POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 neodgovorni vlasnici

Go down 
2 posters
AutorPoruka
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

neodgovorni vlasnici Empty
KomentarNaslov komentara: neodgovorni vlasnici   neodgovorni vlasnici EmptyWed Mar 12 2008, 00:13

evo ja sam toliko sad iznervirana da je to nevjerovatno.

maloprije sam bila u merkatoru, i oko 9 sam sisla dole u garazu jer sam ostavila da mi se opere auto. UGL. dosla ja tamo, kad mala bijela slatka pudlica (?) svezana za onu zelenu ogradu i to lanac podug, MA TAMAN da izleti cuko na put da ga neko udari autom.

e sad ko zna merkator i kakvih sve vozaca kod nas ima, zna i da je vrlo lako neko mogao tog psa tu udariti.

neka ga je djevojka cuvala, i ja kontam, hajd, njen je, na oku joj je, nece mu nista bit, AL JOK, fino cura u auto s deckom i odose. i tako ja izadjem iz auta i stanem pored njega d aga cuvam, mislim...ne do bog da mu sta bude...pitam one iz praonice znaju li odakle cuko tu, kaze onaj ostavila ga neka plavka tu PRIJE SAT I PO svezanog i otisla u "shopping".

ja ne znam za vas, al meni se od ovoga zivot smucio. i fino ja sacekam "plavklicu" i odrzim joj lekciju (malo sam spomenula i da je to sve zakonom zabranjeno - znam da nije, bar jos, al sta ljudi znaju?) i uglavnom oan meni mahne rukom ono "ko te hebe" (da izvinete) i ode s cukom. i ja se dreknem za njom da sam sve to snimila i da cu je prijavit (ne znam ni ja kome, al hajd). nakon 5 min nekakvog komesanja u autu dotrci ona do mog auta, otvori mi vrata i iznapada me zivu "sta sam ja njoj nasla pametovat o humanosti?"

islo je nest ovako "JEL TI BONA ZNAS KOLKO JA LUTALICA VEC 12 GODINA HRANIM OKO SVOJE KUCE, ON (taj njen cuko, vjerovatno) NAS GRIZE I ZREO JE ZA EUTANAZIJE, AL ONA NJEGA IPAK VOOOOOOOOLI PA GA ZATO JOS NIJE USPAVALA" ja joj kazem "sto ste ga onda ostavili ondje na milost i nemilost kretenima, a ima ih, koji bi sigurno svrsavali na to da zgaze malo nemocno bice koje nije u stanju da se odbrani, i plus ako vam ej zreo za eutanazije dajte ga odmah meni sta ce mu takav vlasnik" al jok, nastavlja ona "ZURIM NA SAHRANU (u ova doba?) IMAM SMRTNI SLUCAJ, ON MENI SVA SJEDISTA RAZDERA KAD GA OSTAVIM UNUTRA, JA SAM SAMO OTISLA DA SE NAMIRIM I (ponovo) STA SI SE TI NASLA MENI PAMETOVAT I PRIJETIT DA CES ME PRIJAVITI ODAKLE TEBI PRAVO DA TI SNIMAS MOG PSA PRIJAVICU JA TEBE STO SI NARUSILA MOJU PRIVATNOST" i bla bla bla, zalupi mi vrata i ode.

samo jos da napomenem da je imala makarske registracije, bijelog golfa, i plava je. pa ak je neko jos snimi...

i eto, ispisa se ja fino, i nadugo i nasiroko, al eto morala sam izbaciti ovo iz sebe. uzas jedan. mozda nisam ni bila u pravu u svemu ovome, al nisam mogla da izdrzim, fakat mi je vise muka od ljudi. ako ja mogu da vidim da je pas ondje u opasnosti, sumnjam da neko ko voli tog psa ne bi to vidio. il je mozda ta silna ljubav prema njemu zaslijepila. sta ona zna koji ce bolesnik jadnicku prici i muciti ga, gadjat ga kojekakvim stvarima, ukrast ga, TRAUMIRAT JADNU ZIVOTINJU DODATNO. glupaca, sta ga je vodila u merkator ako zna da nema s kim i gdje ga ostaviti. boze me sacuvaj i sakloni.

i evo taj video na youtube. nije bas dobar jer je izdaleka, a kasnije kad sam izasla zaboravih aparat da ponesem Sad jos da kazem da ovih kolko - 20tak sekundi, je ono sto se desavalo u sat vremena kolko sam ja bila dole. LAJE LAJE LAJE LAJE LAJE.

i da, kad sam mu ja prisla i smirivala ga, mene nije ugrizao. mora da je do nje nesto...
Na vrh Go down
vlatka
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 27
Registration date : 2007-10-05

neodgovorni vlasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: neodgovorni vlasnici   neodgovorni vlasnici EmptyWed Mar 12 2008, 14:21

mislim da je ovaj jadničak lajao od straha što je ostavljen . Sigurno ga je tako satima ostavljala u autu pa on od muke grizao sjedišta.Nažalost, svakakvih ljudi ima, ova plavuša vjerovatno ima ovog cuku jer joj se slaže sa bojom kose bicefrke
Na vrh Go down
Gost
Gost




neodgovorni vlasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: neodgovorni vlasnici   neodgovorni vlasnici EmptyTue Mar 25 2008, 19:37

PRESTRASNO!!
sto je najgore covjek ne moze samo produziti, nego ostane cuvati tudjeg psa.
Poslije ti se ni ne zahvale!
Na vrh Go down
Sponsored content





neodgovorni vlasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: neodgovorni vlasnici   neodgovorni vlasnici Empty

Na vrh Go down
 
neodgovorni vlasnici
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: