POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Labrador na Visnjiku

Go down 
2 posters
AutorPoruka
mama
novi kolačić :)
novi kolačić :)
mama


Broj komentara : 5
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-09

Labrador na Visnjiku Empty
KomentarNaslov komentara: Labrador na Visnjiku   Labrador na Visnjiku EmptyMon Mar 03 2008, 13:42

Prosle sedmice na Visnjiku, pred prodavnicom DP marketa, preko puta male poste nadjen zuti labrador. Na sebi je imao 2 ogrlice, crvenu platnenu i smedju koznu sa metalnim nitnama. Nije bio zapusten, a satima je stajao pored vrata kao da ceka vlasnika.
Trenutno je smjesten u porodicnoj kuci sa bastom. Porodica koja ga je uzela obavijestila je radio Stari grad, ali se nitko nije javio.
Oni su spremni da ga zadrze, ali ne po svaku cijenu, odnosno rado bi ga vratili vlasniku u koliko ga isti trazi.
Telefon na koji se mogu dobiti informacije je o33/443-686.
Na vrh Go down
Iman
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Iman


Broj komentara : 8
Age : 40
Registration date : 2008-03-18

Labrador na Visnjiku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Labrador na Visnjiku   Labrador na Visnjiku EmptyTue Mar 18 2008, 20:53

seta

Pas je trenutno kod mene, ja stanujem u ulici Višnjik, postavila sam čak novu temu na ovom forumu i sliku. Pas odgovara opisu, molim vas da mi se javite ako pronađete vlasnika! 061 213 428 je moj broj telefona, moje ime je Iman. Hvala!

Labrador na Visnjiku 2005282476766162154_rs
Na vrh Go down
 
Labrador na Visnjiku
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» labrador
» MALI LABRADOR
» Crni labrador
» Pronadjen labrador na Stupu

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Izgubljeni ljubimci!!!! :: Izgubljeni psi !!!-
Idi na: