholog trudim se da udjem u um ovakvih ljudi. Sta su to morali prozivjeti i dozivjeti da imaju toliko destuktivne energije u sebi??? Da se izivljavaju na bicu koje im ne moze uzvratiti istom mjerom? Pitam se jel se osjecaju bolje kad ubiju neko stene??
Kako im dokazati i pokazati da samo ljubavi mogu izlijeciti svu tu mrznju koju osjecaju??? Djecu odgajaju na taj isti nacin, imamo generaciju djece koja mackama vadi oci?!?! Cika Veljo kaze da su jednom stenetu skakali po stomaku dok mu crijeva nisu izasla na analni otvor!!!!
Kakvi su to ljudi?
KAKVI SMO MI TO LJUDI????
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 52
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE   ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE EmptyMon Aug 27 2007, 12:44

...uzas!!! kad god vidim neko zlo nastojim ga sprijeciti, pa ako je potrebno i batinama! po svim Bozijim zakonima strogo je zabranjeno mucenje zivih bica!!!
Nema tog bosanskog zakona koji ce me u tome sprijeciti! Bez obzira radi li se o djeci (iako smatram da su roditelji krivi za odgoj djece) ili o odraslima uvijek sam spremna na borbu...
...
Prosle godine sam pokupila tj. uzela mace od djece koji su se grubo igrali s njim! Pa nije mace plisana igracka!
Hvala Bogu u mom susjedstvu su (vecinom) dobra djeca koja vole zivotinje i zabranjuju svojim prijateljima da ih plase (to sam neki dan vidjela)Smile))

p.s. mace koje sam prosle godine uzela od djece je sada odrasla macka i zivi na nasem imanju sa ostalim mackama koje smo udomili...
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE   ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE EmptySun Nov 18 2007, 13:10

Sad
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE   ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE EmptyMon Nov 19 2007, 17:03

ETO U CEMU JE NJIHOV PROBLEM? sta su bolesni il nesto? nisu im ni dali sansu da neko dodje po njih. BOZE DRAGI PA DOKLE VISE OVAKO? svaki dan nova tema izadje s tim da su sintori ubili drugog psa a nisu ni sacekali da neko dodje po njega.

LJUDI TREBA NESTO URADITI POVODOM OVOGA.

sta god bilo, treba sjest i smislit i uradit. jer ovako vise ne moze.

i ja znam da se SOS vec godinama bori protiv toga ali jednostavno......OVO JE UZAS ZIVI. katastrofa.

nije ni cudo sto nikad necemo u evropu. ko bi nas ovakve?
Na vrh Go down
Sponsored content





ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE   ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE Empty

Na vrh Go down
 
ŠINTORI UBILI ŽENKICU I NJENE BEBICE
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ubili su Bebekovog brata!
» SIntori ubili tromjesecnu stenad!
» Rexa uhvatili i ubili ga nakon jednog sata!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: