POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Samojed trazi novi dom

Go down 
+3
pasic aldin
jaca
liliput
7 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

Samojed trazi novi dom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samojed trazi novi dom   Samojed trazi novi dom - Page 2 EmptySat Aug 30 2008, 01:18

liliput TI IZVINI ALI PRIZNAJ TE DA JE TAKOO ILI SE VARAM
bicefrke bicefrke bicefrke bicefrke bicefrke
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Samojed trazi novi dom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samojed trazi novi dom   Samojed trazi novi dom - Page 2 EmptySat Aug 30 2008, 01:33

prejasno. nadam se da si sad zavrsio.

edit: mozel neko o modova ovo pocistit?
Na vrh Go down
bubica
novi kolačić :)
novi kolačić :)
bubica


Broj komentara : 4
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-05-29

Samojed trazi novi dom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samojed trazi novi dom   Samojed trazi novi dom - Page 2 EmptySat Aug 30 2008, 01:59

fakat neznam odakle vam smjelost da se vrijedjate..to sto ste se nasli uvrijedjeni sto je aldin rekao onako kakko jeste ne mora znaciti da ima losu namjeru...momak samo pise cinjenice...pravite velike akcije oko udomljavanja kad je neki cukica od nekog vlasnika u pitanju..rasni pas...a kad je u pitanju zbrinjavanje i udomljavanje cukica iz azila svi se povucete...sramota...ja se nadam da ce mali samojed biti udoljen jer naravno ne bih pozeljela da i jedan pas ostane na ulici ili nedo bog zavrsi na ulici...dosta vise toga da je licjemjer i kako ga vec nazivate...jedini licjemjeri i dvolicne osobe dokazujete se vi koji stupate u akcije udomljavanja zamazete oci ljudima i na kraju niste u stanju da se pojavite na 10 min same "ceremonije" udomljavanja...sramota!!!!
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

Samojed trazi novi dom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samojed trazi novi dom   Samojed trazi novi dom - Page 2 EmptySat Aug 30 2008, 02:05

HVALA BUBICE NA TAKO LIJEPIM RIJECIMA A TO STO SI REKLA TO JE U POTPUNOSTI TACNO cheers cheers
A MALO JE ONIH KOJI BI MENE MOGLI POVRIJEDITI ILI UVRIJEDITI TO SU LJUDI ONI KOJI SU NA VISEM RANGU OD MENE A ONI KOJI SAMO VISOKE LETE A NISKO PADAJU OD NJIH NISH DRUGO I NEOCEKUJEM SEM DA ME VRIJEDJAJU NE SAMO MENE VEC I ONE NEDUZNE PSE SA ULICE
Na vrh Go down
bubica
novi kolačić :)
novi kolačić :)
bubica


Broj komentara : 4
Age : 35
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-05-29

Samojed trazi novi dom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samojed trazi novi dom   Samojed trazi novi dom - Page 2 EmptySat Aug 30 2008, 02:09

mah nista nemoras mi se zahvaljivati...sve sto sam napisala napisala sam u cast tih predivnih cukica koji "zive u nadi" da ce neko od ovakvih ljudi koji prave ovakve akcije nekada bar slicno uraditi i za njih...a ne smo potvrdjivati svoj dolazak i davati lazne nade i izjave kako ce biti od pomoci... a u stvari samo se pisu nebuloze i daje lazna nada nama clanovima,ljudima u okolisu i tim preljepim malim cukicama koji takodjer zele topli dom...
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Samojed trazi novi dom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samojed trazi novi dom   Samojed trazi novi dom - Page 2 EmptySat Aug 30 2008, 12:22

Sad cemo mi ovo malo pocistiti Very Happy Very Happy


Edit: Pocisceno je koliko se moglo pocistiti, sad prestanite da se vrijedjate.. Rolling Eyes Bilo da je ovaj pas rasan ili ne trazi dom i pustite curu da mu nadje dom kako Bog zapovijeda.
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

Samojed trazi novi dom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samojed trazi novi dom   Samojed trazi novi dom - Page 2 EmptySat Aug 30 2008, 13:12

normalno da se cisti cim neko od gospode nije u pravu joj kavi su ljudi Bozeeeeee
Na vrh Go down
liliput
aktivisti
aktivisti
liliput


Broj komentara : 44
Age : 39
Registration date : 2008-03-04

Samojed trazi novi dom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samojed trazi novi dom   Samojed trazi novi dom - Page 2 EmptySat Aug 30 2008, 15:45

pasic aldin (citat):
liliput TI IZVINI ALI PRIZNAJ TE DA JE TAKOO ILI SE VARAM
bicefrke bicefrke bicefrke bicefrke bicefrke

pa nisam juce rodjena, i ptice na grani znaju kakva nam je situacija u zemlji. pa Boze, nemamo zakone ni za ljude , kamoli za "neke tamo" pse i macke Shocked
ne znam sto su se neki nasli uvrijedjeni sto sam pokusala pomoci.
bas mi je zao sto sam juce cijeli dan bila na poslu, pa nisam stigla da odgovorim na upite odredjene gospode.
kao prvo, mislim da me se ne moze prozivati sto pokusavam pomoci, jer: sam udomila preko hiljadu veza i vezica dva psa sa ulice ( ja sam student, i sve sam injekcije, cipiranja i veterinarske preglede platila sama).
i tada sam apelovala na sve zivo, preko foruma i fejsbukova, u biti angazovat cu se svaki put isto, bez obzira na rasu psa (pa to je besmislica)
drugo, pored svog haustora imam kuju sa malcima koju sam granila oko 6 mjeseci svaki dan, a sad su ih zamjenila 4 maceta.
na vikendici smo prisvojili bolesnog rotvajlera koji je jedva hodao i bio kost i koza, sad je taj pas olicenje snage Very Happy
ako sam se ja ponudila pomoci zeni, nevazno koje je rase pas (ja sam istaknula da je rasni jer ga je, nasrec/nazalost,tako lakse udomiti) ne vidim u cemu je problem.
ne znam sta si sad ti postigao time sto si me kao prosvijetlio cinjenicom da ulicom hoda na hiljade napustenih zivotinja.
sigurno nece doprinjeti ako i jedan samojed danas/sutra zavrsi negdje kraj kontejnera
Na vrh Go down
liliput
aktivisti
aktivisti
liliput


Broj komentara : 44
Age : 39
Registration date : 2008-03-04

Samojed trazi novi dom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samojed trazi novi dom   Samojed trazi novi dom - Page 2 EmptySat Aug 30 2008, 19:21

arijana (citat):
liliput ima li kakvih novih info? ja imam prijateljicu koja ima samojeda i uopce mi se ne cini "ne toliko pametan" i tvrdoglav. gori su ova moja dvojica od njega.

nego pitam, da se bacim na trazenje, bila je djevojka koja je htjela samojeda...

danas ce jedan momak otici da vidi cuku, i on je jako zagrijan (vec neko vrijeme trazi da kupi tu pasminu)pa ti javim kako ce proci sve to danas Smile
Na vrh Go down
liliput
aktivisti
aktivisti
liliput


Broj komentara : 44
Age : 39
Registration date : 2008-03-04

Samojed trazi novi dom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samojed trazi novi dom   Samojed trazi novi dom - Page 2 EmptyTue Sep 02 2008, 16:52

samo da javim, samojed je zbrinut Very Happy
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Samojed trazi novi dom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samojed trazi novi dom   Samojed trazi novi dom - Page 2 EmptyTue Sep 02 2008, 18:20

bas mi je drago (unatoc svoj negativnoj energiji)
Na vrh Go down
liliput
aktivisti
aktivisti
liliput


Broj komentara : 44
Age : 39
Registration date : 2008-03-04

Samojed trazi novi dom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samojed trazi novi dom   Samojed trazi novi dom - Page 2 EmptyWed Sep 03 2008, 13:21

takodjer bounce
hvala tebi jos jednom:)))
Na vrh Go down
seka
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 20
Location : lukavac
Registration date : 2008-08-30

Samojed trazi novi dom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: udomljavanje   Samojed trazi novi dom - Page 2 EmptyWed Sep 03 2008, 17:30

Laughing zdravo.nisam znala kako izgleda pasmina pasa samojed pa sam potrazila na internetu.pas je prelijep.ja bih rado usvojila tog samojeda ali mi morate dostaviti informacije u kojem ste gradu i kada bi vama odgovaralo da je preuzmem. sanela.dugonjic@yahoo.com
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Samojed trazi novi dom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samojed trazi novi dom   Samojed trazi novi dom - Page 2 EmptyWed Sep 03 2008, 17:54

samojed je udomljen.
Na vrh Go down
Sponsored content





Samojed trazi novi dom - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Samojed trazi novi dom   Samojed trazi novi dom - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Samojed trazi novi dom
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Max trazi novi dom!
» KORNJACICA TRAZI NOVI DOM
» Gana trazi novi dom...
» Posavski gonic trazi novi dom
» Zecica Koki trazi novi dom!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: