POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

Potrebna zenka LASA APSO

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Zlatko*
novi kolačić :)
novi kolačić :)

Broj komentara : 1
Registration date : 2008-04-17

Potrebna zenka LASA APSO Empty
KomentarNaslov komentara: Potrebna zenka LASA APSO   Potrebna zenka LASA APSO EmptyThu Apr 17 2008, 23:09

Imam psa rase LASA APSO (muzjak), star je 14 mjeseci. Ne znam kad je zreo za parenje i da li u Sarajevu ima zenki?
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog

Broj komentara : 472
Registration date : 2007-08-22

KomentarNaslov komentara: Re: Potrebna zenka LASA APSO   Potrebna zenka LASA APSO EmptySat Apr 19 2008, 00:59

imas u banja luci, u sarajevu nema nijedne.
samo sto forum nisu mali oglasi pa da stavljas: muzjak, slobodan za parenje. druga stvar, muzjak je zreo za parenje vec od nekih 7-8 mjeseci i uvijek je u stanju tjeranja.

aktivisti
aktivisti
saaba

Broj komentara : 21
Registration date : 2007-10-03

KomentarNaslov komentara: Re: Potrebna zenka LASA APSO   Potrebna zenka LASA APSO EmptyTue Apr 22 2008, 15:19

pretpostavljam da tvoj pas ima papire?? u slučaju da želiš da i stenci imaju papire pas mora biti ocjenjen na izlozbi pasa sa najmanje ocjenom 5 (u slučaju da ne znaš). također mislim da kada je u pitanju starost treba da bude star najmanje 18mj, mada to ovisi i od rase-najbolje bi bilo da provjeris u kinološkom društvu...eto nadam se da sam ti pomogla!
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog

Broj komentara : 472
Registration date : 2007-08-22

KomentarNaslov komentara: Re: Potrebna zenka LASA APSO   Potrebna zenka LASA APSO EmptyTue Apr 22 2008, 18:00

saaba (citat):
pretpostavljam da tvoj pas ima papire?? u slučaju da želiš da i stenci imaju papire pas mora biti ocjenjen na izlozbi pasa sa najmanje ocjenom 5 (u slučaju da ne znaš). također mislim da kada je u pitanju starost treba da bude star najmanje 18mj, mada to ovisi i od rase-najbolje bi bilo da provjeris u kinološkom društvu...eto nadam se da sam ti pomogla!

od ovoga svega tacno je jedino da pas mora biti ocijenjen, ali u nasem savezu ni to nije toliko bitno (nazalost). dovoljna je i ocjena 3, a starost od 18 mjeseci se odnosi samo na zenke, ali i to se moze izbjeci.

Gost

KomentarNaslov komentara: Re: Potrebna zenka LASA APSO   Potrebna zenka LASA APSO EmptyWed Apr 23 2008, 01:53

raspitaj se kod armana, neki dan su bila 2 stenca lasa apso, sigurno on zna kako mozes doci do zenkice Smile
da se malo pohvalimo i mi kupujemo novog clana fAmalije, pa bih voljela znati kakvi su to psi, fakat nisam nista o njima citala.
Mirni????? Fini???? Ne skacu (mLogo)????
ako su mirni, zaleticu se pa uzeti jednog, da dodje kao terapija ovom mom divljaku....
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja

Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: Potrebna zenka LASA APSO   Potrebna zenka LASA APSO EmptyWed Apr 23 2008, 10:05

Zlatko* (citat):
Imam psa rase LASA APSO (muzjak), star je 14 mjeseci. Ne znam kad je zreo za parenje i da li u Sarajevu ima zenki?
ne sporeci nikome da po svom nahodjenju izabere sebi kucnog ljubimca, niti da od nas potrazi savjet ukoliko ga mozemo dati, skrecem paznju svima, da je ovaj portal namijenjen sprjecavanju okrutnosti nad zivotinjama i borbi za njihova Prirodna prava.
godisnje sintori samo u SA ubiju 8.000 pasa (njihov podatak)
finansirani kroz budzet i od nas, ljubitelja zivotinja.
vecina tih pasa su mogli biti nasi ljubimci.
malo je nas obislo morbidni sarajevski sinteraj i pogledalo u oci tim nevinim stvorenjima koje smo nasim primitivnim, malogradjanskim navikama osudili na smrt.
od nas i samo od nas ovise njihovi zivoti.
Na vrh Go down
saaba
aktivisti
aktivisti
saaba

Broj komentara : 21
Registration date : 2007-10-03

KomentarNaslov komentara: Re: Potrebna zenka LASA APSO   Potrebna zenka LASA APSO EmptyWed Apr 23 2008, 11:28

bounce
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

KomentarNaslov komentara: Re: Potrebna zenka LASA APSO   Potrebna zenka LASA APSO EmptyFri Apr 25 2008, 16:47

LaRa.2311 (citat):
raspitaj se kod armana, neki dan su bila 2 stenca lasa apso, sigurno on zna kako mozes doci do zenkice Smile
da se malo pohvalimo i mi kupujemo novog clana fAmalije, pa bih voljela znati kakvi su to psi, fakat nisam nista o njima citala.
Mirni????? Fini???? Ne skacu (mLogo)????
ako su mirni, zaleticu se pa uzeti jednog, da dodje kao terapija ovom mom divljaku....

Za uzimanje jednog lasa apso ima mjesta.... A da se zadrzi malo stene pronadjeno sa ulice nema mjesta ??? Divno. Zamolio bih te da od sad prestanes sa ispadima kao sto je ovaj i onaj sa stenetom koje si pronasla, a NISI MOGLA DA GA ZADRZIS pa je zavrsilo u Tarcinu. Mrzim lazne moraliste.

@Zlatko prijatelju, zenku za parenje trazi negdje drugo. Tema ide pod kljuc !!!!
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Potrebna zenka LASA APSO   Potrebna zenka LASA APSO Empty

Na vrh Go down

Potrebna zenka LASA APSO
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ukraden psic LHASA APSO u Puli
» Potrebna slika mace
» Potrebna pomoc Meliti u improviziranom sklonistu za kuce
» NEMACKI OVCAR ZENKA
» Napustena Rotvajler-zenka