POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

americki marinac izivljava se nad psicem

Go down 
4 posters
AutorPoruka
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca

Broj komentara : 513
Registration date : 2007-08-04

americki marinac izivljava se nad psicem Empty
KomentarNaslov komentara: americki marinac izivljava se nad psicem   americki marinac izivljava se nad psicem EmptyTue Mar 04 2008, 15:30

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/sokantan-video-marinac-bacio-stene-niz-padinu.html

Zapovjedništvo američke vojne baze s Havaja istražuje šokantni video objavljen na internetu na kojem je snimljen marinac koji izrugujući se niz stjenovitu padinu baca malenog psa. Snimka je vjerojatno iz Iraka.
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana

Broj komentara : 367
Registration date : 2007-08-02

KomentarNaslov komentara: Re: americki marinac izivljava se nad psicem   americki marinac izivljava se nad psicem EmptyWed Mar 05 2008, 03:58

ja sam se upravo toliko isplakala radi ovoga, to je nevjerovatno kakve ZIVOTINJE (uvreda za zivotinje al nemam bolje rijeci) zive na ovom svijetu.

i ko bi onda htio zivjeti s njima?

uzas, nemam rijeci. ne znam sta da kazem...

UZAS.
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla

Broj komentara : 131
Registration date : 2007-08-16

KomentarNaslov komentara: Re: americki marinac izivljava se nad psicem   americki marinac izivljava se nad psicem EmptyWed Mar 05 2008, 11:58

od koga je nimalo me ne iznenadjuje Rolling Eyes americka vojska je davno unistila svoju reputaciju; pocevsi sa logorima za ljude...a tko ne voli ljude - ne voli ni zivotinje- i obratno- njihova vojska pod hitno treba reforme-ocigledno je da imaju dosta izopacenih umova tamo...
Na vrh Go down
_leela_
novi kolačić :)
novi kolačić :)

Broj komentara : 4
Registration date : 2008-03-16

KomentarNaslov komentara: Re: americki marinac izivljava se nad psicem   americki marinac izivljava se nad psicem EmptySun Mar 16 2008, 15:25

Americke svinje....bicefrke bicefrke bicefrke
ovo me stvarno rastuzilo, ovaj psic lici na mog Lakija...
Nadam se da ce otkriti ko je i baciti ih sa kipa slobode...
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: americki marinac izivljava se nad psicem   americki marinac izivljava se nad psicem Empty

Na vrh Go down

americki marinac izivljava se nad psicem
Na vrh 
Stranica 1/1