POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"

Go down 
+7
melsas
tau_tau
Jasmina
Hitman
drift_kraljica
tinchy
Nerko
11 posters
AutorPoruka
Nerko
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 3
Registration date : 2008-01-11

Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" Empty
KomentarNaslov komentara: Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"   Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" EmptySat Jan 12 2008, 00:09

Drago mi je da svima onima koji su pitali kada krece emisija o kucnim ljubimcima na BHT1 mogu za zadovoljstvom javiti da ce se prva emisija emitovati 17.01.2008 u 17:15.
Zelim se zahvaliti svima koji su bili na dan snimanja priloga o udomljavanju 22.12.2007, a narocito clanovima hora :-).Jedna od tema emisije ce biti i udomljavanje kucnih ljubimaca,gdje ce se prikazati ljubimci koji traze novi dom i tako ce ici kroz cijeli serijal.Sutra se moram dogovoriti sa Veljom o nacinu snimanja onih koje zelimo udomiti. Pored ovoga bice i prilozi o udomljenim zivotinjama... Sve vase sugestije su dobrodosle.
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"   Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" EmptySat Jan 12 2008, 00:17

Super ce biti emisija Smile Jedva cekam da vidim kako smo otpjevali onu recenicu Very Happy:D A zasto se ne bi kroz emisije govorilo o zivotinjama koje su imale bas tesku sudbinu i koje su otisle na neka lijecenja i tretmane u inostranstvo? Ova emisija je pun pogodak Smile
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Nerko
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 3
Registration date : 2008-01-11

Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"   Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" EmptySat Jan 12 2008, 00:26

Naravno da ce i to biti jedna od tema u emisiji.Upravo kroz takve priloge cu pokusati bar malo doprijeti do svijesti ljudi.Mozda da pokrenemo i neku akciju za spasavanje ili lijecenje neke zivotinje itd.


: komentar modifikovan dana: Sat Jan 12 2008, 01:38; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"   Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" EmptySat Jan 12 2008, 00:38

Super... cheers
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"   Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" EmptySat Jan 12 2008, 00:44

Jedva cekam cetvrtak,nadam se da ce se kroz emisije poceti barem pomalo mjenjati odnos ljudi prema napuštenim životinjama i u svakoj udomiti barem jedan pas ili maca za pocetak sve super

Cestitam na jako dobrom poslu koji radite cestitamo
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"   Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" EmptySun Jan 13 2008, 00:11

Divna vijest! Evo odmah stavljam reminder u mob, da slucajno to ne zaboravim. Like a Star @ heaven
Na vrh Go down
tau_tau
aktivisti
aktivisti
tau_tau


Broj komentara : 59
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-27

Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"   Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" EmptySun Jan 13 2008, 00:27

Napokon!!!
Bilo je krajnje vrijeme da se pocne emitovati emisija ovakvog sadrzaja Cool
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"   Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" EmptyThu Jan 17 2008, 20:13

Ne znam ko je gledao al meni je bilo pravo smijesno kad je dosao dio gdje je bilo udomljavanje, naravno odmah sam primjetila neka poznata lica Laughing , i iskreno se nadam da ce neko u uglu ekrana primjetiti psa kojeg zeli Smile

A hvala Bogu nije prikazano tamo gdje govorimo uglas..
Ili ja nisam vidjela.. Suspect
Na vrh Go down
mery
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 55
Age : 34
Registration date : 2007-11-14

Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"   Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" EmptyThu Jan 17 2008, 20:15

bas su prikazivali udomljavanje na kojem sam bila i ja
fina emisija,...
hoce li sada biti svakog cetvrtka ili?''
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"   Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" EmptyThu Jan 17 2008, 20:44

Super emisaja cheers .Sve pohvale ali imam jednu zamjerku-reklama eukanube (koju testiraju na zivotinjama! Evil or Very Mad )je totalno kontradiktorna emisiji koja govori o dobrobiti zivotinja Mad .
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"   Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" EmptyThu Jan 17 2008, 21:14

Hahha ja sam se bas ismijala uz emisiju, pogotovo kad sam vidjela forumashe na Udomljavanju Laughing Laughing Mislim da bi se mogla promijeniti i muzika koja ide uz emisiju... Ja bih prije stavila onu Who let the dog out SmileSmile (nisam sigurna da je ispravan naziv Smile ) jer mi ova lici na uspavanku, mada je za prvi put SUPER cheers
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
celine
aktivisti
aktivisti
celine


Broj komentara : 51
Age : 46
Location : BL
Registration date : 2007-09-28

Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"   Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" EmptyFri Jan 18 2008, 15:42

Kako mi je žao što neću pratiti tu emisiju, radim do 17:00 h pa ne stignem. Ali opet mi je drago što se takvo nešto prikazuje... To može biti odlična stvar. Možda i vi iz SOS-a postanete medijske zvijezde Very Happy , zaslužili ste u svakom slučaju. Možda da neko ko bude gledao svaki put napiše ovdje nešto ukratko o čemu je bila emisija tako da i mi ostali budemo u toku...

P.S. Imam ja malu sugestiju za emisiju (nadam se da je to ok, s obzirom da je nisam pogledala). Smatram da treba nastojati da emisija ima pozitivan i veseo karakter, da se prikaže ljubav prema životinjama i radost koju nam donose. Svjesna sam da je puno više tužnih priča oko nas, ali ako i emisija bude sva u tom tonu, ljudi će je izbjegavati. Znam po sebi, da ne želim gledati emisije u kojima se prikazuje kako životinje pate i izumiru. Sigurno treba provući i neku tužniju priču, prvenstveno kako bi se pomoglo nekoj životinji, ali bolje je da emisija ima veseliji karakter. Eto to je samo mala sugestija, nadam se da niko neće zamjeriti.


: komentar modifikovan dana: Fri Jan 18 2008, 15:58; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 52
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"   Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" EmptyFri Jan 18 2008, 15:53

svaka cast na emisiji Like a Star @ heaven
@celine nisam ni ja gledala juce, ali sam pronasla da je repriza sutra u 08.30h bounce
Na vrh Go down
Nerko
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 3
Registration date : 2008-01-11

Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"   Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" EmptyFri Jan 18 2008, 16:04

Hvala svima na pohvalama i kritikama Very Happy Very Happy .Emisija ce se emitirati svakog cetvrtka u 17:15, osim iduceg gdje je pomjeren termin na 15:35 zbog utakmice Sad Sad .Repriza je subotom u 8:30, sto je po mom los termin, ali se nadam da ce se i to mijenjati. Sto se udomljavanja tice,vec smo snimili dio zivotinja za trecu emisiju,a sutra ili utorak snimamo za cetvrtu.Sa svim vasim sugestijama,kritikama i pitanjima mozete se javiti i na nasu mail adresu - svijet.kucnih.ljubimaca@gmail.com


: komentar modifikovan dana: Sat Jan 19 2008, 00:33; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"   Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" EmptyFri Jan 18 2008, 17:25

Ja takodjer nisam uspjela to gledati, ali mi momak veceras donosi snimak i jedva cekam da to gledam! cheers

Komentari poslije toga...
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"   Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" EmptyFri Jan 18 2008, 18:03

Ja nisam stigla izgledati...sreca sutra ima repriza... cheers
Na vrh Go down
celine
aktivisti
aktivisti
celine


Broj komentara : 51
Age : 46
Location : BL
Registration date : 2007-09-28

Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"   Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" EmptyMon Jan 21 2008, 13:02

Pogledala sam reprizu emisije. Mislim da je bilo prilično dobro. Sviđa mi se što ipak odiše nekom pozitivnom energijom... Čak mi je i Deen bio simpatičan s onim svojim mopsićem. Dobra je stvar da takva jedna emisija postoji na državnoj televiziji.
Mislim da i mi treba da se uključimo s prijedlozima šta bi bilo zanimljivo vidjeti u emisiji. Ja ću Nerki poslati neka svoja razmišljanja čim uhvatim malo vremena (i budem bolje raspoložena).
Na vrh Go down
Sponsored content





Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"   Emisija "Svijet kucnih ljubimaca" Empty

Na vrh Go down
 
Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» groblje kucnih ljubimaca
» Slike vasih kucnih ljubimaca:):)
» Ubijanje foka kao "sport" u Kanadi
» ZIVOTINJSKI ENTITET na www.radiosarajevo.ba

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: SOS video, audio, foto zapisi..-
Idi na: