POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 dvije zenkice traze dom

Go down 
+3
bebby
Baby
blackberry
7 posters
AutorPoruka
blackberry
aktivisti
aktivisti
blackberry


Broj komentara : 11
Registration date : 2008-04-11

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom EmptySun Aug 10 2008, 18:06

Hi svima!

Ispred moje zgrade se prije nekoliko dana pojavilo 7 kucica (neko ih je dovezao autom i ostavio). Od njih 7, neko je ubio 4. Dakle, ostalo ih je jos troje. Jedno ce udomiti gospodja koja zivi u zgradi, a drugo dvoje nemaju udomitelja. U pitanju su zenke i strah me da i njih neko ne ubije u medjuvremenu. Bilo bi divno da se sto prije zbrinu (pitanje je vremena kada ce nekom od penzionera zasmetati sto psic laje u 5 ujutro i da pozove sintore). Problem je jos veci jer se zgrada trenutno nadogradjuje, tako da cesto razni teski predmeti padaju na tlo, od cega malene vrlo lako mogu i poginuti.

Moja mail adresa je:  xx

Voljela bih da ih sto prije smjestimo jer ih djeca maksimalno maltretiraju.

Evo njihovih slika:
https://servimg.com/view/12256101/1
https://servimg.com/view/12256101/2
https://servimg.com/view/12256101/3
https://servimg.com/view/12256101/4


blackberry: komentar modifikovan dana: Mon Jun 09 2014, 14:09; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: ...   dvije zenkice traze dom EmptyMon Aug 11 2008, 10:47

nisi smjela staviti adresu,jer sintori hodaju po forumu i kad naidju na adresu pokupe cuke
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
blackberry
aktivisti
aktivisti
blackberry


Broj komentara : 11
Registration date : 2008-04-11

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom EmptyMon Aug 11 2008, 11:49

Baby (citat):
nisi smjela staviti adresu,jer sintori hodaju po forumu i kad naidju na adresu pokupe cuke


Evo, uklonila sam adresu....Nisam znala da su toliko krvolocni da traze i adrese na internetu...Bolesno!!!! Fuj!!
Na vrh Go down
bebby
aktivisti
aktivisti
bebby


Broj komentara : 22
Registration date : 2008-07-30

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom EmptyMon Aug 11 2008, 15:53

Koje ce stenad biti velicine kad narastu mozda uzmem jedno i gdje se ti nalazis ja sam u Solinu lol!
Na vrh Go down
blackberry
aktivisti
aktivisti
blackberry


Broj komentara : 11
Registration date : 2008-04-11

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom EmptyMon Aug 11 2008, 17:15

bebby (citat):
Koje ce stenad biti velicine kad narastu mozda uzmem jedno i gdje se ti nalazis ja sam u Solinu lol!

Sto se tice velicine, zaista ne znam, jer ih je neko ostavio pred zgradom. Njihove mame nema, tako da ih nemam s kim uporediti. Crna zenkica je malo krupnija od ove smedje. Obje su preslatke.

Gdje je tacno Solin? Ja sam u Sarajevu.
Na vrh Go down
bebby
aktivisti
aktivisti
bebby


Broj komentara : 22
Registration date : 2008-07-30

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom EmptyMon Aug 11 2008, 18:05

Solin je u Hratskoj pokraj Splita u Dalmaciji lol! lol! lol!
Na vrh Go down
blackberry
aktivisti
aktivisti
blackberry


Broj komentara : 11
Registration date : 2008-04-11

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom EmptyMon Aug 11 2008, 19:36

bebby (citat):
Solin je u Hratskoj pokraj Splita u Dalmaciji lol! lol! lol!

Rolling Eyes A kako cemo prebaciti malenu do Solina? Smile
Na vrh Go down
bebby
aktivisti
aktivisti
bebby


Broj komentara : 22
Registration date : 2008-07-30

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom EmptyMon Aug 11 2008, 23:17

Neznam scratch ima li tko ko je moze prebacit scratch
Na vrh Go down
bebby
aktivisti
aktivisti
bebby


Broj komentara : 22
Registration date : 2008-07-30

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom EmptyMon Aug 11 2008, 23:19

Stvarno je lijepa bas bi je htjela pajki
Na vrh Go down
blackberry
aktivisti
aktivisti
blackberry


Broj komentara : 11
Registration date : 2008-04-11

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom EmptyTue Aug 12 2008, 00:34

bebby (citat):
Stvarno je lijepa bas bi je htjela pajki


Ti bi ovu smedju? Very Happy Iskreno, ne bih ti znala reci koja je ljepsa..jedini problem je prijevoz. Ja nemam prijevoz, a pretpostavljam da nemas ni ti. Ne znam niti kakva su pravila oko prelaska zivotinja preko granice. Iskreno, nemam toliko ni novaca da joj sada pravim pasos i da je vakcinisem (ocekivala sam da ce to njen vlasnik uciniti). Ako mozes nesto skontati, bila bih ti jako zahvalna. flower
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom EmptyTue Aug 12 2008, 11:04

ako problem budu jedino pasos i vakcina ja cu to finansirati
Na vrh Go down
blackberry
aktivisti
aktivisti
blackberry


Broj komentara : 11
Registration date : 2008-04-11

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom EmptyTue Aug 12 2008, 12:54

jaca (citat):
ako problem budu jedino pasos i vakcina ja cu to finansirati

super super Very Happy samo jos da skontamo prijevoz Very Happy
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom EmptyTue Aug 12 2008, 15:02

A da se zamoli vozac busa koji ide za Split???? al nekog naseg merhametli vozaca uganjat koji bi mozda izasao u susret???? scratch
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom EmptyTue Aug 12 2008, 15:27

D. (citat):
A da se zamoli vozac busa koji ide za Split???? al nekog naseg merhametli vozaca uganjat koji bi mozda izasao u susret???? scratch
kao sto smo uganjali suvozaca za Tuzlu???????????
Na vrh Go down
bebby
aktivisti
aktivisti
bebby


Broj komentara : 22
Registration date : 2008-07-30

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom EmptyTue Aug 12 2008, 16:14

Hmmm...pa moze samo ako vozac autobusa pristane scratch
Na vrh Go down
blackberry
aktivisti
aktivisti
blackberry


Broj komentara : 11
Registration date : 2008-04-11

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom EmptyTue Aug 12 2008, 18:49

bebby (citat):
Hmmm...pa moze samo ako vozac autobusa pristane scratch

Moramo nesto skontati sto prije. Naime, danas se neka zena zalila sto su malene ispred zgrade. Sad Ne mogu da vjerujem!!! Neka djeca su ih uzela i odnijela ispred neke druge zgrade. Jos ih nisam vidjela - to mi je rekao jedan braco. Do vikenda se nesto poduzeti mora!!!! Bojim se da im ne izgubim svaki trag. Da ih bar hoce neko uzeti na cuvanje dok im ne pronadjemo smjestaj. Ako ikog znate, molim vas, javite mi, jer ne zelim da uginu....
Na vrh Go down
blackberry
aktivisti
aktivisti
blackberry


Broj komentara : 11
Registration date : 2008-04-11

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom EmptyTue Aug 12 2008, 19:02

Btw, moze ih neko cuvati i na balkonu, naravno, ukoliko je balkon ogradjen (da ne bi pale). Ionako spavaju vani, tako da im to ne bi trebalo predstavljati problem. Ja bih ih uzela, no kod mene je na balkonu malta, a kako sam vec rekla, zgrada se nadogradjuje tako da vrlo lako mogu skociti na skelu i pasti. Moj balkon im nije sigurno mjesto. U kucu ih ne mogu nikako uzeti jer imam 3 mace i jednosoban stan, tako da ih ne mogu smjestiti cak ni u hodnik.

Please, help da ih spasimo Very Happy


blackberry: komentar modifikovan dana: Tue Aug 12 2008, 19:19; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
blackberry
aktivisti
aktivisti
blackberry


Broj komentara : 11
Registration date : 2008-04-11

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom EmptyTue Aug 12 2008, 19:18

Upravo sam bila ispred zgrade...otisla sam do druge zgrade, pa do trece...ispostavilo se da su djeca jedna drugoj otimala malene citav dan, a ako im je vjerovati na rijec - neki braco ih je unio u kucu. Nadam se da je to istina. Obecali su da ce provjeriti tu informaciju. Trazila sam ih oko zgrade, ali ih nisam nasla. Opet ponavljam, samo se nadam da je ovo istina. Ukoliko budu negdje ispred drugih zgrada, definitivno ce se vratiti ispred moje (jer im je tu braco, ali i braco ode u sub)....
Na vrh Go down
blackberry
aktivisti
aktivisti
blackberry


Broj komentara : 11
Registration date : 2008-04-11

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom EmptyFri Aug 15 2008, 22:04

Nadam se da jos uvijek neko prati ovu temu...

Ipak malene nisu bile smjestene...same lazi...evo ih opet ispred zgrade...danas se djeca pojavishe na mojim vratima placuci da neka zena zove sintora....

POMOZITE!!!!! Jos uvijek nije kasno...

Ima li iko da bi ih bar pricuvao???... Evo sada cu da postavim ovu istu temu i na drugim forumima. Ako ikog znate...javite....
Na vrh Go down
blackberry
aktivisti
aktivisti
blackberry


Broj komentara : 11
Registration date : 2008-04-11

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom EmptySun Aug 24 2008, 00:03

smjestene su, ali definitivno bounce
Na vrh Go down
ufc
aktivisti
aktivisti
ufc


Broj komentara : 17
Age : 33
Location : sarajevo
Registration date : 2008-10-28

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom EmptyTue Oct 28 2008, 17:17

Baby (citat):
nisi smjela staviti adresu,jer sintori hodaju po forumu i kad naidju na adresu pokupe cuke

jebem im ..........
Na vrh Go down
ufc
aktivisti
aktivisti
ufc


Broj komentara : 17
Age : 33
Location : sarajevo
Registration date : 2008-10-28

dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom EmptyTue Oct 28 2008, 17:19

blackberry (citat):
Hi svima!

Ispred moje zgrade se prije nekoliko dana pojavilo 7 kucica (neko ih je dovezao autom i ostavio). Od njih 7, neko je ubio 4. Dakle, ostalo ih je jos troje. Jedno ce udomiti gospodja koja zivi u zgradi, a drugo dvoje nemaju udomitelja. U pitanju su zenke i strah me da i njih neko ne ubije u medjuvremenu. Bilo bi divno da se sto prije zbrinu (pitanje je vremena kada ce nekom od penzionera zasmetati sto psic laje u 5 ujutro i da pozove sintore). Problem je jos veci jer se zgrada trenutno nadogradjuje, tako da cesto razni teski predmeti padaju na tlo, od cega malene vrlo lako mogu i poginuti.

Moja mail adresa je: berina.hrustic@gmail.com

Voljela bih da ih sto prije smjestimo jer ih djeca maksimalno maltretiraju.

Evo njihovih slika:
https://servimg.com/view/12256101/1
https://servimg.com/view/12256101/2
https://servimg.com/view/12256101/3
https://servimg.com/view/12256101/4


ja bih uzo jedno al da je musko
al zensko ne dolazi u obzir
Na vrh Go down
Sponsored content





dvije zenkice traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dvije zenkice traze dom   dvije zenkice traze dom Empty

Na vrh Go down
 
dvije zenkice traze dom
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Dvije Silve :)
» URGENT: Traze se
» 4 psica traze dom
» 2 psica traze novi dom
» 2 KORNJACE TRAZE DOM

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Štenci-
Idi na: