POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Kucici u Dobrosevicima

Go down 
+2
Baby
velja
6 posters
AutorPoruka
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Kucici u Dobrosevicima Empty
KomentarNaslov komentara: Kucici u Dobrosevicima   Kucici u Dobrosevicima EmptySat Jul 12 2008, 23:12

ovaj gospodin je vec ranije najavio poruku i fotke kucica koje je nasao pred svoj put u Njemacku. evo kopije emaila:
DOBAR DAN GOSPODO IZ SOS-a

JA SE ZOVEM TANJO SAMIR
ZIVIM U NJEMACKOJ OD POCETKA RATA 92-e
OVOGODISNJIM ODMOROM ZATEKAO SAM SE NA VIKENDICI MOGA OCA U NASELJU DOBROSEVICI
JEDNOG RANOG JUTRA SETAJUCI SA SVOJIM DVOGDISNJIM SINOM NEDALEKO OD VIKENDICE MOGA OCA NASAO SAM
JEDAN KARTON TRI MALA PROMRZLA I OGLADNJELA KUCICA SARENKO , KAFENKO I CRNI KAKO SU IH MOJA DJECA NAZVALA
NAKO TOGA SAM TRAZIO MOGUCNOST DA TE PSE NEKAKO SNADBIJEM SA HRANOM I KROVOM IZNAD GLAVE
TAKO SAM DOASO DO BOJA TELEFONA VASE ORGANIZACIJE I RAZGOVARAO SA GOSP: EMIROM MISLIM DA SE TAKO ZVAO
SA NJIM SAM SE DOGOVORIO DA AKO NE USPIJEM NACI NIKOGA STO NA ZALOST NIJE USPJELO PONOVO STUPIM SA VAMA U KONTAKT I DA UZ VASU POMOC POKUSAMO NACI NEKOGA KO CE IH UDOMITI
DOGOVOR JE BIO DAVAM POSALJEM SLIKE TIH KUCICA IDA DA IH VI ONDA STAVITE NA VAS SAJT
U TOKU MOG ODMORA NA VIKENDICI SAM SVE MOGUCE POKUSAO DA IM NADEM ADEKVATNO MJESTO ILI BAREM NEKOGA KO CE SE O NJIMA BRINUTI
NISAM USPIO DO ZADNJEG TRENUTKA 10 MIN. PRIJE NEGO STO CEMO KRENUTI NAZAD ZA NJEMACKU
NASAO SAM JEDNU ZENU KOJA SE IDUCIH 6 SEDMICA BRINE ZA TE KUCICE DAJUCI IM VODE I HRANE KOJU SAM JA OBIMNO NABAVIO I NJOJ ODNIO
I UZ PLACANJE JEDNE PAUSALE USPIO SAM JE NAGOVORITI DA IM PREUZME NJEGU I DA CU SE JA O TOME POBRINUTI DA IH UDOMIM
TAKO STE MI VI JEDINA NADA DA MI MOZETE POMOCI DA RIESIMO ZAJEDNO I TO POSITIVNO U SMISLU KUCICA
POSLACU VAM SA OVIM MAILOM PAR SLIKA TIH TAKO SLATKIH CUKICA OD KOJIH SMO SE TESKA SRCA OPROSTILI I UZ PLAC DJECE KRENULI NAZAD U NJEMACKU:
MISLIM DA SU OKO 4-6 SEDMICA MLADI RAZIGRANI I NEZAMISLIVO SLATKI
SVE SU MUSKARCI STO NADAM SE POPRAVLJA MOGUCNOSTI DA IH UDOMIMO
MOJ RODAK KOJI SE SAMO VIKENDOM NALAZI NA VIKENDICI SE PONUDIO KUCICE AKO JE POTREBNO ODVESTI GDJE GOD VI KAZETE
AKO DODE DO TOGA
MOLIM VAS JAVITE MI TO MAILOM PA CU JA NJEGA KONTAKTIRATI

PUNO POZDRAVA IZ TRENUTNO HLADNE NJEMACKE
ZA NEUMORNE BORCE ZA ZIVOTINJSKA PRAVA

OD PORODICE TANJO
Kucici u Dobrosevicima 350j8mq
Kucici u Dobrosevicima Nz1rtv
Kucici u Dobrosevicima 2e1vkme
Kucici u Dobrosevicima 2n0dj9
Kucici u Dobrosevicima A2ztci
Kucici u Dobrosevicima F3awy1
Kucici u Dobrosevicima 2zg6zki
gdje sa ovim slatkisima?
svi oni koji imaju namjeru kupiti kucnog ljubimca, neka prvo pogledaju ove slatkise koji se poklanjaju.
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Kucici u Dobrosevicima Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Kucici u Dobrosevicima EmptySat Jul 12 2008, 23:16

jaaaoooo med medeni su a i izgleda da ce biti skroz majusniii....
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Kucici u Dobrosevicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kucici u Dobrosevicima   Kucici u Dobrosevicima EmptySat Jul 12 2008, 23:25

Baby (citat):
jaaaoooo med medeni su a i izgleda da ce biti skroz majusniii....
preslatki su, jos im samo dom treba, kao mnogim drugim.
Na vrh Go down
ma_ca
aktivisti
aktivisti
ma_ca


Broj komentara : 36
Age : 32
Registration date : 2008-04-18

Kucici u Dobrosevicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kucici u Dobrosevicima   Kucici u Dobrosevicima EmptySat Jul 12 2008, 23:36

velja (citat):
Baby (citat):
jaaaoooo med medeni su a i izgleda da ce biti skroz majusniii....
preslatki su, jos im samo dom treba, kao mnogim drugim.

SOS je odgovoran za njihovo udomljavanje ili ne?
Imam udomitelja, u pitanju je djevojčica iz mog komšiluka, zaista bi željela ljubimca, i roditelji odobravaju, čak sam to i spominjala, ali niko se ne javlja Rolling Eyes
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Kucici u Dobrosevicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kucici u Dobrosevicima   Kucici u Dobrosevicima EmptySat Jul 12 2008, 23:55

ma_ca (citat):
velja (citat):
Baby (citat):
jaaaoooo med medeni su a i izgleda da ce biti skroz majusniii....
preslatki su, jos im samo dom treba, kao mnogim drugim.

SOS je odgovoran za njihovo udomljavanje ili ne?
Imam udomitelja, u pitanju je djevojčica iz mog komšiluka, zaista bi željela ljubimca, i roditelji odobravaju, čak sam to i spominjala, ali niko se ne javlja Rolling Eyes
Preko SOSa kucnog ljubimca mogu udomiti samo punoljetne osobe koje moraju popuniti formular o udomljavanju, pristati na fotografisanje i povremeni monitoring.
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Kucici u Dobrosevicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kucici u Dobrosevicima   Kucici u Dobrosevicima EmptySun Jul 13 2008, 11:01

pa eto mogu onda roditelji :s...
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Kucici u Dobrosevicima Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Kucici u Dobrosevicima EmptySun Jul 13 2008, 11:27

Pa ako joj roditelji odobravaju,neka oni kontaktiraju sos,i udome psića
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
ma_ca
aktivisti
aktivisti
ma_ca


Broj komentara : 36
Age : 32
Registration date : 2008-04-18

Kucici u Dobrosevicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kucici u Dobrosevicima   Kucici u Dobrosevicima EmptySun Jul 13 2008, 13:36

Baby (citat):
Pa ako joj roditelji odobravaju,neka oni kontaktiraju sos,i udome psića

Hahahahahahahahahahahahahaha
Djevojčica žali kućnog ljubimca a ne psa sa kojim će se osjećati tippa "joj ako se povrijedi, moji roditelji će biti kažnjeni jer je psić poskočio sa ormara"... Rolling Eyes
Udomila sam Ninučku i definitivno je najbolji pas na svijetu, tako je mirna i medena i poslušna bez da sam ikakve dokumente potpisivala ili ne daj Bože moji roditelji jer sam ja još uvijek (po zakonu) maloljetna bounce
Jednostavno, od udomljavanja životinja ste načinili nešto... scratch bauk?
Djevojčica ima 11 godina i zaista ima sve kvalitete za odličnog udomitelja, ali na moj nagovor - nikakve dokumente neće ptpisivati, rađe će kupiti rasnog psa Rolling Eyes
Šta ću, morala sam njenim roditeljima reći kako idu te procedure Rolling Eyes No Wink
Na vrh Go down
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

Kucici u Dobrosevicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kucici u Dobrosevicima   Kucici u Dobrosevicima EmptySun Jul 13 2008, 14:16

ma_ca (citat):
Baby (citat):
Pa ako joj roditelji odobravaju,neka oni kontaktiraju sos,i udome psića

Hahahahahahahahahahahahahaha
Djevojčica žali kućnog ljubimca a ne psa sa kojim će se osjećati tippa "joj ako se povrijedi, moji roditelji će biti kažnjeni jer je psić poskočio sa ormara"... Rolling Eyes
Udomila sam Ninučku i definitivno je najbolji pas na svijetu, tako je mirna i medena i poslušna bez da sam ikakve dokumente potpisivala ili ne daj Bože moji roditelji jer sam ja još uvijek (po zakonu) maloljetna bounce
Jednostavno, od udomljavanja životinja ste načinili nešto... scratch bauk?
Djevojčica ima 11 godina i zaista ima sve kvalitete za odličnog udomitelja, ali na moj nagovor - nikakve dokumente neće ptpisivati, rađe će kupiti rasnog psa Rolling Eyes
Šta ću, morala sam njenim roditeljima reći kako idu te procedure Rolling Eyes No Wink
a zar se ne moze kuce udomiti bez tih dokumenate..Ne preko SOSa,vec neko od vas da se sastane sa djevojcicom ili roditeljima samo da uzmu cuku...
Kucici su premedeni i stvarno ce biti maleni...Velicine pekinezera ili mozda malo veci
Na vrh Go down
ma_ca
aktivisti
aktivisti
ma_ca


Broj komentara : 36
Age : 32
Registration date : 2008-04-18

Kucici u Dobrosevicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kucici u Dobrosevicima   Kucici u Dobrosevicima EmptySun Jul 13 2008, 15:35

Vanna (citat):
ma_ca (citat):
Baby (citat):
Pa ako joj roditelji odobravaju,neka oni kontaktiraju sos,i udome psića

Hahahahahahahahahahahahahaha
Djevojčica žali kućnog ljubimca a ne psa sa kojim će se osjećati tippa "joj ako se povrijedi, moji roditelji će biti kažnjeni jer je psić poskočio sa ormara"... Rolling Eyes
Udomila sam Ninučku i definitivno je najbolji pas na svijetu, tako je mirna i medena i poslušna bez da sam ikakve dokumente potpisivala ili ne daj Bože moji roditelji jer sam ja još uvijek (po zakonu) maloljetna bounce
Jednostavno, od udomljavanja životinja ste načinili nešto... scratch bauk?
Djevojčica ima 11 godina i zaista ima sve kvalitete za odličnog udomitelja, ali na moj nagovor - nikakve dokumente neće ptpisivati, rađe će kupiti rasnog psa Rolling Eyes
Šta ću, morala sam njenim roditeljima reći kako idu te procedure Rolling Eyes No Wink
a zar se ne moze kuce udomiti bez tih dokumenate..Ne preko SOSa,vec neko od vas da se sastane sa djevojcicom ili roditeljima samo da uzmu cuku...
Kucici su premedeni i stvarno ce biti maleni...Velicine pekinezera ili mozda malo veci

U tome i jeste fazon, zašto jednostavno, kada može biti komplikovano No
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Kucici u Dobrosevicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kucici u Dobrosevicima   Kucici u Dobrosevicima EmptySun Jul 13 2008, 20:11

ma_ca (citat):
Vanna (citat):
ma_ca (citat):
Baby (citat):
Pa ako joj roditelji odobravaju,neka oni kontaktiraju sos,i udome psića

Hahahahahahahahahahahahahaha
Djevojčica žali kućnog ljubimca a ne psa sa kojim će se osjećati tippa "joj ako se povrijedi, moji roditelji će biti kažnjeni jer je psić poskočio sa ormara"... Rolling Eyes
Udomila sam Ninučku i definitivno je najbolji pas na svijetu, tako je mirna i medena i poslušna bez da sam ikakve dokumente potpisivala ili ne daj Bože moji roditelji jer sam ja još uvijek (po zakonu) maloljetna bounce
Jednostavno, od udomljavanja životinja ste načinili nešto... scratch bauk?
Djevojčica ima 11 godina i zaista ima sve kvalitete za odličnog udomitelja, ali na moj nagovor - nikakve dokumente neće ptpisivati, rađe će kupiti rasnog psa Rolling Eyes
Šta ću, morala sam njenim roditeljima reći kako idu te procedure Rolling Eyes No Wink
a zar se ne moze kuce udomiti bez tih dokumenate..Ne preko SOSa,vec neko od vas da se sastane sa djevojcicom ili roditeljima samo da uzmu cuku...
Kucici su premedeni i stvarno ce biti maleni...Velicine pekinezera ili mozda malo veci

U tome i jeste fazon, zašto jednostavno, kada može biti komplikovano No
a sta mislite kad neko usvoji psa i na njemu trenira pitbulove ili ga proda za experimente ili ga uzme da bi se na njemu izivljavao.................ili ih kao sto su to uradili u istri,....... usvajaju od zastitara i prodaju mesarima za 20 kuna po kg za pravljenje cevapa...............(u doboju je pronadjeno zakopano 9 psecih koza, bez mesa), itd itd.........
da li vi uopste znate sta se desava sa zivotinjama i zbog cega se osnivaju udruzenja kao sto je SOS.
nekada je bolje da su prepusteni ulici nego da dodju u ruke raznim idiotima.
procedura za usvajanje je neophodna i propisana zakonom.
od prije mjesec dana u svicarskoj se mora polagati ispit i ici na psiho test ako hoces imat kucnog ljubimca. cak vise ni hrcka i pticu ne snijes drzati same u kavezu.
A sto se kupovine tice, malodobnim osobama je zabranjeno prodavati zivotinje jer nisu odgovorne prema zakonu.
Na vrh Go down
RAMBO
aktivisti
aktivisti
RAMBO


Broj komentara : 94
Registration date : 2007-10-03

Kucici u Dobrosevicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kucici u Dobrosevicima   Kucici u Dobrosevicima EmptySun Jul 13 2008, 23:23

velja (citat):
ma_ca (citat):
Vanna (citat):
ma_ca (citat):
Baby (citat):
Pa ako joj roditelji odobravaju,neka oni kontaktiraju sos,i udome psića

Hahahahahahahahahahahahahaha
Djevojčica žali kućnog ljubimca a ne psa sa kojim će se osjećati tippa "joj ako se povrijedi, moji roditelji će biti kažnjeni jer je psić poskočio sa ormara"... Rolling Eyes
Udomila sam Ninučku i definitivno je najbolji pas na svijetu, tako je mirna i medena i poslušna bez da sam ikakve dokumente potpisivala ili ne daj Bože moji roditelji jer sam ja još uvijek (po zakonu) maloljetna bounce
Jednostavno, od udomljavanja životinja ste načinili nešto... scratch bauk?
Djevojčica ima 11 godina i zaista ima sve kvalitete za odličnog udomitelja, ali na moj nagovor - nikakve dokumente neće ptpisivati, rađe će kupiti rasnog psa Rolling Eyes
Šta ću, morala sam njenim roditeljima reći kako idu te procedure Rolling Eyes No Wink
a zar se ne moze kuce udomiti bez tih dokumenate..Ne preko SOSa,vec neko od vas da se sastane sa djevojcicom ili roditeljima samo da uzmu cuku...
Kucici su premedeni i stvarno ce biti maleni...Velicine pekinezera ili mozda malo veci

U tome i jeste fazon, zašto jednostavno, kada može biti komplikovano No
a sta mislite kad neko usvoji psa i na njemu trenira pitbulove ili ga proda za experimente ili ga uzme da bi se na njemu izivljavao.................ili ih kao sto su to uradili u istri,....... usvajaju od zastitara i prodaju mesarima za 20 kuna po kg za pravljenje cevapa...............(u doboju je pronadjeno zakopano 9 psecih koza, bez mesa), itd itd.........
da li vi uopste znate sta se desava sa zivotinjama i zbog cega se osnivaju udruzenja kao sto je SOS.
nekada je bolje da su prepusteni ulici nego da dodju u ruke raznim idiotima.
procedura za usvajanje je neophodna i propisana zakonom.
od prije mjesec dana u svicarskoj se mora polagati ispit i ici na psiho test ako hoces imat kucnog ljubimca. cak vise ni hrcka i pticu ne snijes drzati same u kavezu.
A sto se kupovine tice, malodobnim osobama je zabranjeno prodavati zivotinje jer nisu odgovorne prema zakonu.

Potpuno se slazem s Veljinom izjavom, djeci mnogo sta dosadi, a onda nastaje problem cak i sa odraslim. Sto se toga tice ja bih bila rigorozna bez ikakvog pardona, pogotovo SOS koji je svakako ima ili imace problema oko toga. Psa ili macku nije dovoljno udomiti i reci sad je Ok ima dom, jer svaka prica nazalost nema uvijek HAPPYEND
Na vrh Go down
ma_ca
aktivisti
aktivisti
ma_ca


Broj komentara : 36
Age : 32
Registration date : 2008-04-18

Kucici u Dobrosevicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kucici u Dobrosevicima   Kucici u Dobrosevicima EmptyMon Jul 14 2008, 11:11

velja (citat):
ma_ca (citat):
Vanna (citat):
ma_ca (citat):
Baby (citat):
Pa ako joj roditelji odobravaju,neka oni kontaktiraju sos,i udome psića

Hahahahahahahahahahahahahaha
Djevojčica žali kućnog ljubimca a ne psa sa kojim će se osjećati tippa "joj ako se povrijedi, moji roditelji će biti kažnjeni jer je psić poskočio sa ormara"... Rolling Eyes
Udomila sam Ninučku i definitivno je najbolji pas na svijetu, tako je mirna i medena i poslušna bez da sam ikakve dokumente potpisivala ili ne daj Bože moji roditelji jer sam ja još uvijek (po zakonu) maloljetna bounce
Jednostavno, od udomljavanja životinja ste načinili nešto... scratch bauk?
Djevojčica ima 11 godina i zaista ima sve kvalitete za odličnog udomitelja, ali na moj nagovor - nikakve dokumente neće ptpisivati, rađe će kupiti rasnog psa Rolling Eyes
Šta ću, morala sam njenim roditeljima reći kako idu te procedure Rolling Eyes No Wink
a zar se ne moze kuce udomiti bez tih dokumenate..Ne preko SOSa,vec neko od vas da se sastane sa djevojcicom ili roditeljima samo da uzmu cuku...
Kucici su premedeni i stvarno ce biti maleni...Velicine pekinezera ili mozda malo veci

U tome i jeste fazon, zašto jednostavno, kada može biti komplikovano No
a sta mislite kad neko usvoji psa i na njemu trenira pitbulove ili ga proda za experimente ili ga uzme da bi se na njemu izivljavao.................ili ih kao sto su to uradili u istri,....... usvajaju od zastitara i prodaju mesarima za 20 kuna po kg za pravljenje cevapa...............(u doboju je pronadjeno zakopano 9 psecih koza, bez mesa), itd itd.........
da li vi uopste znate sta se desava sa zivotinjama i zbog cega se osnivaju udruzenja kao sto je SOS.
nekada je bolje da su prepusteni ulici nego da dodju u ruke raznim idiotima.
procedura za usvajanje je neophodna i propisana zakonom.
od prije mjesec dana u svicarskoj se mora polagati ispit i ici na psiho test ako hoces imat kucnog ljubimca. cak vise ni hrcka i pticu ne snijes drzati same u kavezu.
A sto se kupovine tice, malodobnim osobama je zabranjeno prodavati zivotinje jer nisu odgovorne prema zakonu.

OK. Djevojčica je nabavila Bob Tejla.
Wink
Na vrh Go down
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

Kucici u Dobrosevicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kucici u Dobrosevicima   Kucici u Dobrosevicima EmptyMon Jul 14 2008, 18:10

Eto sad...Sry..!!!
Ja se nadam da nema vise nesporazuma i konflikta ok?? Smile
Sry ako sam sta krivo rekla ispricavam se...
I sta je sa kucicima??NIko se nije javio??
Ja mogu pitati neke ljude iz BL,ali samo je prevoz problem...
Ti su kucici u sarajevu,zar ne??
Na vrh Go down
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

Kucici u Dobrosevicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kucici u Dobrosevicima   Kucici u Dobrosevicima EmptyMon Jul 14 2008, 18:17

E owako...U nadi da pomognem ,postavila sam na 2 foruma ovap pocetni post..Rekla sam da je grad Sarajevo...Ako se neko bude interesovao,ja cu Velji reci ko je i sta je...
Svaka osoba koja bude zainteresovana,saljem je Velji,ok??
I stavicu jos neke kucice sa ovog foruma....
PozzZ
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Kucici u Dobrosevicima Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Kucici u Dobrosevicima EmptyMon Jul 14 2008, 22:21

Meni fkt nije jasno,ta djeca zele psa,i nakon tri mjeseca ce im dosaditi taj pas jer ce skontati koja je to obaveza,i da to Nije Baby Born,da se igraju sa njom kad njima odgovara...A poslije ce biti komentar roditelja,"sine ako ti je dosadio Pas prodati cemo ga" Kao da su psi lutke... cccc
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
ma_ca
aktivisti
aktivisti
ma_ca


Broj komentara : 36
Age : 32
Registration date : 2008-04-18

Kucici u Dobrosevicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kucici u Dobrosevicima   Kucici u Dobrosevicima EmptyMon Jul 14 2008, 23:42

Baby (citat):
Meni fkt nije jasno,ta djeca zele psa,i nakon tri mjeseca ce im dosaditi taj pas jer ce skontati koja je to obaveza,i da to Nije Baby Born,da se igraju sa njom kad njima odgovara...A poslije ce biti komentar roditelja,"sine ako ti je dosadio Pas prodati cemo ga" Kao da su psi lutke... cccc

hahahahahaha
"ta djeca" - od djevojčice koju sam navela starija si dvije godine.
hahahahaah Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Kucici u Dobrosevicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kucici u Dobrosevicima   Kucici u Dobrosevicima EmptyTue Jul 15 2008, 11:10

ma_ca (citat):
Baby (citat):
Meni fkt nije jasno,ta djeca zele psa,i nakon tri mjeseca ce im dosaditi taj pas jer ce skontati koja je to obaveza,i da to Nije Baby Born,da se igraju sa njom kad njima odgovara...A poslije ce biti komentar roditelja,"sine ako ti je dosadio Pas prodati cemo ga" Kao da su psi lutke... cccc

hahahahahaha
"ta djeca" - od djevojčice koju sam navela starija si dvije godine.
hahahahaah Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/najbolji-prijatelj-ali-samo-do-godisnjeg-odmora-tada-ga-daju-ubiti.html#video
kod nas u sarajevu uglavnom zovu sintore
Na vrh Go down
Vanna
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 110
Age : 30
Registration date : 2008-03-22

Kucici u Dobrosevicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kucici u Dobrosevicima   Kucici u Dobrosevicima EmptyTue Jul 15 2008, 11:58

Eto sad...Sry..!!!
Ja se nadam da nema vise nesporazuma i konflikta ok??
Sry ako sam sta krivo rekla ispricavam se...
I sta je sa kucicima??NIko se nije javio??
Ja mogu pitati neke ljude iz BL,ali samo je prevoz problem...
Ti su kucici u sarajevu,zar ne??


E owako...U nadi da pomognem ,postavila sam na 2 foruma ovap pocetni post..Rekla sam da je grad Sarajevo...Ako se neko bude interesovao,ja cu Velji reci ko je i sta je...
Svaka osoba koja bude zainteresovana,saljem je Velji,ok??
I stavicu jos neke kucice sa ovog foruma....
PozzZ
---------------------------
Pogledajte kako sam stavila na dr forumima..

Ovo je kopiran e-mail..Grad sarajevo

JA SE ZOVEM TANJO SAMIR
ZIVIM U NJEMACKOJ OD POCETKA RATA 92-e
OVOGODISNJIM ODMOROM ZATEKAO SAM SE NA VIKENDICI MOGA OCA U NASELJU DOBROSEVICI
JEDNOG RANOG JUTRA SETAJUCI SA SVOJIM DVOGDISNJIM SINOM NEDALEKO OD VIKENDICE MOGA OCA NASAO SAM
JEDAN KARTON TRI MALA PROMRZLA I OGLADNJELA KUCICA SARENKO , KAFENKO I CRNI KAKO SU IH MOJA DJECA NAZVALA
NAKO TOGA SAM TRAZIO MOGUCNOST DA TE PSE NEKAKO SNADBIJEM SA HRANOM I KROVOM IZNAD GLAVE
TAKO SAM DOASO DO BOJA TELEFONA VASE ORGANIZACIJE I RAZGOVARAO SA GOSP: EMIROM MISLIM DA SE TAKO ZVAO
SA NJIM SAM SE DOGOVORIO DA AKO NE USPIJEM NACI NIKOGA STO NA ZALOST NIJE USPJELO PONOVO STUPIM SA VAMA U KONTAKT I DA UZ VASU POMOC POKUSAMO NACI NEKOGA KO CE IH UDOMITI
DOGOVOR JE BIO DAVAM POSALJEM SLIKE TIH KUCICA IDA DA IH VI ONDA STAVITE NA VAS SAJT
U TOKU MOG ODMORA NA VIKENDICI SAM SVE MOGUCE POKUSAO DA IM NADEM ADEKVATNO MJESTO ILI BAREM NEKOGA KO CE SE O NJIMA BRINUTI
NISAM USPIO DO ZADNJEG TRENUTKA 10 MIN. PRIJE NEGO STO CEMO KRENUTI NAZAD ZA NJEMACKU
NASAO SAM JEDNU ZENU KOJA SE IDUCIH 6 SEDMICA BRINE ZA TE KUCICE DAJUCI IM VODE I HRANE KOJU SAM JA OBIMNO NABAVIO I NJOJ ODNIO
I UZ PLACANJE JEDNE PAUSALE USPIO SAM JE NAGOVORITI DA IM PREUZME NJEGU I DA CU SE JA O TOME POBRINUTI DA IH UDOMIM
TAKO STE MI VI JEDINA NADA DA MI MOZETE POMOCI DA RIESIMO ZAJEDNO I TO POSITIVNO U SMISLU KUCICA
POSLACU VAM SA OVIM MAILOM PAR SLIKA TIH TAKO SLATKIH CUKICA OD KOJIH SMO SE TESKA SRCA OPROSTILI I UZ PLAC DJECE KRENULI NAZAD U NJEMACKU:
MISLIM DA SU OKO 4-6 SEDMICA MLADI RAZIGRANI I NEZAMISLIVO SLATKI
SVE SU MUSKARCI STO NADAM SE POPRAVLJA MOGUCNOSTI DA IH UDOMIMO
MOJ RODAK KOJI SE SAMO VIKENDOM NALAZI NA VIKENDICI SE PONUDIO KUCICE AKO JE POTREBNO ODVESTI GDJE GOD VI KAZETE
AKO DODE DO TOGA
MOLIM VAS JAVITE MI TO MAILOM PA CU JA NJEGA KONTAKTIRATI

PUNO POZDRAVA IZ TRENUTNO HLADNE NJEMACKE
ZA NEUMORNE BORCE ZA ZIVOTINJSKA PRAVA

OD PORODICE TANJO
Kucici u Dobrosevicima 350j8mq
Kucici u Dobrosevicima Nz1rtv
Kucici u Dobrosevicima 2e1vkme
Kucici u Dobrosevicima 2n0dj9
Kucici u Dobrosevicima A2ztci
Kucici u Dobrosevicima F3awy1
Kucici u Dobrosevicima 2zg6zki
gdje sa ovim slatkisima?
svi oni koji imaju namjeru kupiti kucnog ljubimca, neka prvo pogledaju ove slatkise koji se poklanjaju...
Recite ako ste zainteresovani..Na pp ili u ovoj temi


PS----
Za kucice ima zainteresovanih
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Kucici u Dobrosevicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kucici u Dobrosevicima   Kucici u Dobrosevicima EmptyTue Jul 15 2008, 12:56

bezveze se svadjate.

ma_ca, da nije potrebno, ne bi ni bila takva procedura.
Na vrh Go down
Sponsored content





Kucici u Dobrosevicima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kucici u Dobrosevicima   Kucici u Dobrosevicima Empty

Na vrh Go down
 
Kucici u Dobrosevicima
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» NESRETNI KUCICI
» Na Otoci ostavljeni kucici
» Ranjena i njeni kucici

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Obavijesti!!!-
Idi na: