POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Nebojsa
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 2
Registration date : 2008-10-04

Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom Empty
KomentarNaslov komentara: Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom   Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom EmptySat Oct 04 2008, 23:48

Veceras 04.10.'08 oko 20:30 pronadjen je zuti (tamniji) labrador retriver. Pretpostavljamo da je star 3-4 godine. Na sebi ima orglicu/davilicu. Zadnja lijeva sapa mu je lakse povrijedjena. Pas je trenutno udomljen, ali trazimo vlasnika ili udomitelja, a istovremeno i dalje trazimo naseg labradora starog 12 godina odlutalog krajem maja.
Kontakt telefon 061 484 481
Slike psa koji je pronadjen mozete vidjeti ovdje
http://picasaweb.google.com/merloos/Labrador?authkey=VgOTsTDysVY#5253402745227769618
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom   Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom EmptySun Oct 05 2008, 14:25

Nebojsa (citat):
Veceras 04.10.'08 oko 20:30 pronadjen je zuti (tamniji) labrador retriver. Pretpostavljamo da je star 3-4 godine. Na sebi ima orglicu/davilicu. Zadnja lijeva sapa mu je lakse povrijedjena. Pas je trenutno udomljen, ali trazimo vlasnika ili udomitelja, a istovremeno i dalje trazimo naseg labradora starog 12 godina odlutalog krajem maja.
Kontakt telefon 061 484 481
Slike psa koji je pronadjen mozete vidjeti ovdje
http://picasaweb.google.com/merloos/Labrador?authkey=VgOTsTDysVY#5253402745227769618
U kojem dijelu grada je pronadjen?
Na vrh Go down
Nebojsa
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 2
Registration date : 2008-10-04

Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom   Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom EmptySun Oct 05 2008, 21:41

Psa smo pronašli, kao što je navedeno u naslovu, pod Bistrikom , kod okretišta trolejbusa. Pretpostavljam da je to pas koji je pronadjen krajem jula na stupu(Hari), jer sam tada išao na "prepoznavanje" /moj pas je takođe odlutao/. Prvo sam danas pozvao Harija. Hari je potom pozvao čovjeka na Čaršiji kojem je povjerio psa na staranje i ovaj mi se javio i rekao da je to vjerovatno taj pas. Čak je rekao da će danas (nedjelja )doći po njega -ali niti se javlja niti dolazi. Pozivam sve da pogledaju fotografije na linku koji sam ponudio. Pas je trenutno kod mene u autoservisu, i koliko vidim, osjeća se zbrinuto. Inače pas je vrlo socijaliziran, pravi kućni pas, s tim da je vjerovatno u zadnje vrijeme boravio napolju jer mu je dlaka dobro gusta -zimska.
adresa Jukićeva 85, tel 061 484 481.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom   Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom EmptySun Oct 05 2008, 22:23

Nebojsa (citat):
Psa smo pronašli, kao što je navedeno u naslovu, pod Bistrikom , kod okretišta trolejbusa. Pretpostavljam da je to pas koji je pronadjen krajem jula na stupu(Hari), jer sam tada išao na "prepoznavanje" /moj pas je takođe odlutao/. Prvo sam danas pozvao Harija. Hari je potom pozvao čovjeka na Čaršiji kojem je povjerio psa na staranje i ovaj mi se javio i rekao da je to vjerovatno taj pas. Čak je rekao da će danas (nedjelja )doći po njega -ali niti se javlja niti dolazi. Pozivam sve da pogledaju fotografije na linku koji sam ponudio. Pas je trenutno kod mene u autoservisu, i koliko vidim, osjeća se zbrinuto. Inače pas je vrlo socijaliziran, pravi kućni pas, s tim da je vjerovatno u zadnje vrijeme boravio napolju jer mu je dlaka dobro gusta -zimska.
adresa Jukićeva 85, tel 061 484 481.
Hvala Nebojsa.
Nadajmo se da ce se neko javiti.
Na vrh Go down
Sponsored content





Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom   Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom Empty

Na vrh Go down
 
Pronadjen zlatni labrador retriver pod Bistrikom
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Pronadjen zlatni retriver
» Izgubljen Zlatni Retriver
» Zlatni retriver - Lipik
» Nestao zlatni retriver

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Izgubljeni ljubimci!!!! :: Izgubljeni psi !!!-
Idi na: