POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 [b]STERILZACIJA KUJE[/b]

Go down 
2 posters
AutorPoruka
macak
aktivisti
aktivisti
macak


Broj komentara : 14
Registration date : 2007-11-05

[b]STERILZACIJA KUJE[/b] Empty
KomentarNaslov komentara: [b]STERILZACIJA KUJE[/b]   [b]STERILZACIJA KUJE[/b] EmptyTue Jun 17 2008, 13:03

Ja danas u 17:30 vodim moju Nou na sterilizaciju,ona ima 7 mjeseci i svi su mi to preporucili prije prvog tjeranja zbog kojekakvih tumora koji se jave kkasnije,ona je mjesanac maltezera i terijera,mala pametnica,jako vesela i poslusna,dusa moja mala,pa ako neko ima iskustvosa tim,molila bih da mi se javi sa svojim komentarom.

Veliko hvala u naprijed,mene vec panika hvata,ali....
https://servimg.com/view/11697965/10
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

[b]STERILZACIJA KUJE[/b] Empty
KomentarNaslov komentara: Re: [b]STERILZACIJA KUJE[/b]   [b]STERILZACIJA KUJE[/b] EmptyThu Jun 19 2008, 00:50

ma ona je dusa lijepa, i posto je mlada sigurno je i jaka i lako ce kroz sve to proci. znam da nije isto, al kad sam ja svoje kastrirala, trebalo je oko 2 sedmice da bas fino zaraste, samo moras pazit da ne lize...

dobru odluku si donijela... odgovorni vlasnici sterilisu/kastriraju svoje kucne ljubimce Very Happy
Na vrh Go down
 
[b]STERILZACIJA KUJE[/b]
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Veterinarski savjeti-
Idi na: