POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Troje ih je

Go down 
+7
D.
arijana
Hitman
Nosty
Vanna
muamera
barby02
11 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
pufnica
novi kolačić :)
novi kolačić :)
pufnica


Broj komentara : 7
Age : 33
Registration date : 2008-02-04

Troje ih je - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Troje ih je   Troje ih je - Page 2 EmptyFri Apr 04 2008, 16:59

eee ajd ak se sazna sta o njoj javite mi....il ako ima neki drugi cukica jer ta cura fkt oce nekog cukicu da usvoji imala je prije cuku al ugino je jer je bio pravo star Sad ....pa eto ona bi nekog za vani u dvoristu da ga drzi i da ne naraste bas prevelik...ne znam da joj kaem sutra da dodje u veliki park ocel biti udomljavanja sutra il da dodje dole do prihvatilista??

pozdrav:D
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Troje ih je - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Troje ih je   Troje ih je - Page 2 EmptyFri Apr 04 2008, 17:02

pufnica (citat):
eee ajd ak se sazna sta o njoj javite mi....il ako ima neki drugi cukica jer ta cura fkt oce nekog cukicu da usvoji imala je prije cuku al ugino je jer je bio pravo star Sad ....pa eto ona bi nekog za vani u dvoristu da ga drzi i da ne naraste bas prevelik...ne znam da joj kaem sutra da dodje u veliki park ocel biti udomljavanja sutra il da dodje dole do prihvatilista??

pozdrav:D

draga pufnice, odvedi je ili u azil, ili kod cika velje pa nek se zdogovore. takodjer subotom (svake druge subote) ima udomljavanje kod velikog parka.

i na kraju, imas i ovdje tonu tema s psima koje treba udomiti...

i na kraju, najbolje sto moze uraditi mozda, je otici u sinteraj i vidjeti ima li tamo koji pesek kojem bi spasila zivot (iako ovo ne preporucujem ako zeli samo jednog, tesko je izaci od tamo samo s jednim psom...)
Na vrh Go down
pasic aldin
starosjedioci
starosjedioci
pasic aldin


Broj komentara : 137
Registration date : 2008-03-26

Troje ih je - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: akcija udomljavanje   Troje ih je - Page 2 EmptySat Apr 05 2008, 12:29

Hitman (citat):
Ova curica još uvijek traži dom Smile zar nije prekrasna srce

Troje ih je - Page 2 E12ky

Troje ih je - Page 2 Ddgeu9
ako nije udomljen donesi ga danas u park da ga pokusamo udomiti od 1do 3 pooooooooooooooozzzz
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Troje ih je - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Troje ih je   Troje ih je - Page 2 EmptySat Apr 05 2008, 14:48

Vec sam pisala o ovoj curici, da je nestala, da su je izgleda otudjili i molim moderatora da zatvori temu. Meni je zao ali je tako nema ni nje ni njene sestre a lokacija gdje su se nalazile je Buća potok. . . .
Na vrh Go down
Sponsored content





Troje ih je - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Troje ih je   Troje ih je - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Troje ih je
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Jos troje kucica treba dom
» Troje malih i njihove mame

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Štenci-
Idi na: