POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Sunny iz Azica

Go down 
+11
Pitdog
velja
barby02
Hitman
Jasmina
D.
ToLive4
jaca
celine
arijana
Dijanam
15 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptyThu Jan 31 2008, 05:09

Kakva je korist ako ti kazem da te razumijem potpuno ??? Mislim da je nikakva, ali eto.
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptyThu Jan 31 2008, 09:53

Vidim da je situacija kod tebe Dijana preozbiljna. Tacno je da rijeci razumjevanja i podrske malo mogu da pomognu a izgled psa zavara. Zivot je cudna zvjerka i mnoge stvari se desavaju u nevrijeme. Ne znam sta ces i kako ces. . . . scratch
Na vrh Go down
celine
aktivisti
aktivisti
celine


Broj komentara : 51
Age : 46
Location : BL
Registration date : 2007-09-28

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptyThu Jan 31 2008, 10:07

Dijana jako mi je žao da to čujem. Moj cuko je isto bio jako agresivan kada je jednom bio povrijeđen i nije dao da mu priđem iako znam da me obožava.
Oprosti, nisam iz tvog posta najbolje razumjela šta je najveći problem - to što je agresivan ili što non stop cvili... Ako je problem što cvili kada je u prostoriji, mislim da ga možeš ostaviti vani i preko noći. Jest prohladno, ali to su psi koji su naučili na život vani i mislim da on to može podnijeti. Možda da ga ostaviš na neko zaklonjeno mjesto u dvorištu, staviš novine ispod njega (znam da nemaš slame jer si u gradu), mislim da će mu to biti ok.
Ne znam više šta bih ti rekla... Sretno na ispitu.
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptyThu Jan 31 2008, 14:10

odspavala 3 sata, sa prekidima. Iznijela sam ga opet vani. Danas cemo Scott i ja pokusati skontati neku kucicu u basti. Vani ne cvili, vani je happy i krije se. Ali ne kontrolise mokrenje pa se bojim da se ne prehladi...
Uh... Odoh sad za zivota zaraditi pa nastavak ucenja...
Ipak, moram priznati da jos uvijek nije ni blizu nivoa Tatarine - ona je bila nesto posebno...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptyFri Feb 01 2008, 23:54

Kako prodje ovo 2 dana, otkad nisi pisala? Kako si ti, kako ti to Prisvojence U tebe?? scratch
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptyFri Feb 01 2008, 23:59

dva dana trke i frke
ujutro ga iznesem vani, oko 10 unesem u kucu. Glavne rijeci su mi "sh sh sh..." i on nekako presuti noc. Ali ga ne mogu nikako unijeti u kucu, nece... Psiki nemilice. Vidjela sam da maaaaalcice pomjeri nogicu, nadam se da to ne uobrazavam. Pije tabletice. Htjeli smo mu kucicu napraviti, ali ja od ispita ne stizem. Sutra cemo. Imamo daske, pa neka ga vani kad vec nece u kucu.
Zao mi ga, isprepadano jedno... Najvaznije je da ga nisam upucala ono vece, a bila sam blizu
Smile
Strasnoooo je isprepadan, i ima bezbroj slomljenih rebara... Vracam se u fazu optimizma, ali pospanog. Sutra imam novi ispit... jos 3 u sljedecih 5 dana...
Razmisljam o kombinaciji pitbull i redbull - jedno da me razbudi a drugo drzi budnom
Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptySat Feb 02 2008, 00:09

Dobro je Smile ja sam mislila, ko prezivi pricace. . . Wink Znam koja je frka i strka kada su ispiti, pa razumijem i paniku i potrban mir a o snu da ne pricam. .
Ja sam jako davno imala starije stene koje nije imalo nimalo milosti u kasne sate, a u stanu ,najloni mjesto prozora. . . zamisli moje starce, komsiluk . . Bila sam u situaciji, ne daj boze nikome. . Zato razumijem a dobro je da ih nemas za vratom. . Tad ni burbon ne pomaze Very Happy
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptySat Feb 02 2008, 16:28

Dijana, vidim te da A izvjestaj?
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptySat Feb 02 2008, 16:37

sinoc me je zvaknuo... malo, boli ga kad ga nosim a morala sam ga opet u kucu unijeti. Sada cemo praviti kucicu - imala sam ispit i jutros pa nismo stigli ranije. Uglavnom fura ko lud na prednjim nogicama. Kad mu napravimo kucicu biti ce puno lakse i njemu i meni jer se uvijek bojim da ga ne povrijedim (milslim da ima beskraj slomljenih rebara).
i dalje dobro jede, a jos bolje kaki
Smile
i poceo je uzivati u mazenju, kad ga drzim za sapu i pa pustim da je izvuce ako hoce, on je sav sretan. OK s tim. A sapa mu je nevidjeno nalik na ljudsku ruku, ili mi se to cini jer moj Bil ima sapu klasicnog malog medvjedica
Smile
par puta je protegnuo noge, malo, mozda mehanicki, i malo rep mrdnuo. Ne cvili vise, pravo pali slovo "sh"
Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptySat Feb 02 2008, 16:43

Sve bolje i bolje cheers Hajd kad kucicu napravite, javi sutra kako reaguje. A bas mi je drago da se poceo maziti, jer to uzvratno ga oslobadja straha i pusti mu pjesmu, kako ono "šuti, šuti bebo. . " Laughing
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: kucica, nova, tek napravljena, original iz Ciganske Cerge :)   Sunny iz Azica - Page 3 EmptySat Feb 02 2008, 21:49

Sunny iz Azica - Page 3 Img_1317

Sunny iz Azica - Page 3 Img_1316

i on preseli vani... dodje stolar pa napravi kucicu kako valja, ali i ovo je dobro za sada. Ja sam puno ponosna na svog dragog, kako je ovo ovako dobro sklepao
Like a Star @ heaven
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptySun Feb 03 2008, 00:57

cheers bas netipicna arhitektura king bitno je da tu pajki i da svi imate mir , svaka cast cvjetak
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptySun Feb 03 2008, 10:54

nema tu nista previse atipicno. Ovo je originala verzija kucice uradjene u stilu "ciganska cerga"
Smile
jutros sam ga jurila po dvoristu. Sad se opet bojim da se ne prehladi jer je vani hladno i blatnjavo... Mozda da uvedem aparurine i sebi i njemu pa ili ce on u spavati u kuci samnom ili cu ja vani sa njim
Smile
ali, kad me iznervira samo se sjetim Tatarine i sve prodje - ona je bila samo dosadan cuko, koji me non-stop pratio i sludjivao time...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptySun Feb 03 2008, 13:32

Za uspavljivanje nije Apaurin, bolji je Loram Laughing
Na vrh Go down
Gost
Gost




Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptySun Feb 03 2008, 20:38

barby02 (citat):
Sve bolje i bolje cheers Hajd kad kucicu napravite, javi sutra kako reaguje. A bas mi je drago da se poceo maziti, jer to uzvratno ga oslobadja straha i pusti mu pjesmu, kako ono "šuti, šuti bebo. . " Laughing

moja najdraza uspavanka I love you
Hush, little baby, don't say a word.
Mama's gonna buy you a mockingbird
And if that mockingbird won't sing,
Mama's gonna buy you a diamond ring

And if that diamond ring turns brass,
Mama's gonna buy you a looking glass

And if that looking glass gets broke,
Mama's gonna buy you a billy goat

And if that billy goat won't pull,
Mama's gonna buy you a cart and bull

And if that cart and bull turn over,
Mama's going to buy you a dog named Rover.

And if that dog named Rover won't bark,
Mama's going to buy you a horse and cart.

And if that horse and cart fall down,
You'll still be the sweetest little baby in town.
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptyMon Feb 04 2008, 00:08

dosta uspavanki, mozda kada zavrsim sa ispitima pa budem mogla dospustiti sebi da ih procitam...
nego, izjava, ja se polako zaljubljujem u ovo malo ludo cudoviste. srculence Jeste da ga jurim po dvoristu kad izadje iz kucice jer je blatnjavo i hladno gdje legne, i jeste da je divlje i klapara zubicima kada vidi povodac, ogrlicu ili peskir (ima bog zna koliko slomljenih rebara sa jedne strane pa ga boli kad ga podignem), ali se skroz navikao na mene pa ne samo da se zavali kad ga ceskam, nego me i u kucicu pusti da zavirim (usput, pokrila sam kucicu satorskim krilom tamno plave boje pa je sad i ljepa Smile).
on je jedna luda umiljata beba koja se skroz isprepadana - od Scotta i bila jos ima traume, ali se navikne.
eto, ide svakih pola sata da ga gnjavnem malo... Cak i malo laje, kao on cuva kucu Smile Ocito da mu je ljepse i draze vani (hvala bogu na ovom malom dvoristu sto imam)
laku noc
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: slicice   Sunny iz Azica - Page 3 EmptyMon Feb 04 2008, 01:41

U DVORISTU (TO JE SVE STO IMAM, ALI MU JE DOSTA)
Sunny iz Azica - Page 3 Img_1321


JA SJEDIM KAO VELIKI DECKO Smile
Sunny iz Azica - Page 3 Img_1322


I JEDAN TUZNI POGLED ZA KRAJ
Sunny iz Azica - Page 3 Img_1411
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptyMon Feb 04 2008, 18:13

Dijanam (citat):


Sunny iz Azica - Page 3 Img_1316

Sad on Dijani pjeva:

THEY'RE TRYIN' TO MAKE ME GO TO REHAB, I SAID NO, NO, NO!!! Cool haha haha haha haha
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptyMon Feb 04 2008, 23:41

Gledam nesto ovu kucicu pa kontam, mogla bi ti Dijana za sutra da mi posudis tvog dragog Scotta da mi pomogne u izradi dvije ovakve Laughing A mozda i 3, samo ako bude dovoljno materijala.A i tebi predlazem jos jednu da napravis, pa uz Veljinu pomoc da registrujemo jedan rehabilitacioni centar Laughing


p.s. Ko god ti kaze da zna kako ti je, vjeruj mi, laze te Laughing Btw, ja pretpostavljam kako ti je, ali vidim da je ovom "udarenom" dobro i sve nesto kontam, nece on htjeti nigdje da ide Laughing
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptyMon Feb 04 2008, 23:50

iskreno, ako ga uzmes moras ga vratiti. ko ce me masirati u kriznim momentima! Jadan niti jede kako treba niti ima sta obuci od kako sam pocela sa ispitima. Twisted Evil Fakat je smrsao, a sve su mu stvari izguzvane. Cak je i kuhati poceo, a i sprema kucu... Mislim da ga ne zelim mjenjati sve super
Arhitekta jeste, ocaran cergom, ali maistor nije. A ako stvarno pravis kucice i ako ti stvarno fali materijala pls reci. Imam jos dasaka na tavanu, razlicitih velicina i oblika. pa ce ti bebe lijepo pajkiti pajki


: komentar modifikovan dana: Mon Feb 04 2008, 23:56; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptyMon Feb 04 2008, 23:51

i samo da znas, Jaca je vec pitala da li bi Scott drzao besplatne ili bar jeftine casove za njenog draganog, hoce valjda da i on nauci drzati cekic od pravog maistora lol!
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptyMon Feb 04 2008, 23:53

Hajd mi jos samo reci da bi te daske koje su ti visak mogla da prebacis do mene i odmah tebe i dragog zovemo na vegetarijanski rostilj. Laughing
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptyMon Feb 04 2008, 23:55

sve je moguce izvesti. Sutra imam ispit poslije podne, prekosutra smo pretrpani (ispit opet, posljednji za ovaj rok, pa zubar pa kafa u gradu), ali u cetvrtak je moguce. Samo mi reci sta ti konkretno fali (imam neke ploce, one od kojih se prave kuhinje, isjecene - upravo poput ovih na slikama, plus imam duge daske, ali njih treba sjeci i farbati).
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptyMon Feb 04 2008, 23:57

Ajd sutra cemo ja i D. to da pravimo, pa ako nesto zafali, javimo vam.
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 EmptyMon Feb 04 2008, 23:58

i da, rostilj mora biti veganski ne vegetarijanski (citaj gljive, paprike i tome slicno). Moze biti dosta jednostavno. Svakako se trebamo opiti, mislim da je krajnje vrijeme. Burbon ce izlapiti...


PS odgovor - ko nije probao ne moze ni znati kako je s nepokretnim psom koji je jos uz to i divlji. A navikao se jeste, sada nece iz kucice da izadje. Ko zna, mozda jedan od sljedecih postova bude za mene ili Bila, trazimo novi dom - dosli divlji istjerali domace plese
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Sponsored content





Sunny iz Azica - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sunny iz Azica   Sunny iz Azica - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 
Sunny iz Azica
Na vrh 
Stranica 3/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Bolesni i povrijeđeni psi-
Idi na: