POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Male mace traze dom

Go down 
+5
Baby
Kira
ma_ca
jaca
Di
9 posters
AutorPoruka
Di
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 5
Age : 39
Registration date : 2008-01-22

Male mace traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Male mace traze dom   Male mace traze dom EmptyMon Mar 31 2008, 21:11

Poklanjam preslatke male macice, stare tek mjesec dana.
Ne trebam napominjati da zelim da imaju lijep i siguran dom sa puno njege i ljubavi Smile
Pa eto, ko je zainteresovan i ko voli mace(ili macka) neka se javi.
Pozdrav!
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Male mace traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Male mace traze dom   Male mace traze dom EmptyMon Mar 31 2008, 22:40

bilo bi jos bolje da stavis slike, pa da svi mogu vidjeti te slatke stvorove
Na vrh Go down
Di
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 5
Age : 39
Registration date : 2008-01-22

Male mace traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Male mace traze dom   Male mace traze dom EmptyMon Mar 31 2008, 23:36

Braco i seka

Male mace traze dom Clipbo10
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Male mace traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Male mace traze dom   Male mace traze dom EmptyTue Apr 01 2008, 08:46

predivni su. meni je nestao macak al jos mu se nadam.
stavi oglas i na sarajevo-x.com tamo dolazi puno ljudi
Na vrh Go down
ma_ca
aktivisti
aktivisti
ma_ca


Broj komentara : 36
Age : 32
Registration date : 2008-04-18

Male mace traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Male mace traze dom   Male mace traze dom EmptyFri Apr 18 2008, 17:37

Di (citat):
Braco i seka

Male mace traze dom Clipbo10

koje mače je muško, a koje žensko? možeš kod mene udomiti jedno. očekujem odgovor. pozzz Smile
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Male mace traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Male mace traze dom   Male mace traze dom EmptySun Apr 20 2008, 20:39

Da li su mace udomljene??Moja je rodica nes spominjala da hoce malu ali bas malu macu...pa cu ja potrazit malo pa cu joj preporuciti vas....ali nista nije 100%...Javit cu vam..kiss
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Male mace traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Male mace traze dom EmptyWed May 07 2008, 22:17

dali se jos uvijek udomljavaju???
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Male mace traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Male mace traze dom   Male mace traze dom EmptyWed May 07 2008, 22:29

Ja stvarno ne mogu da vjerujem da pored toliko osoba koje su u tom sos centru i da niko ne moze da odgovori na pitanje...pa da li ste toliko zauzeti ali vas neiteresuje??Ja sam vam samo zeljela pomoci i udomiti jednu macu ali vidim da to nikoga nije briga ali nema veze....
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Male mace traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Male mace traze dom   Male mace traze dom EmptyThu May 08 2008, 07:47

Ne zelim ici u off topic, ali moram napisati...Kira ono sto se konstantno ponavlja jeste prebacivanje SOS.u, ono sto je bitno ukazati da postoje ljudi koji ukoliko ne mogu pomoci nece se ni javiti, jer npr najlakse je napisati kako je sladak isl. Svi pomazemo koliko mozemo,
pogledaj tetu Zekiju koja mislim da ni sama ne zna koliko maca ima, TL4 koji uzima pse, Hitmana koji vuce okolo pse i ima puno dvoriste macki, tebe koja si uzela Kiru itd itd. nista ne dobijamo prebacivanjem, samo postoji veliko zasicenje ovog naseg prostora napustenim zivotinjama koje je sve teze udomiti..ali, zato kao samo jedan djelic cijelog truda i jeste forum da te zivotinje predstavimo ljudima, jer za to nemamo bas cesto priliku... Smile
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Male mace traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Male mace traze dom   Male mace traze dom EmptyThu May 08 2008, 10:19

Kira (citat):
Ja stvarno ne mogu da vjerujem da pored toliko osoba koje su u tom sos centru i da niko ne moze da odgovori na pitanje...pa da li ste toliko zauzeti ali vas neiteresuje??Ja sam vam samo zeljela pomoci i udomiti jednu macu ali vidim da to nikoga nije briga ali nema veze....
ovaj forum koriste mnogi koji imaju problem a o njima u SOSu ne znaju nista.
Di........ koja je ponudila mace je trebala pratiti sta se desava i trebala si se njoj direktno obratiti.
ovo sto se vidi na forumu je samo mali dio posla kojim se bavi SOS kako bi se okrutnost nad zivotinjama smanjila.
i nisu u BiH ugrozeni samo psi i mace nego sve zivotinje.....od ribe u vodi do ptice u letu.
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Male mace traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Male mace traze dom   Male mace traze dom EmptyThu May 08 2008, 13:44

Ok hvala!!
Na vrh Go down
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Male mace traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Male mace traze dom   Male mace traze dom EmptyThu May 08 2008, 13:47

I samo da kazem da sam juce na putu do skole vidjela jedno malo macee koje je preslatkoo i neka su ga djeca mucila...ja nazalost nisam mogla da ga odvedem kuci ali sam barem otjerala djecu i rekla da ga vise nediraju jer je tako mala andjelak
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

Male mace traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: ...   Male mace traze dom EmptyThu May 08 2008, 13:49

e azrich dje je tacno mace da ga ja pokupim,pa bi ga negdje sakrila od svojih...
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Kira
aktivisti
aktivisti
Kira


Broj komentara : 84
Location : Breka
Registration date : 2008-04-10

Male mace traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Male mace traze dom   Male mace traze dom EmptyThu May 08 2008, 21:39

Pa ispricala sam ti danas na msn... a i danas sam prolazila onuda i nije je bilo Sad ali nadam se da je dobro.. Smile
Na vrh Go down
tau_tau
aktivisti
aktivisti
tau_tau


Broj komentara : 59
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-27

Male mace traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Male mace traze dom   Male mace traze dom EmptyWed May 14 2008, 12:42

Kod Fabrike duhana u Pofalicima imaju dva mala macica,imaju sveka 20-ak dana,predivni su pa vi koji vec zelite macu ucinite dobro dijelo.Bojim se da ce ih uskoro neko zgaziti jer su na cesti a one su male i uplasene .

Ja bi ih pokupilla al je moj pas alergican na macke pa ne smijem da rizikujem Rolling Eyes

Mace su predivne..
Na vrh Go down
Bisera Ključanin
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 2
Registration date : 2008-05-20

Male mace traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Male mace traze dom   Male mace traze dom EmptyTue May 20 2008, 01:42

ako jos udomljavate mace javite mi se na broj
061/ 851-815 Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Male mace traze dom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Male mace traze dom   Male mace traze dom Empty

Na vrh Go down
 
Male mace traze dom
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» male mace
» Divne mace traze topao dom...
» Male cukice trebaju dom
» 4 psica traze dom

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Mace koje traže novi dom-
Idi na: