POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 zuti labrador, Bono,star 12 godina izgubljen nocas na Barama

Go down 
4 posters
AutorPoruka
dadoo
novi kolačić :)
novi kolačić :)
dadoo


Broj komentara : 3
Registration date : 2008-05-29

zuti labrador, Bono,star 12 godina izgubljen nocas na Barama Empty
KomentarNaslov komentara: zuti labrador, Bono,star 12 godina izgubljen nocas na Barama   zuti labrador, Bono,star 12 godina izgubljen nocas na Barama EmptyThu May 29 2008, 10:48

ako ga je neko vidio molim da nam javi na tel 061 484481 ili 063 893737
hvala
Na vrh Go down
Leon
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Leon


Broj komentara : 4
Registration date : 2008-05-25

zuti labrador, Bono,star 12 godina izgubljen nocas na Barama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zuti labrador, Bono,star 12 godina izgubljen nocas na Barama   zuti labrador, Bono,star 12 godina izgubljen nocas na Barama EmptyThu May 29 2008, 16:09

Ja ne znam sta je sa ovim labradorima, pa se počeli gubiti masivno. I mog(Leon-crni labrador) nema nigdje već šesti dan. A htjela sam vam reci da na Barama, prije OMV pumpe, odmah uz cestu sa desne strane, ima jedna napuštena kuća u kojoj se skupljaju lutalice, pa pogledajte da vas Bono nije sa njima.
Na vrh Go down
dadoo
novi kolačić :)
novi kolačić :)
dadoo


Broj komentara : 3
Registration date : 2008-05-29

zuti labrador, Bono,star 12 godina izgubljen nocas na Barama Empty
KomentarNaslov komentara: zutii stari labrador BONO jos uvijek skita   zuti labrador, Bono,star 12 godina izgubljen nocas na Barama EmptySun Jun 01 2008, 12:02

pobjegao prije 3 dana na barama
ako ga je neko vidio,molim javite nam
063 893737
hvala
Na vrh Go down
dadoo
novi kolačić :)
novi kolačić :)
dadoo


Broj komentara : 3
Registration date : 2008-05-29

zuti labrador, Bono,star 12 godina izgubljen nocas na Barama Empty
KomentarNaslov komentara: zlatni labrador BONO- jos ga nema...   zuti labrador, Bono,star 12 godina izgubljen nocas na Barama EmptySun Jun 08 2008, 11:55

par ljudi su vidjeli zutog labradora na vilsonovom ovih dana.ako iko ima neke informacije,molim javite 063893737
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

zuti labrador, Bono,star 12 godina izgubljen nocas na Barama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zuti labrador, Bono,star 12 godina izgubljen nocas na Barama   zuti labrador, Bono,star 12 godina izgubljen nocas na Barama EmptyThu Aug 07 2008, 14:49

Ja sam ovakvog cuku vidjela prosle sedmice na Dobrinji. Zvala sam vec da javim. Izgledao je izgubljeno jako i nisam ga mogla stici nikako (jos se i bojim pasa, pa vjerovatno nisam bila dovoljno odlucna). Imao je neku ogrlicu oko vrata.

Ne bih se smjela 100% zakleti da je to taj pas, ali je vrlo vrlo slican. Nadam se da je jos ziv i da je to on.

Neko vece sam se raspitivala medju djecom po igralistima, ali niko ga nije vidio. Mislim da je najveca sansa da se nadje ako se angazuje djecu, jos ako im se obeca nagrada, prevnut ce Dobrinju dok ga ne nadju.

Ako mozete, polijepite letke po Dobrinji (predlazem Mercator i glavnu ulicu), neko ce ga vec vidjeti ako se jos vrti tuda.

Bas mi ga je zao, srce drago...
Na vrh Go down
bebby
aktivisti
aktivisti
bebby


Broj komentara : 22
Registration date : 2008-07-30

zuti labrador, Bono,star 12 godina izgubljen nocas na Barama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zuti labrador, Bono,star 12 godina izgubljen nocas na Barama   zuti labrador, Bono,star 12 godina izgubljen nocas na Barama EmptySat Aug 09 2008, 20:16

I jeste li ga nasli confused
Na vrh Go down
Sponsored content





zuti labrador, Bono,star 12 godina izgubljen nocas na Barama Empty
KomentarNaslov komentara: Re: zuti labrador, Bono,star 12 godina izgubljen nocas na Barama   zuti labrador, Bono,star 12 godina izgubljen nocas na Barama Empty

Na vrh Go down
 
zuti labrador, Bono,star 12 godina izgubljen nocas na Barama
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Pronadjen zuti labrador!!!
» Zuti labrador trazi vlasnika
» IZGUBLJEN ZLATNI LABRADOR
» Kineska Nova godina

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Izgubljeni ljubimci!!!! :: Izgubljeni psi !!!-
Idi na: