POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

nesretna maca sa cengic vile

Go down 
2 posters
AutorPoruka
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin

Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

nesretna maca sa cengic vile Empty
KomentarNaslov komentara: nesretna maca sa cengic vile   nesretna maca sa cengic vile EmptyFri Mar 28 2008, 16:25

nedavno sam bio svjedok jos jedne ljudske nepaynje neko je autom udario nesretnu macu ja sam uz pomoc jedne slucajne prolaznice naide kojoj sam ja i sos veoma zahvalni odmah reagovao i odveli smo je u dezurnu veterinarsku stanicu tamo je dobila odredjeni tretman i poslije toga sam je odveo svojoj kuci da prenoci jer je napolju bila velika zima ujutru kad sam ustao prvo sto sam uradio otisao sam do mace i imao sam sta ugledati maca nije uspjela nazalost prezivjeiti to je bio veliki sok ne samo za mene vec i za cjelu moju porodic
nesretna maca sa cengic vile 2m3h8j9
nesretna maca sa cengic vile Aktwli
nesretna maca sa cengic vile 30u8mky
nesretna maca sa cengic vile 30u8mky
Na vrh Go down
naida
novi kolačić :)
novi kolačić :)

Broj komentara : 1
Registration date : 2008-03-30

nesretna maca sa cengic vile Empty
KomentarNaslov komentara: Re: nesretna maca sa cengic vile   nesretna maca sa cengic vile EmptySun Mar 30 2008, 23:29

Aldine, hvala ti za ovaj post. i meni je bilo bas tesko kada sam cula da je maca umrla iako smo ucinili sve sto smo mogli...

pozdrav,
naida
Na vrh Go down

nesretna maca sa cengic vile
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Pronadjen pas na Cengic vili
» Maca mala crno bijela za udomiti
» bijela maca
» Pregazena maca..