POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pacici u SOSu

Go down 
2 posters
AutorPoruka
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Pacici u SOSu Empty
KomentarNaslov komentara: Pacici u SOSu   Pacici u SOSu EmptyThu Jun 26 2008, 11:02

lagano se kompletiramo.
sinoc su u pofalicima pronadjena 4 pacica bez mame.
jutros su donesena u SOS biro. sreca je da su u dobroj kondiciji.
bit ce zbrinuti u jednom dvoristu dok ne odlete ili dok ih ne pojedu?!?!?! kakvi smo, svasta je moguce.

Pacici u SOSu Sdefcl
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Pacici u SOSu Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Pacici u SOSu EmptyThu Jun 26 2008, 13:10

mozete kod mene udomiti jedno pace,jer sam imala i pilice,kupovala sam im onaj konzervat,od onih na pijaci sto prodaju jaja, Smile imali su i hranilicu...jer pacici vam bez tog konzarvata mozda nece prezivjet...jednoj zeni su prije par dana usli divlji pacici sa patkom u dvoriste,jedno pace joj je macka udavila,ostali su pokrepali...
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Pacici u SOSu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pacici u SOSu   Pacici u SOSu EmptyFri Jun 27 2008, 13:50

Baby (citat):
mozete kod mene udomiti jedno pace,jer sam imala i pilice,kupovala sam im onaj konzervat,od onih na pijaci sto prodaju jaja, Smile imali su i hranilicu...jer pacici vam bez tog konzarvata mozda nece prezivjet...jednoj zeni su prije par dana usli divlji pacici sa patkom u dvoriste,jedno pace joj je macka udavila,ostali su pokrepali...
hvala na zelji da pomognes.
pacici su trenutno zbrinuti. nadam se da ce biti OK.
Na vrh Go down
Sponsored content





Pacici u SOSu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pacici u SOSu   Pacici u SOSu Empty

Na vrh Go down
 
Pacici u SOSu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Golupce u SOSu
» Golub u SOSu

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Ostale životinje koje se udomljavaju-
Idi na: