POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Urgent 3 macica u kutiji

Go down 
4 posters
AutorPoruka
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Urgent 3 macica u kutiji Empty
KomentarNaslov komentara: Urgent 3 macica u kutiji   Urgent 3 macica u kutiji EmptyTue Aug 05 2008, 13:15

Ako iko ima volje i bilo kakvih mogucnosti da prihvati, makar privremeno, tri macica ostavljena jucer u kutiji kod Konzuma na Otoci, neka se javi Zoranu na 063 560 691.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Urgent 3 macica u kutiji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Urgent 3 macica u kutiji   Urgent 3 macica u kutiji EmptyWed Aug 06 2008, 16:02

Tri mačića su izbačena iz zgrade,odvojena od majke i ostavljena u kutiji kraj trgovine! Neka žena ih je bezdušno izbacila prije nego im je majka i stigla očistiti pupčanu vrpcu. Hitno trebaju zbrinjavanje, makar na kratko, jer su u lošem stanju i nema ih ko hraniti. Radnici trgovine pokušavaju pomoći koliko mogu, ali to je jako malo. Oko maca treba malo više brige jer su tek par dana stari i nemoćni su, ali još uvijek ih je moguće spasiti! Molim sve koji misle da bi se mogli brinuti o njima da se jave na telefone :
061/686-464 (Lejla tj. ja)
ili
063/560-691 (Zoran)
Mačići će biti donijeti vama kući, ukoliko niste u mogućnosti da dođete na Otoku. Ako želite, molim vas da djelujete brzo, neće još dugo moći... :sad:
Urgent 3 macica u kutiji I436mf
Urgent 3 macica u kutiji 70yt0x
Urgent 3 macica u kutiji 2pp0htg
Na vrh Go down
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

Urgent 3 macica u kutiji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Urgent 3 macica u kutiji   Urgent 3 macica u kutiji EmptyWed Aug 06 2008, 16:44

jao pa oni su skroz mali macici....Samo da se udome sto prije srce
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Urgent 3 macica u kutiji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Urgent 3 macica u kutiji   Urgent 3 macica u kutiji EmptyWed Aug 06 2008, 18:18

velja (citat):
Tri mačića su izbačena iz zgrade,odvojena od majke i ostavljena u kutiji kraj trgovine! Neka žena ih je bezdušno izbacila prije nego im je majka i stigla očistiti pupčanu vrpcu. Hitno trebaju zbrinjavanje, makar na kratko, jer su u lošem stanju i nema ih ko hraniti. Radnici trgovine pokušavaju pomoći koliko mogu, ali to je jako malo. Oko maca treba malo više brige jer su tek par dana stari i nemoćni su, ali još uvijek ih je moguće spasiti! Molim sve koji misle da bi se mogli brinuti o njima da se jave na telefone :
061/686-464 (Lejla tj. ja)
ili
063/560-691 (Zoran)
Mačići će biti donijeti vama kući, ukoliko niste u mogućnosti da dođete na Otoku. Ako želite, molim vas da djelujete brzo, neće još dugo moći... :sad:
Urgent 3 macica u kutiji I436mf
Urgent 3 macica u kutiji 70yt0x
Urgent 3 macica u kutiji 2pp0htg
macice je prihvatila SOSovka Jasminka Susmeli pored svoje 4 mace.
HVALA joj.
HVALA Lejli bez koje bi se citava akcija tesko izvela.
Hvala Zoki iz Konzuma koji ih od jucer odrzvao u zivotu.
Hvala Jaci koja je ponudila veterinara.
Jos samo da im dom nadjemo, ako prezive.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Urgent 3 macica u kutiji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Urgent 3 macica u kutiji   Urgent 3 macica u kutiji EmptyWed Aug 06 2008, 22:53

moja ponuda za veterinara i dalje stoji, a takodjer i za hranu, lijekove ili slicno
Hvala puno gospodji Jasminki
Na vrh Go down
seka
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 20
Location : lukavac
Registration date : 2008-08-30

Urgent 3 macica u kutiji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Urgent 3 macica u kutiji   Urgent 3 macica u kutiji EmptyMon Sep 08 2008, 10:29

srculence ja bih rado prihvatila sve troje macica ali je problem sto zivim u lukavcu i ne mogu doci po njih.ako moze neko dovesti ih do tuzle.......
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Urgent 3 macica u kutiji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Urgent 3 macica u kutiji   Urgent 3 macica u kutiji EmptyMon Sep 08 2008, 15:11

seka (citat):
srculence ja bih rado prihvatila sve troje macica ali je problem sto zivim u lukavcu i ne mogu doci po njih.ako moze neko dovesti ih do tuzle.......
Nazalost, uginuli su.
Na vrh Go down
seka
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 20
Location : lukavac
Registration date : 2008-08-30

Urgent 3 macica u kutiji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Urgent 3 macica u kutiji   Urgent 3 macica u kutiji EmptyMon Sep 08 2008, 23:15

JAKO MI JE ZAO MACICA.MENE SU UCILI DA KO UBIJE MACKU MORA SAGRADITI DZAMIJU DA BI SE ISKUPIO.NADAM SE DA CE BITI KAZNJEN ONAJ KO JE TO URADIO MALIM JADNICIMA.....
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Urgent 3 macica u kutiji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Urgent 3 macica u kutiji   Urgent 3 macica u kutiji EmptyMon Sep 15 2008, 09:07

SUNCE (citat):
seka (citat):
JAKO MI JE ZAO MACICA.MENE SU UCILI DA KO UBIJE MACKU MORA SAGRADITI DZAMIJU DA BI SE ISKUPIO.NADAM SE DA CE BITI KAZNJEN ONAJ KO JE TO URADIO MALIM JADNICIMA.....

Ja koliko znam oni su sami uginuli, nisu mogli preživjeti bez majke.
Ne pričaj gluposti. Rolling Eyes
macici su uginuli kod gospodje Jasminke Susmel koja ih je jedina htjela prihvatiti iako joj je pun stan spasenih macaka.
ti macici su dva dana bili vani u kutiji pored trznog centra konzum. to sumacici bebe odvojene divljacki od svoje mame.
poslednje joj je uginulo iako ga je grijala u svojim grudima.
to je osoba koja ima iskustva u tim stvarima.
ukoliko ti u ovakvim situacijama zelis i mozes na bolji nacin pomoci, rado cemo to prihvatiti. samo nam ostavi broj telefona da te mozemo u svako doba dana i noci pozvati pozvati.
Na vrh Go down
Sponsored content





Urgent 3 macica u kutiji Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Urgent 3 macica u kutiji   Urgent 3 macica u kutiji Empty

Na vrh Go down
 
Urgent 3 macica u kutiji
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» 6 macica u kutiji
» STENE U KUTIJI NA TRAMVAJSKOJ STANICI NA OTOCI!
» macica
» tri macica
» 4 macica traze dom

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Dolina duginog mosta...-
Idi na: