POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Izgubljena dva tornjaka

Go down 
+5
melsas
tinchy
jaca
Dijanam
Elma
9 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Izgubljena dva tornjaka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izgubljena dva tornjaka   Izgubljena dva tornjaka - Page 2 EmptySun Jan 13 2008, 15:12

Ma nista posebno Wink Samo eto ja saznala kako i gdje zavrsili, javila Elmi i sad cekam da vidim jesu li to njeni i jesu stigli kuci. Pa kad Elma dodje neka isprica ona Smile
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Elma
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Elma


Broj komentara : 9
Registration date : 2008-01-07

Izgubljena dva tornjaka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izgubljena dva tornjaka   Izgubljena dva tornjaka - Page 2 EmptySun Jan 13 2008, 20:42

evo me! nisam se uspjela ranije javit...
cuke su kuci,napokon! Very Happy tinchy je svakako najzasluznija za to!
uglavnom,uzeo ih je jedan policajac,nakon sto su "dosetali" sa nekim momkom do njegovog radnom mjesta (koje je u blizini logavine) .policajac se kao sazalio na njih ,da ih ne daj boze ne pokupe "SOS-ovci".trebalo mi je neko vrijeme da mu obijasnim da to nije nikakva vrsta sinteraja (bas suprotno),da ljudi fenomenalno rade svoj posao i da nije njih bilo do svojih cuka nikada,al bas nikada ne bih dosla (mjesto gdje sam jednog nasla mi je izgledalo kao kraj svijeta,bez pretjerivanja).
inace,covjek nije pravio nikakve probleme prilikom predaje.nije cak ni pare za potrosenu hranu htio da uzme.onda mi je rekao da je jenog dao rodici,te ba si se trebala cut sa njom pa tek onda otici po cuku.sa njom vec nije islo tako glatko ...prvo nije uopste htjela da ga vrati (nakon sto sam ja spomenula policiju promijenila je pricu...),pa me onda molila da joj ga prodam (sto mi je jos besmislenije zvucalo). kad su vidjeli da ni od toga nema nista , trazili su mi neku sumanutu svotu novaca kao za hranu i neke ogrlice ,koje je kupio njen suprug.
nisam mogla da vjerujem kakvih sve ljudi ima! Sad i tako...nakon niza peripetija smo dogovorili neku normalnu cifru,uzela sam cuku i napokon dosla kuci! cheers
to je ukratko prica o mojim izgubljenim jadničcima...
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Izgubljena dva tornjaka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izgubljena dva tornjaka   Izgubljena dva tornjaka - Page 2 EmptySun Jan 13 2008, 20:51

Super


Nadam se da ce takve srece biti i amy i dik Sad
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

Izgubljena dva tornjaka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izgubljena dva tornjaka   Izgubljena dva tornjaka - Page 2 EmptyMon Jan 14 2008, 00:58

Hajde hvala Bogu nek su oni na kraju sretno stigli kuci. Sve ostalo je manje vazno. Iako, svakako kapu skidam i tom policajcu. Smile
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Izgubljena dva tornjaka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izgubljena dva tornjaka   Izgubljena dva tornjaka - Page 2 EmptyMon Jan 14 2008, 13:03

cheers cheers Posto su ljudi na sarajevo-x pitali kako su dosli kuci ja sam samo copy tekst koji je Elma napisala i tamo stavila SmileSmile Eto valjda nije frka Smile
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Sponsored content





Izgubljena dva tornjaka - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Izgubljena dva tornjaka   Izgubljena dva tornjaka - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Izgubljena dva tornjaka
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» IZGUBLJENA MACKA !
» IZGUBLJENA PUDLA
» izgubljena civava braon boje
» Francuska pudlica izgubljena na Alipasinom

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Izgubljeni ljubimci!!!! :: Izgubljeni psi !!!-
Idi na: