POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ČUPKO

Go down 
2 posters
AutorPoruka
macak
aktivisti
aktivisti
macak


Broj komentara : 14
Registration date : 2007-11-05

ČUPKO Empty
KomentarNaslov komentara: ČUPKO   ČUPKO EmptyThu Jun 19 2008, 09:19

Čupka je juce udarilo auto ispred zgrade gdje je sam izlazio i vracao se,na zalost lijevu sapicu vuce za sobom,ali sto je jos gore piski stalno krv,od sinoc nesto ciscu,pa je veterinar rekao da ga dovedem veceras da ga operise, jer predpostavlja da je u pitanju bubreg nastradao od udara,pa ako je to da ga i odstrani,Cupko je inace udomljen prosle godine u Sarajevu i dosao je u Zenicu,ludi smo svi u kuci za njim i samo molimo Boga da OP uspije te da se probudi iz nerkoze,POZELITE NAM SRECU DA SPASIMO CUPKA..!
https://servimg.com/view/11697965/11
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

ČUPKO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ČUPKO   ČUPKO EmptyThu Jun 19 2008, 11:07

macak (citat):
Čupka je juce udarilo auto ispred zgrade gdje je sam izlazio i vracao se,na zalost lijevu sapicu vuce za sobom,ali sto je jos gore piski stalno krv,od sinoc nesto ciscu,pa je veterinar rekao da ga dovedem veceras da ga operise, jer predpostavlja da je u pitanju bubreg nastradao od udara,pa ako je to da ga i odstrani,Cupko je inace udomljen prosle godine u Sarajevu i dosao je u Zenicu,ludi smo svi u kuci za njim i samo molimo Boga da OP uspije te da se probudi iz nerkoze,POZELITE NAM SRECU DA SPASIMO CUPKA..!
https://servimg.com/view/11697965/11
zao mi je sto se to desilo.
veterinar ne smije pretpostavljati dijagnozu, nego je utvrdiiti.
macke su cudo sto sve mogu prezivjeti.
sama cinjenica da se mokraca bistri je povoljan znak i ne bi trebalo prenagljivati sa odstranjivanjem bubrega dok se ne utvrdii tacna dijagnoza.
Na vrh Go down
 
ČUPKO
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Mace koje traže novi dom :: Povrijeđene i bolesne mace-
Idi na: