POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Okrsaj u sarajevskom sinteraju

Go down 
5 posters
AutorPoruka
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Okrsaj u sarajevskom sinteraju Empty
KomentarNaslov komentara: Okrsaj u sarajevskom sinteraju   Okrsaj u sarajevskom sinteraju EmptyFri Sep 12 2008, 16:43

Ovo sto slijedi je svjedocenje Adnana Kahrimanovica o njegovoj borbi za zivot udomljenog psa.

https://www.youtube.com/user/veljapas

Poštovani građani Sarajeva i BIH. Danas sam se zakleo da ovakav način "uređenja" naše lijepe države neće proći bez moje žestoke borbe protiv svega onoga što nema nikakvog zdravog razuma i logike!
Naime, moj posljednji problem sa "državom" je počeo jučer kada su šintori došli u vikend naselje gornje Vlakovo da pokupe 7 lutalica pasa, nakon što su ih sve pokupili vidjeli su moga psa Čarlija u MOM dvorištu kuće, (samo da napomenem Čarli ima dvije ogrlice na vratu i iz aviona se vidi da nije ulični pas) nažalost pošto je Čarli dresiran odazvao se na komandu "dođi" od strane radnika šintora te su ga zajedno sa ostalim psima odveli u šintoraj. Mojim riječima kazano UKRALI SU GA!!!!! Nakon što sam od komšije saznao za navedeni slučaj (koji je svjedok svemu gore navedenom), odletio sam u šintoraj što se kaže "BIJESAN KAO PAS". Kada sam gore došao primio me "Gospodin" Mustafa Maglajlija i pokazao mi je mog Čarlija svezanog u kavezu (vidno istraumiranog), o uslovima smještaja nemam hrabrosati niti da napišem jednu rečenicu, i rekao "eh evo tvog psa" kada sam zatražio da mi ga da rekao mi je da izađem napolje donesem dokaze da je pas moj te da mu dam 140KM ako hoću svog Čarlija. Nakon čega sam mu vidno potresen objasnio na koji način mi je pas ukraden iz PRIVATNOG dvorišta MOJE kuće nasmijao se i rekao "ti si 1000-diti koji mi je to rekao već haj ti meni daj pare ako hočeš svog psa"!. Nakon toga više nisam ništa rekao "gospodinu" već sam samoinicijativno otvorio kavez u kojem se nalazi i odnio sam ga do svog auta. Nakon toga dolazi par uposlenika od kojeg jedan kojeg zovu "šefe" mi je zavrnuo ruku i rekao nečeš ti nigdje sa njim! Nakon svega nije mi ostalo ništa drugo već da pozovem policiju koja je kad je došla ustanovila da sam nezakonito "ukrao" svog psa i da moram platiti. Pitao sam šta je sa usvajanjem pasa, ako čovjek hoče da ga izvede iz karantina i usvoji, na što se opet upetljao "gospodin" Maglajlija (direktor šintoraja) i rekao možeš usvojiti sve pse besplatno iz šintoraja ali samo njega ne možeš jer je on tvoj i moraš mi platiti"! Uglavnom nakon toga uz prisustvo policije opet su mi UKRALI Čarlija iz MOG auta i vratili su ga u šinteraj! Kao što vidite postoji i klip na adresi https://www.youtube.com/user/veljapas koji se zove "okršaj u šinteraju" na tom klipu se fino vidi druga krađa Čarlija od poštenog građanina Sarajeva uz prisustvo policije kako bi ŠINTORI mogli dobiti svojih 140 KM!
JA sam sam sebi obećao da me više niko NIKADA ucjenjivati neće te da pare iz principa ne dam jer me ovaj način "poslovanja" podsjeća na način kada Vam ukradu vozilo i kažu "ako 'očeš auto daj pare"! Ja ću se boriti do kraja tužit ću i Kanton i komunalno preduzeće i državu ako treba potrošit ću hiljade maraka ali ću dokazati "gospodi" ucjenjivaćima da "para nema, more bit bidne ali para nema".
Sve što od Vas molim je podrška u nastojanju uvođenja bar malo razuma i logike u "mozak" političara i svih "direktora" iz doba kada se sve moglo! za sve informacije o načinu podrške slobodno me nazovite na moj mob 061 916 380 Adnan

Adnan i njegov jaran Sejo u SOSu:
Okrsaj u sarajevskom sinteraju Xnw4er
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Okrsaj u sarajevskom sinteraju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Okrsaj u sarajevskom sinteraju   Okrsaj u sarajevskom sinteraju EmptyFri Sep 12 2008, 18:54

Adnane izvini nisam skontala jesi uzeo Carlija na kraju ili ne?
Mi smo imali do sada vec nekoliko okrsaja s njima i uz tebe smo!
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

Okrsaj u sarajevskom sinteraju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Okrsaj u sarajevskom sinteraju   Okrsaj u sarajevskom sinteraju EmptyFri Sep 12 2008, 22:57

adnane znaj da sam i ja kroz to prosAO I ZNAM KAKO JE ALI ZNAJ I TO DA IMAS MOJU PODRSKU U SVEMU
]


BOZE HOCELI IKO NJIMA STATI U KARAJ TO SE PITAM
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Okrsaj u sarajevskom sinteraju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Okrsaj u sarajevskom sinteraju   Okrsaj u sarajevskom sinteraju EmptySat Sep 13 2008, 12:20

Jel' Charli izvucen iz sinteraja?? Shocked
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Okrsaj u sarajevskom sinteraju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Okrsaj u sarajevskom sinteraju   Okrsaj u sarajevskom sinteraju EmptyMon Sep 15 2008, 11:55

Imamo podrsku i sarajevskih bikera:
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?f=40&p=2131783&sid=dc34967485f6681b81a4c742b7072edb#p2131783
Na vrh Go down
ciki
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 5
Location : Istočna Ilidža
Registration date : 2008-07-28

Okrsaj u sarajevskom sinteraju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Okrsaj u sarajevskom sinteraju   Okrsaj u sarajevskom sinteraju EmptyTue Sep 16 2008, 02:11

slicno nesta sam procitao u dnevnoj stampi od prosle , da li subote ili nedelje..... bas je bila prica o svireposti sintera, sinteraju itd.... pored svih svireposti prema psima i nacinu uklanjanja s ulica, stajalo je i par recenica da vlasnik moze dobiti svog psa nazad iz sinteraja uz uplatu od 140 KM, ili ako se niko ne javi kao vlasnik u roku 3 dana, moze doci bilo koja osoba da ga usvoji - besplatno.
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Okrsaj u sarajevskom sinteraju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Okrsaj u sarajevskom sinteraju   Okrsaj u sarajevskom sinteraju EmptyTue Sep 16 2008, 08:22

Mene samo zanima da li cijene otkupnine iz sinteraja rastu kao i cijene ulja ili sta !? neka mi neko opravda tih 140 ? ako budzet odvaja tolike pare, znac ti si placen da obavljas svoj posao, a ne ovisi od toga koliko su pasa uhvatili taj dan..nista ja vise ovdje ne kontam, ali izgleda i da skontam sta mi koristi....
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Okrsaj u sarajevskom sinteraju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Okrsaj u sarajevskom sinteraju   Okrsaj u sarajevskom sinteraju EmptyTue Sep 16 2008, 15:06

D. (citat):
Mene samo zanima da li cijene otkupnine iz sinteraja rastu kao i cijene ulja ili sta !? neka mi neko opravda tih 140 ? ako budzet odvaja tolike pare, znac ti si placen da obavljas svoj posao, a ne ovisi od toga koliko su pasa uhvatili taj dan..nista ja vise ovdje ne kontam, ali izgleda i da skontam sta mi koristi....
pa i napravljeno je tako sistemski da te slude i da nista niko skontat ne moze. bar oni koji logicki razmisljaju.
nemam vremena sve ovdje uporedo postovat pa se informisite na:
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?f=41&p=2134796&sid=9c697192ddb344e6aaa6f5d64a2757d8#p2134796
izvinite velika je frka ali Carli je vani i to kao pobjednik:
Okrsaj u sarajevskom sinteraju 35hfdpu
Na vrh Go down
Sponsored content





Okrsaj u sarajevskom sinteraju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Okrsaj u sarajevskom sinteraju   Okrsaj u sarajevskom sinteraju Empty

Na vrh Go down
 
Okrsaj u sarajevskom sinteraju
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: