POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Moja mala stenad

Go down 
+6
aida
tinchy
Anush
D.
Hitman
Darius_Maximus
10 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptySun Aug 12 2007, 15:51

Eh, ljudi moji, imao sam na svom zemljistu sedam stenadi,
pa sam nedavno uspio jedno udomiti, te ih je sada ostalo jos sestoro...

Jedno jutro su osvanuli kod mene na zemljistu,
pa smo ih tata, mama i ja cuvali i hranili,
pa ih je onda neko prijavio sintorima,
pa smo ih i odozgo izvukli (naplatili su nam 160 KM),
uglavnom sad trazim dom za ovu stenad, pa cu da postavim slike,
u nadi da ce se naci neko ko ih moze udomiti... Very Happy

p.s. KAKO KOJEM ŠTENCU POSVETIMO POSEBAN TOPIC
TAKO ĆEMO GA MAKNUTI S OVE TEME
NE BI LI KADA SE PREDSTAVE POSEBNO,
VIŠE DOŠLI DO IZRAŽAJA!

Admin


Dalmatiner
Nije stvarno dalmatiner, samo ga tako zovem... Very Happy
Mužijak, umiljat, ali se malo boji ljudi odkako su ga odveli sintori...
Polako, ali sigurno se opet navikava na ljude,
i jedan je od najsnalažljivijih u grupi.
Neka se javi bilo ko, ko mu moze pruziti topao i miran dom.
Moja mala stenad Dalmat10-1

Bijela
Jedna od dvije zenke, umiljata,
mora se sa muskima boriti za svoj komad teritorije... Very Happy
Moja mala stenad Bijela10-1

Ludi
Ludi je najrazigraniji i meni licno najdrazi od svih sestorice,
ako se to moze tako reci.
Uvijek je veseo, voli se igrati
te je stoga dobio i odgovarajuci nadimak... Very Happy
Moja mala stenad Ludi10-1-1

Eh, dakle, to je sest stenadi.
Molim vas, neka se javi, ko god moze da usvoji barem jednog,
jer kako odrastaju, teze ih je i hraniti i cuvati onolike,
jer je uvijek pitanje hoce li me opet neko od komsija prijaviti da ih nosi...
Ja sam ogradio svoje zemljiste sada tako da ne mogu izaci iz njega,
a sintori, kako mi je receno, ne smiju ulaziti u privatni posjed... Very Happy

Javite se na mail:

kabasti_otpad@hotmail.com

te brojeve telefona:

061/381-649
ili
033/611-062


Unaprijed, hvala svima! Very Happy


: komentar modifikovan dana: Sun Aug 12 2007, 16:30; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptySun Aug 12 2007, 16:09

Stenad su prelijepa i nadam se da ce se uskoro udomiti,a trebao si ih barem dvoje ,troje jucer donijeti u veliki park kad je bila akcija udomljavanja.Ali mi smo tu da ti pomognemo i mozes racunati na nas. Very Happy
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptySun Aug 12 2007, 19:22

Zemljiste je na Hrasnom Brdu, ili Vracama, nisam siguran cemu pripada Novopazarska... Very Happy

Ja stanujem na Anexu, sto?
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptySun Aug 12 2007, 19:26

Ja radim na Vraca i kako su mi rekli ˝lokalci˝ prakticno tim krajem prođiraju šintori svaki dan...Neutral kritično...ali valjda se neće usuditi da ti uđu na posjed..
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptySun Aug 12 2007, 19:28

Admin (citat):
Ja radim na Vraca i kako su mi rekli ˝lokalci˝ prakticno tim krajem prođiraju šintori svaki dan...Neutral kritično...ali valjda se neće usuditi da ti uđu na posjed..

Znam, vec su ih jednom nosili, pa sam ja isao gore da ih izvucem, pa mi je onaj rekao da mi moze naplatiti dva, a dati mi svih sedam, jer po zakonu mi ne smije vise od dvojice prodati... Uglavnom, sad su u mom privatnom posjedu, tako da ne smiju ulaziti, jer nisu lutalice...

Ali, opet se kao moze neko zaliti ako budu puno lajali itd. pa me je i toga strah malo...
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptySun Aug 12 2007, 19:34

Ja sam na Vracama vidjela jednu obitelj koja, po onome što se vidi, jedva sastavlja kraj s krajem, sirotinja teška, ali su im 4 štenca dolutala i oni su ih sakrili u podrum od šintera i sad ih hrane i čuvaju..jako tužno, ali i jako lijepo..

zato svaka ti čast!!!!!


Obavezno dovedi barem dvoje na slijedeće udomljavanje u subotu ( ne slijedeću nego ˝onu tamo˝!!!)
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptyMon Aug 13 2007, 00:42

Admin (citat):
Ja sam na Vracama vidjela jednu obitelj koja, po onome što se vidi, jedva sastavlja kraj s krajem, sirotinja teška, ali su im 4 štenca dolutala i oni su ih sakrili u podrum od šintera i sad ih hrane i čuvaju..jako tužno, ali i jako lijepo..

zato svaka ti čast!!!!!


Obavezno dovedi barem dvoje na slijedeće udomljavanje u subotu ( ne slijedeću nego ˝onu tamo˝!!!)

Znam, nekako sam se libio prije jedno mjesec da ih donosim, jer su bili nekako maleni, sve su spavali jedno na drugom, nisam htio da ih razdvajam... Sad su se malo oslobodili, pa cu pokusati za dvije sedmice da ih donesem, aBd...

Do tada cemo da vidimo mozemo li jos kojeg udomiti... Very Happy
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptyMon Aug 13 2007, 20:13

Ima li zainteresiranih za slatke psice? Question
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptyMon Aug 13 2007, 20:50

Niko sad za sad, ali tek jedan dan stoje slike, nadam se da ce ih neko primjetiti, da nadjemo barem nekome od njih neki lijep novi dom...

Javljat cu ja ovdje ako bude nekih novosti...

Hvala i pozdrav! Very Happy
Na vrh Go down
Anush
aktivisti
aktivisti
Anush


Broj komentara : 13
Age : 41
Registration date : 2007-08-13

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptyMon Aug 13 2007, 20:55

maloprije sam dala link jednom momku koji je koliko mi se cini zainteresovan da udomi neko stene,nadam se da ce se javiti
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptyMon Aug 13 2007, 20:59

Hvala puno @Anush, nadam se da ce se javiti, ako i ne bude, hvala ti puno na pomoci! Very Happy

Pozdrav!
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptyMon Aug 13 2007, 21:00

Ja cu se isto raspitivati,jer su stenci stvarno slatki.
A ukoliko ih ne udomis sve dok odrastu,inas li onda plan sto dalje?
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptyMon Aug 13 2007, 21:02

Ljudi, stvarno, hvala vam svima, to je sve sto sam htio reci... Very Happy
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptyTue Aug 14 2007, 21:34

Sad sam se vratio sa zemljista, hranio ih...

Moram vam reci da je takav uzitak, oni skacu oko mene, igraju se, tako vole da ih se mazi i nesto oni kao napadaju, valjda isprobavaju snagu, kako odrastaju... Very Happy

Et, bas mi se to nesto skupilo bilo, kako su medeni, mor'o sam rec'... Very Happy
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptyTue Aug 14 2007, 21:36

Slatkisi maleni Very Happy
Koliko ce oni otprilike narasti?
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptyTue Aug 14 2007, 23:44

Kako da te ne razumijemo,
ali imali su srecu da naidju na tebe, nemoj nikad to zaboraviti, dopustiti im da ti ostanu na posjedu, a onda ici i 160 maraka dati da ih izvuces od onih gadova, vjeruj rijetko ko bi uradio
zato BRAVO!!!da je bar vise ljudi poput tebe, ti cinis sto mozes a mi cemo ti pomoci da ih uspijes nekako udomiti, i oko hrane, vakcina i ostalog, rekla sam ti samo mi javi sta zatreba nekako cemo se snaci i organizirat!
Bravo!Moja mala stenad Herz
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptyWed Aug 15 2007, 01:40

Ma premedeni su flower ova crna lici na jednog cuku sto sam ja cuvala par godina prije pa je sintori uzeli! samo ih cuvaj jer ljudi ce ti uraditi sve, napakostit ce ti samo da ti ih odvedu!! Svaka ti cast sta si sve spreman uraditi za malisane, vjerujem da ces im brzo naci dom jer su preslatki! sunny
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptyWed Aug 15 2007, 02:08

kiseljak (citat):
Slatkisi maleni Very Happy
Koliko ce oni otprilike narasti?

Ne znam stvarno, vjerovatno neka "standardna" velicina... Very Happy

A sto se tice pitanja sta s njima, ako ne nadju novi dom, mogu reci samo da ce oni gore zivjeti dok ne nadju neki fini dom, hranit cemo ih, cuvati, nece ih niko sigurno izbaciti na ulicu... Nadamo se da ce se naci neko ko ce ih fino udomiti...
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptyWed Aug 15 2007, 02:15

Ako budes trebao neku pomoc samo nam kazi pomocemo jer smo zajedno jaci,ipak ti svaka cast za spasavanje 6 pasa iz šinteraja i jos placanje za njih.
Meni je bijela zenkica sunny
Na vrh Go down
aida
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 20
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptyWed Aug 15 2007, 23:53

premedeni su.ovo me je podsjetilo na moje psice koje su odnijeli sintori,ali ja sam tad bila mala i nisam bas nista mogla uciniti.kakvi ljudi moraju biti da bi pozvali sintore,mislim kakvi me to ljudi okruzuju?
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptyThu Aug 16 2007, 00:45

aida (citat):
premedeni su.ovo me je podsjetilo na moje psice koje su odnijeli sintori,ali ja sam tad bila mala i nisam bas nista mogla uciniti.kakvi ljudi moraju biti da bi pozvali sintore,mislim kakvi me to ljudi okruzuju?

A kakvi, uzasni, vjeruj mi... Ja ne vjerujem vise nikome, osim ako ne ponudi pomoc... Pusti smjeskanja, mahalanja i ispijanje kahve, a ako mu ista zasmeta, zabode ti noz u ledja, i jos niko nije imao hrabrosti da kaze ko je to ucinio... I dan danas se svi smjeskaju, masu, pozdravljaju, ali neka, neko to od gore vidi sve, na njihov je obraz nije na nas... Very Happy
Na vrh Go down
aida
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 20
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptyThu Aug 16 2007, 01:33

sto je najgore ja znam ko je to bio.i oni se prave kao da se nista nije ni desilo,ono pozdravljaju se.grize li njih savjest uopste.
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptyThu Aug 16 2007, 01:51

aida (citat):
sto je najgore ja znam ko je to bio.i oni se prave kao da se nista nije ni desilo,ono pozdravljaju se.grize li njih savjest uopste.

Ma nebitno je, vjeruj mi, svakome na kraju dodje sta je zasluzio... Necu uopste da se zamaram djubradima, kada ima puno ljepsih stvari u zivotu... Very Happy
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptyThu Aug 16 2007, 01:53

U pravu si Darius_Maximus ,mi sad moramo gledati kako ce maleni biti sretni u novim domovima Wink
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad EmptyThu Aug 16 2007, 02:00

kiseljak (citat):
U pravu si Darius_Maximus ,mi sad moramo gledati kako ce maleni biti sretni u novim domovima Wink

That's what I'm talking about... Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Moja mala stenad Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Moja mala stenad   Moja mala stenad Empty

Na vrh Go down
 
Moja mala stenad
Na vrh 
Stranica 1/4Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mackica mala
» Moja Pomoc
» Da se malo upoznamo
» Mala pomoc..
» Mali i Mala

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: