POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Reks

Go down 
+9
Pitdog
jaca
barby02
sofi
Hitman
Dijanam
melsas
tinchy
D.
13 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Reks   Reks EmptyTue Aug 07 2007, 11:19

REKS

Reks je crni mužjak.
Jako je razigran i voli da ganja mace.
Bio bi odličan čuvar.

Reks Reks-1

Kontakt:
061/ 350 527
033/ 651 435

Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptySat Sep 01 2007, 22:17

Reks je krasan pas, i ovog začupanog krzna na leđima što se vidi na slici više nema, samo prelijepa sjajna crna dlaka.
Danas je jako plakao Sad dok ga nismo otvorili da se prošeta iz kaveza i malo pomazi,
jako čist pas, nuždu obavlja na samo jednom mjestu u boksu,
krasan...
jako dobar čuvar bi nekome bio Wink
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptySun Sep 02 2007, 04:37

Pepi cuto I love you
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyMon Nov 12 2007, 15:08

ma, evo, upravo mu ja pokusavam srediti da bude kod mene dok mu se ne nadje pravi udomitelj. ne treba meni cuvar, ja cu njega razmaziti, ako je dopusteno Laughing

da li mnooogo laje i place?
ako da, moramo to onda polako sanirati, morala bih ga navici da ponekad ostaje sam, nadajmo se da nece biti isuvise tuzan, zar ne?
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyMon Nov 12 2007, 15:32

reks na zalost nema previse kontakta sa drugim psima jer je sam u boxu i zaljubljen je u crnu macu iz azila.
sigurno voli zvakati one kosti sto se mogu kupiti u agrikomu i igrati se sa praznom bocom.
samo pazi, ako ga uvedes u stan moras odmah uvesti reda jer je on navikao na box (a tamo je nuzdu vrsio samo u jednom cosku i nigdje vise). U sustini je pravo uredan.
sretno
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyMon Nov 12 2007, 17:03

ma, ni ja ne smijem u kuci drzat psa, vec u boksu...

a inace taj boks jos uvijek nije boks, vec gomila daski, crepova, greda i svega sto treba za jedan boks, inace jos nam treba ona ograda kao sto je na vasim boksovima..
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyThu Nov 15 2007, 13:11

joj, danas nismo nastavili, ne mozemo od ovog snijega...

bas se iskreno nadam da ce biti gotovo do nedjelje...
danas uopce ne radimo, jer je prehladno, a snijeg dubok za upadanja....
prvo nam je da se kucica zavrsi, pa cemo ogradu lako naci, kkrov, tj. salonit vec imamo, to samo treba postaviti, ali nam nedostaju jos dvije stvari, najlon i ograda za boks, sto je itekako vazno...
nabavili stiropor cheers
pocinje vec na nesto da lici ona hrpa, ali jos ne na boks... Sad
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyThu Nov 29 2007, 00:12

melsas,jesi li udomila Reksa?
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyThu Nov 29 2007, 00:33

uskoro cu, moram zavrsiti stan, mislim za njega..
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyThu Nov 29 2007, 12:34

Draga melsas, prvoj meni ne pružaj lažnu nadu!
Ili to obavi ili se ostavi gradnje kućice!

Po onome što si dosada pisala, trebala je biti gotova danima unazad.
Razumijem ja da želiš svakom psu pomoći, ali vidiš i sama da ne ide.
Odluči se za jednu stvar i onda je odradi!
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyThu Nov 29 2007, 13:24

sofi (citat):
Draga melsas, prvoj meni ne pružaj lažnu nadu!
Ili to obavi ili se ostavi gradnje kućice!

Po onome što si dosada pisala, trebala je biti gotova danima unazad.
Razumijem ja da želiš svakom psu pomoći, ali vidiš i sama da ne ide.
Odluči se za jednu stvar i onda je odradi!
Mozda ce ti biti jasnija melsas kada proguglas da je na Wikipediji trazila neki savjet Laughing Ja stvarno nemam rijeci. . . ima nje na nekom hrvatskom forumu,trazi savjet veterinara. . a na drugom pise da im svaki dan telefonira. Provjerite to dijete zaboga Mad Neka pomaze i neka radi, ali joj ustanovite limite i recite granice, a koliko cete joj vjerovati-to je vasa stvar !
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyThu Nov 29 2007, 13:50

ja sam samo htjela reći da se fokusira na jedno, jer će rtako biti djelotvornije sve što radi.
uostalom vidi temu osnivanje azila u gračanici, pa ćeš vidjeti da sam s curama sasvim normalno razgovarala.
apsolutno joj vjerujem, čak štaviše, mislim da ne bismo bili ovako s..bana država sa su sva djeca kao ona.
ne znam što si se ti barby uvrijedila...nisam ja larisa Twisted Evil pa da samo napadam ljude Twisted Evil
šala... ali uglavnom, moji postovi nikad nisu nedobronamjerni, a da su nekad neshvaćeno- to stoji.
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyThu Nov 29 2007, 14:13

sofi (citat):
ja sam samo htjela reći da se fokusira na jedno, jer će rtako biti djelotvornije sve što radi.
uostalom vidi temu osnivanje azila u gračanici, pa ćeš vidjeti da sam s curama sasvim normalno razgovarala.
apsolutno joj vjerujem, čak štaviše, mislim da ne bismo bili ovako s..bana država sa su sva djeca kao ona.
ne znam što si se ti barby uvrijedila...nisam ja larisa Twisted Evil pa da samo napadam ljude Twisted Evil
šala... ali uglavnom, moji postovi nikad nisu nedobronamjerni, a da su nekad neshvaćeno- to stoji.
Vjerovatno si me pogresno razumjela, a ja se nisam uvrijedila. Ipak mislim da nevezano za emocije i mozak mora da radi, jer djeca se skoluju i pomazu a zreli ljudi bar sa 18 rade i to ali i druge poslove.Ne postoji dzabe donja granica.Usput, i da se covjek slaze sam sa sobom, a to se zovu normalni i zreli ljudi.
Ti zreli su najcesce zli prema zivotinjama iz njima znanih pobuda, zato smo ovdje ili ondje mi.Ja nisam rekla da melsas nije fina djevojcica i drzava je s. . . zbog mnogo vecih stvari, nego je kvalitet djecije svijesti.
Nisam ni mislila da su tvoji postovi nedobronamjerni, vjeruj mi i pogotovo sam na toj temi pisala, malo vise i nije mi u cilju nikakvo prepucavanje ali i dalje stojim na stajalistu koje sam rekla.
OK. Ti joj vjerujes, ja joj ne vjerujem, a sada neka joj neko pomogne da me razuvjeri .
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyThu Nov 29 2007, 14:54

ja to sa veljom dogovaram, a ne sa vama, tako da javim vam kada se sve dogovorim sa g. veljom, jer ipak nije sve za neta...

na wikipediji sam samo ako nesto trebam aci o necemu, i onda to skidam, a sta vi govorite, to ne znam, ja savjeta ne trazim..

hrvatski forum mi ne spominjite, to ne valja po mene, kida mi zivce, jer su me tamo svi pogresno shvatili, a ja sam nastavila kao da se nista nije desilo, dobro je pa nisam se skroz odjavila, tj rekla adminu da me izbrise !!

osim toga ako zelite da me napadate, otvorite temu posebno za to, mada mislim da nema smisla...

uglavnom, reks trenutno nije vasa stvar..
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyThu Nov 29 2007, 16:01

Mislim da bi svi odrasli forumaši trebali od sada paziti ko na ovom forumu ima 12 a ko 20 godina,jer neke izjave djece stvarno nekad znaju pokvariti raspolozenje ovdje i to što je kod melsas do sad trebalo biti udomljeno nekoliko pasa a nije treba nam biti pouka za ubudce.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyThu Nov 29 2007, 16:18

Ma dobro, mi svi trebamo shvatiti da je melsas mnogo mladja od nas, zbog cega ima i vise entuzijazma. Melsas, mislim da ti je sofi dala mudar savjet: okreni se samo jednom problemu, vece su sanse da ces uspjeti da ga rijesis. Kad si na puno strana brzo potrosis energiju i volju. Jedan po jedan problem lakse ces rijesiti. Samo hrabro naprijed
Na vrh Go down
Gost
Gost




Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyThu Nov 29 2007, 19:54

sofi (citat):

ne znam što si se ti barby uvrijedila...nisam ja larisa Twisted Evil pa da samo napadam ljude Twisted Evil
šala... ali uglavnom, moji postovi nikad nisu nedobronamjerni, a da su nekad neshvaćeno- to stoji.

hahahahah jesi jesi ista si ko ja Laughing
ova druga recenica da nisu tvoji postovi nedobronamjerni, upravo to ja evo pokusavam da dokazem haha, samo sto me se shvati kao svadjalicu veliku, jer je svima lakse shvatiti necije rijeci kao atak na sebe same, umjesto da izvuku pouku ....

ali ja sam davno rekla o melsas i o udomljavanju svakog psa sa foruma, samo sto mi je to neko izbrisao, valjda nekome nije cilj da se istina propagira nego hajmo se svi voljeti i mazati jedni drugima oci...

nego, zaista ako nije nasa stvar cemu onda svaki put post kad zakucas ekser??? hajde, lijepo je to ako mu pravis dvorac neki, mislim koliko traje, ja sam sretna kad je on sretan, a posto je on nesretan trenutno na ovoj zimi i ja sam izrazito nesretna i ljuta sto nas ovdje, ne znam ko, pravi budalama.

Potpisujem barby, jacu i kiseljaka, a tebe sofi sad namjerno necu No ne neeeeeeeee tongue tongue tongue
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyThu Nov 29 2007, 21:02

bitno je da ja sada znam da mene lara voli i da ona ovo sve radi iz ljubavi, a ne svadje radi srculence

melsas, ja koliko god bio uz tebe, ipak moram reci: djela, a ne rijeci ljutica
Na vrh Go down
Gost
Gost




Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyThu Nov 29 2007, 21:15

hahahaha eto vidis kako pametno zboris cvjetak

ma ja mislim da smo svi pogrijesili u tome sto je tjeramo na nesto sto ona sama odlaze vec jedan duzi period.
ona vec godinama "usvaja" i udomljava pse, pa meni iz te tacke gledista nista nije cudno.
Ako uzme reksa, super.
Ako ne uzme, onda naravno da cemo svaku njen rijec uzimati s rezervom.
Svi mi znamo sta su nam zelje, a sta mogucnosti, ako su nam zelje i mogucnosti u neskladu onda imamo veliki problem.

i melsas, tebe niko ne napada zbog tebe i tvojih prica, mene boli dzon sta bilo ko prica, ali ako si obecala nama da ces uzeti reksa onda isto kao da si i njemu obecala, jel kontas, pa da to slikovito objasnim: mi pitamo u ime Reksa (ne mogu da vjerujem da ovo pisem No)
Mi tebi to zbog njega govorimo
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyThu Nov 29 2007, 21:18

Ako ništa drugo, mene je melsas inspirirala da ažuriram profil. shinesmile
To bi izgleda trebalo biti pravilo - godine i lokacija, da se zna ko odakle i šta obećava...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyThu Nov 29 2007, 21:23

sofi (citat):
Ako ništa drugo, mene je melsas inspirirala da ažuriram profil. shinesmile
To bi izgleda trebalo biti pravilo - godine i lokacija, da se zna ko odakle i šta obećava...

eto vidis kako je ona inspirativna tongue tongue tongue
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyThu Nov 29 2007, 21:48

pit dog, eto rijeci, ali necete vi voziti reksa, vec cu se za to sve dogovoriti, jer sa vama to svakako ne mogu..

uglavnom, sada ovo nije tema za palacinke i inspiraciju (hvala kako god), vec o reksu, i dok ja ne javim-reks kod mene, ne trebate nista ni pricati, jer nemate nista pametno...

eto ja opet moram pisati da sam shvatila, a polako se smirujem u svom silnom entuzijazmu, znate, pubertet mi je udario u glavu, pa ni sama ne znam kud udaram..

laro, ili sam ti se zahvalila, a ti si bila ironicna, ili stvarno tako mislis.
eto vec sutra izlazi slika drugih ideja koje sam realizovala, za one privjeske...

kao kocka, ona sto se baca, ali u skroz drugacijim bojama i stvarno je super..
Na vrh Go down
Gost
Gost




Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyThu Nov 29 2007, 21:52

apsolutno nisam bila ironicna, vi imate predrasude prema meni.
to je slomilo moje srce.
samo me pitdog voli

ozbiljno, nisam bila ironicna.
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyThu Nov 29 2007, 21:53

Svoj pubertet proživi negdje drugdje ako se nemožeš obuzdati dok se javljas sa komentarima i obecanjima,jer ovo nije mjesto za pubertetske frustracije.
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks EmptyThu Nov 29 2007, 21:56

laro nemam predrasude, vec si mi plazila jezik ( Razz )

a kiseljak, ne izivljavam se ja na forumu, vec pubertet bubertet ne da mi mira, a sad ce tek polako da se smiri, znate..

laro, kad bi bilo vise kracih postova i ja bih te volila, ali eto, ja te jedva shvatium, uglavnom, pustite me, moram pisati nesto velji za reksa, veoma povjerljivo Laughing
Na vrh Go down
Sponsored content





Reks Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Reks   Reks Empty

Na vrh Go down
 
Reks
Na vrh 
Stranica 1/5Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Reks
» Reks de vratio kuci

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: