POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 URGENT: Traze se

Go down 
3 posters
AutorPoruka
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

URGENT: Traze se Empty
KomentarNaslov komentara: URGENT: Traze se   URGENT: Traze se EmptySat Mar 15 2008, 15:40

Dobili smo ovaj mail sa molbom da pomognemo u potrazi.
Dobar dan. Zvao sam vas danas, rekli ste da vam posaljem slike pasa. 11.03.2008 na stupu kod interex-a oko 16h nestala dva psa mjesanca starosti 4 godine. Lice na vucijake sam sto su im usi spustene, jedan sive boje, ima karaktericticnu crnu fleku na jeziku odaziva se na ime Laki Lucky, drugi bje boje vucijaka, tamno smedja-crna, na prsima smejde boje, odaziva se na ime Pasa Pascha. Saljem vam slike. Ako neko ima informacije o njima, molimo da javi na tel, 00-24h. Mozete li mi poslati informacije kako postati vas clan. Unaprijed hvala

033/623-183
061/272-097
061/299-328
061/166-036

URGENT: Traze se 15d77rd
URGENT: Traze se 2lc8a6v
Na vrh Go down
Mat
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 5
Registration date : 2008-03-15

URGENT: Traze se Empty
KomentarNaslov komentara: Pronađen crni pas.   URGENT: Traze se EmptyTue Mar 18 2008, 13:20

Pronađen crni pas. yahoo Trazi se sivi.
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

URGENT: Traze se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: URGENT: Traze se   URGENT: Traze se EmptyTue Apr 01 2008, 14:55

Meni se cini da sam vidjela ovog sivog (potpuno su isti) danas na Vojnickom pored Drvo-prometa i bio je u drustvu sa nekom lutalicom, rovili su po smecu. Primijetila sam da ima neku kao bež kožnu ogrlicu oko vrata. scratch
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Sponsored content





URGENT: Traze se Empty
KomentarNaslov komentara: Re: URGENT: Traze se   URGENT: Traze se Empty

Na vrh Go down
 
URGENT: Traze se
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» 4 psica traze dom
» 4 macica traze dom
» 2 KORNJACE TRAZE DOM
» Kaki i Maki traze dom!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Izgubljeni ljubimci!!!! :: Izgubljeni psi !!!-
Idi na: