POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

prijedlozi!?

Go down 
2 posters
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.

Broj komentara : 730
Registration date : 2007-07-31

prijedlozi!? Empty
KomentarNaslov komentara: prijedlozi!?   prijedlozi!? EmptyFri Aug 22 2008, 13:13

ljudi imate li kakve prijedloge za make-over foruma Smile
sta mislite treba li nesto ukinuti, nesto dodati Smile neki dan sam dodala i kategoriju za one koji dodju sa zeljom da udome pa traze ljubimca...
hajmo s idejama... Smile

tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy

Broj komentara : 645
Registration date : 2007-08-01

prijedlozi!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prijedlozi!?   prijedlozi!? EmptyFri Aug 22 2008, 14:21

Zelim dodati da me stavis u moderatore haha Laughing Twisted Evil Salim se, trebalo bi napraviti neki originalan design za forum.. Ne znam.. Vise kategorija!! Ma ajde reci cu ti jednom sta bi trebalo, mrsko mi sad pisati Very Happy Laughing

D.
Admin
Admin
D.

Broj komentara : 730
Registration date : 2007-07-31

prijedlozi!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prijedlozi!?   prijedlozi!? EmptyFri Aug 22 2008, 14:33

nema kasnije tincholina...zato i ima tema...saljite mi slike predlozaka za pozadinu foruma, prijedloge kategorija itd itd,
znaci slika koja nam je pozadina je jedna slika koja se razvuce preko cijele strane, nema svrhe stavljati neku konkretnu sliku jer se vide samo rubovi :S
mozda da napravimo mjesecno takmicenje za najljepseg skevru i macu/ljubimca...mozemo postavljati razne zadatke da budu tema takmicenja...hmmmm....ajmo ljudi...organizirati neke manje projekte!? scratch
ali...svi KONKRETNI PRIJEDLOZI!!! (jeste tinchy shinesmile ) bice i vise nego super....

tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy

Broj komentara : 645
Registration date : 2007-08-01

prijedlozi!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prijedlozi!?   prijedlozi!? EmptyFri Aug 22 2008, 16:32

D. (citat):
nema kasnije tincholina...zato i ima tema...saljite mi slike predlozaka za pozadinu foruma, prijedloge kategorija itd itd,
znaci slika koja nam je pozadina je jedna slika koja se razvuce preko cijele strane, nema svrhe stavljati neku konkretnu sliku jer se vide samo rubovi :S
mozda da napravimo mjesecno takmicenje za najljepseg skevru i macu/ljubimca...mozemo postavljati razne zadatke da budu tema takmicenja...hmmmm....ajmo ljudi...organizirati neke manje projekte!? scratch
ali...svi KONKRETNI PRIJEDLOZI!!! (jeste tinchy shinesmile ) bice i vise nego super....

Moj ce cuko pobijediti, nema svrhe da se takmicimo hahah Laughing Laughing Salim se odlicna je ovo ideja, ili mozda da organizujemo nesto mi clanovi da se upoznamo posto ima onih koji sam sudjeluju na forumu..

Sponsored content

prijedlozi!? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: prijedlozi!?   prijedlozi!? Empty

Na vrh Go down

prijedlozi!?
Na vrh 
Stranica 1/1