POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK!

Go down 
+3
RAMBO
velja
samra_h
7 posters
AutorPoruka
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! Empty
KomentarNaslov komentara: MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK!   MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! EmptySat Oct 25 2008, 19:54

Jutros oko 9 sati u Pruscu je ustrijeljena cisto iz zabave cetverogodisnja medvjedica,lovci su je morali ubiti.Molim vas pogledajte ovaj link,pokusajmo zajedno zastiti zivotinje u BiH kad vec zakon i politicari nece!Zalosno!Pogledajte snima na ovom linku
www.youtube.com/watch?v=zniaJdyWO2o
ili www.donji-vakuf.info
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK!   MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! EmptySat Oct 25 2008, 21:54

samra_h (citat):
Jutros oko 9 sati u Pruscu je ustrijeljena cisto iz zabave cetverogodisnja medvjedica,lovci su je morali ubiti.Molim vas pogledajte ovaj link,pokusajmo zajedno zastiti zivotinje u BiH kad vec zakon i politicari nece!Zalosno!Pogledajte snima na ovom linku
www.youtube.com/watch?v=zniaJdyWO2o
ili www.donji-vakuf.info
Da li smo mi uopce normalni?
Na vrh Go down
Gost
Gost




MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK!   MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! EmptySat Oct 25 2008, 22:09

ŽALOSNO Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Na vrh Go down
samra_h
starosjedioci
starosjedioci
samra_h


Broj komentara : 102
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-06-16

MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK!   MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! EmptySat Oct 25 2008, 22:52

katastrofa!ja kad sam gledala snimak,nisam mogla zatustaviti suze...ona jadnica place kao covjek! da im bog varti istom mjerom!
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK!   MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! EmptySat Oct 25 2008, 23:22

velja (citat):
samra_h (citat):
Jutros oko 9 sati u Pruscu je ustrijeljena cisto iz zabave cetverogodisnja medvjedica,lovci su je morali ubiti.Molim vas pogledajte ovaj link,pokusajmo zajedno zastiti zivotinje u BiH kad vec zakon i politicari nece!Zalosno!Pogledajte snima na ovom linku
www.youtube.com/watch?v=zniaJdyWO2o
ili www.donji-vakuf.info
Da li smo mi uopce normalni?

Normalni nismo u svakom slucaju. Mozda ce nekome zvucati zlobno, ali ja svakom ko ucini zlo bilo kojoj zivotinji pozelim da se njemu desi isto, jednom se mora vratit lose ima tu nesto. Neke se stvari ne desavju bez raloga, htjeli mi to ili ne u to vjerovati.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK!   MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! EmptySun Oct 26 2008, 00:42

RAMBO (citat):
velja (citat):
samra_h (citat):
Jutros oko 9 sati u Pruscu je ustrijeljena cisto iz zabave cetverogodisnja medvjedica,lovci su je morali ubiti.Molim vas pogledajte ovaj link,pokusajmo zajedno zastiti zivotinje u BiH kad vec zakon i politicari nece!Zalosno!Pogledajte snima na ovom linku
www.youtube.com/watch?v=zniaJdyWO2o
ili www.donji-vakuf.info
Da li smo mi uopce normalni?

Normalni nismo u svakom slucaju. Mozda ce nekome zvucati zlobno, ali ja svakom ko ucini zlo bilo kojoj zivotinji pozelim da se njemu desi isto, jednom se mora vratit lose ima tu nesto. Neke se stvari ne desavju bez raloga, htjeli mi to ili ne u to vjerovati.
a Becarevic Suno do prije neki dan, desetak dana hranio tri jednoipogodisnja meceta kojima su lovci ubili majku. ni njih nema vec treci dan. valjda su zbrisali.
Suno pustio da pojedu svo voce i ostavljao im tikve navecer. i ostali seljani se nisu bunili. obavijestio sam neke ljudi da ih se pokusa spasiti ili pripremiti za zimu,ali ..............slaba vajda, no vidjet cemo sta ce biti.
Na vrh Go down
melas_03
novi kolačić :)
novi kolačić :)
melas_03


Broj komentara : 2
Registration date : 2008-10-26

MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK!   MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! EmptySun Oct 26 2008, 19:58

ovi ljudi koji su to uradili zasluzili su smrtnu kaznu.nemogu da vjerujem da ima takvih ljudi,u kakvom svijetu mi to zivimo?
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK!   MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! EmptySun Oct 26 2008, 21:11

jadnica,oni debili se jos smiju Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK!   MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! EmptyMon Oct 27 2008, 09:50

Snimak nisam gledala jer mi je Veljo rekao o cemu se radi..hajmo realno, dok se ovakvi krenu kaznjavat, ni vas ni mene vise vjerovatno nece ni biti..treba nesto uraditi na ˝privatnom˝ nivou...ali citajuci vase komentare o njihovim reakcijama, prestrana mi je psiha tih morbida..jednostavno ne shvatam kako se rode takvi, i sta je to sto cini od nas takve ekstreme po pitanju reagovanja na bilo ciju patnju, pogotovo onih najneduznijih..sve ove za glavu skratit, dok se jednom od njih ne desi nesto ovakvo, nece se oni opametit, gledala sam negdje u arizoni lika koji je isao po kucama, krao pse i onda ih maltretirao da je to nesto grozno, eh, sve dok nisu saznali ko je, pa se ljudi sastali i samo mu prakticno demonstrirali sve ono sto je on provodio...mislim da je suvisno da kazem da nakon toga (by the way lik je ostao ziv) psi u tom mjestascu zive veselo i sretno i nikom ni ne pada na pamet da ih dira...e kad bi i mi ovako puno toga bi se promijenilo, saznat ko su i sta su i kako prave lovacke hajke samo napravit hajku na njih
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK!   MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! EmptyTue Oct 28 2008, 02:05

http://www.radiosarajevo.ba/#modt_h=action%3Anews%2Ckategorija%3A24&modr_h=action%3Anews%2Ckategorija%3A24&modm_h=action%3Anews%2Ckategorija%3A24%2Cid%3A10636&modl_h=action%3Anews%2Cid%3A10636
Na vrh Go down
Sponsored content





MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK!   MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK! Empty

Na vrh Go down
 
MUCKI UBIJENA MEDVJEDIVA U PRUSCU-SBK!
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: SOS video, audio, foto zapisi..-
Idi na: