POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

Pitom a sam !?

Go down 
4 posters
AutorPoruka
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02

Broj komentara : 215
Registration date : 2007-08-01

Pitom a sam !? Empty
KomentarNaslov komentara: Pitom a sam !?   Pitom a sam !? EmptyFri Feb 08 2008, 00:30

Veceras se oko muzicke skole na Grbavici,preko puta osnovne skole "Grbavica II" kretao mali pas-velicina vece pudlice.
Ocito je i mlad . . . smedje- crne boje, klasicne njuskice. . . Ima crnu koznu ogrlicu i prikacen metalni trokutic za kais. Nije mrsav,stavise bucko je i zna osnovne komande.
Ili se izgubio ili su ga pustili.
Utrcao je u hodnik skole i legao na toplo a vjerovatno mu je jako hladno jer je sav pokisao jer ima jako mekanu dlaku.
Toliko je sretan u prisustvu ljudi,za nepovjerovati. . . a mazi se i okrece ko ringispil, kada legne na ledja.
Znaci prepitom,sto me plasi.
Nema sansi da ostane u holu skole ali se cuvar i ja nadamo da ce ostati tu negdje, dok mi ne savjetujete sta dalje s njim. . . Pokusacu sutra slike postaviti.
Gladan nije, jeo je suhu hranu i ostavila sam cuvaru konzervu.
Jedino se nadam da se izgubio-to mu je ocito jedina slamka spasa Sad
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana

Broj komentara : 367
Registration date : 2007-08-02

Pitom a sam !? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitom a sam !?   Pitom a sam !? EmptyFri Feb 08 2008, 00:45

hm, slj put provjerite ima li chip. ako ima i ogrlicu i sve to a sanse je da se izgubio - svaki odgovoran vlasnik danas chipuje psa.
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02

Pitom a sam !? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitom a sam !?   Pitom a sam !? EmptyFri Feb 08 2008, 00:57

arijana (citat):
hm, slj put provjerite ima li chip. ako ima i ogrlicu i sve to a sanse je da se izgubio - svaki odgovoran vlasnik danas chipuje psa.
Da ali kako? Ja to ne znam Sad ali sam spremna nauciti Very Happy
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy

Broj komentara : 645

Pitom a sam !? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitom a sam !?   Pitom a sam !? EmptyFri Feb 08 2008, 01:05

barby02 (citat):
arijana (citat):

Odvedete ga kod veta i on ce vidjeti ima li chip Very Happy

barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02

Pitom a sam !? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitom a sam !?   Pitom a sam !? EmptyFri Feb 08 2008, 01:14

tinchy (citat):
barby02 (citat):
arijana (citat):

Odvedete ga kod veta i on ce vidjeti ima li chip Very Happy
Zao mi je ali za odvodjenje veterinaru nemam vremena, zbog cipa. Da je ne daj boze povrijedjen imala bih vremena u pola noci.
Ja sam ovo postavila s ciljem da se zna za malog, a ako se javi gazda ,recimo do sutra navacer-valjda ce ako ga voli, do tada dici frku (gdje mu je pas) a ako ne onda uz slike, ponuditi udomljenje.
Trece opcije nemam a mislila sam da ja svojim rukama mogu napipati čip, pa sam zato pitala "kako" . . . elem, ako je do veterinara, nista onda. . .Usput, radila sam do veceras, radim ujutro,pa kad da ga vodim- u ponedeljak?? To je prekasno.
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana

Broj komentara : 367
Registration date : 2007-08-02

Pitom a sam !? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitom a sam !?   Pitom a sam !? EmptyFri Feb 08 2008, 01:26

ma to se moze rukom napipat. cip se obicno ugradjuje iza uha ili na uh.."rame" psa.

i bukvalno kad se malo rukom to napipa tacno se osjeti da ispod ima taj chip. ako ima, onda kod veta d anam kaze ko je vlasnik

fakat, ovo cipiranje bi trebalo bit obavezno.
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02

Pitom a sam !? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitom a sam !?   Pitom a sam !? EmptyFri Feb 08 2008, 01:39

Ja cu to pokusati sutra pa ako ima čip, organizovacu se. . Very Happy
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02

Pitom a sam !? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitom a sam !?   Pitom a sam !? EmptyFri Feb 08 2008, 19:50

Danas sam prepipala cuku i nista nisam pronasla. A kolegica ga je slikala i ja cu te slike imati, kasno veceras, pa cete ga vidjeti Very Happy a onda , na naslovnicu shinesmile
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca

Broj komentara : 513
Registration date : 2007-08-04

Pitom a sam !? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitom a sam !?   Pitom a sam !? EmptySat Feb 16 2008, 00:09

barbiiiiiiii. mislim da sam ovog psa jucer vidjela ispred veterine, nisam sigurna bila sam u busu
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02

Pitom a sam !? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitom a sam !?   Pitom a sam !? EmptySat Feb 16 2008, 00:30

Jao ja sam setkala , trazila, nigdje. . .Vrlo moguce, nek je ziv, bar da znamo ako doseta ja cu ga pokusati zadrzati u okolini i javiti, pa vidimo. . Shocked
Na vrh Go down
Sponsored content

Pitom a sam !? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitom a sam !?   Pitom a sam !? Empty

Na vrh Go down

Pitom a sam !?
Na vrh 
Stranica 1/1