POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 sisanje psa

Go down 
3 posters
AutorPoruka
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

sisanje psa Empty
KomentarNaslov komentara: sisanje psa   sisanje psa EmptyThu May 22 2008, 12:51

jel zna neko gdje mogu osisat svog kanza? prosle godine sam ga vodila na veterinu pa su ga porezali tak da necu tamo vise...
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

sisanje psa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sisanje psa   sisanje psa EmptyThu May 22 2008, 12:58

U Svijetu ljubimaca... Oni kupaju, šišaju, cesljaju, oblikuju frizurice i sve sto ide uz to.. Smile
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

sisanje psa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sisanje psa   sisanje psa EmptyThu May 22 2008, 13:13

tinchy (citat):
U Svijetu ljubimaca... Oni kupaju, šišaju, cesljaju, oblikuju frizurice i sve sto ide uz to.. Smile

imas li broj tel slucajno? Very Happy jel se treba narucit
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

sisanje psa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sisanje psa   sisanje psa EmptyThu May 22 2008, 13:26

arijana (citat):
tinchy (citat):
U Svijetu ljubimaca... Oni kupaju, šišaju, cesljaju, oblikuju frizurice i sve sto ide uz to.. Smile

imas li broj tel slucajno? Very Happy jel se treba narucit

Poslat cu ti broj na pm.. Ne znam za narucivanje, pitaj ih preko tela Smile
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

sisanje psa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sisanje psa   sisanje psa EmptyThu May 22 2008, 13:27

falaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh Go down
Nosty
aktivisti
aktivisti
Nosty


Broj komentara : 18
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2008-01-23

sisanje psa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sisanje psa   sisanje psa EmptyFri May 23 2008, 18:26

Ja sam svog Bonija vodila u Svijet ljubimaca 2 puta dok je radila jedna djevojka i stvarno je uzivao u sisanju. Nemiran je ali kada mu da pribor da onjusi onda se smiri Very Happy

Medjutim treci put se pojavio neki lik koji mi je Bonija toliko izmaltretirao da mi je doslo da mu zabijem sisac tamo gdje ne treba.

I nikad vise... Kupila sam pribor i sada ga mi kuci sisamo. U biti odvojimo sat do dva i nije toliko tesko. U konacnici budemo zadovoljni kao da ga je osisao neki profesionalac Laughing
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

sisanje psa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sisanje psa   sisanje psa EmptyFri May 23 2008, 19:38

Nosty (citat):
Ja sam svog Bonija vodila u Svijet ljubimaca 2 puta dok je radila jedna djevojka i stvarno je uzivao u sisanju. Nemiran je ali kada mu da pribor da onjusi onda se smiri Very Happy

Medjutim treci put se pojavio neki lik koji mi je Bonija toliko izmaltretirao da mi je doslo da mu zabijem sisac tamo gdje ne treba.

I nikad vise... Kupila sam pribor i sada ga mi kuci sisamo. U biti odvojimo sat do dva i nije toliko tesko. U konacnici budemo zadovoljni kao da ga je osisao neki profesionalac Laughing

i ja bih to najradije, al svaki dosad sto sam kupila POKVARIO SE kad sam ga pocela sisat. on ne da da se ceslja nikako, i onda il redovno, il na celavo (sto sad radim, po preporuci veterinara....kao njemu ne opada dlaka pa da se ne ucrva...meni to nes ne pije vode al bolje sprijecit nego lijecit...)

i da, bili smo danas na sisanju...sad smo ko novi
Na vrh Go down
Sponsored content





sisanje psa Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sisanje psa   sisanje psa Empty

Na vrh Go down
 
sisanje psa
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: