POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Nestao vucjak

Go down 
+14
velja
Elma
Ms_Antrophy
melsas
Jasmina
drift_kraljica
arijana
tinchy
D.
sofi
amy_83
jaca
Dijanam
leki
18 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

Nestao vucjak - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak - Page 4 EmptyWed Jan 23 2008, 12:02

Ima li novosti ikakvih ?? Sad
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Nestao vucjak - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak - Page 4 EmptyWed Jan 23 2008, 13:50

nista Sad
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

Nestao vucjak - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak - Page 4 EmptyWed Jan 23 2008, 14:27

Sad
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02


Broj komentara : 215
Age : 55
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Nestao vucjak - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak - Page 4 EmptyFri Jan 25 2008, 21:30

Amy, imas li jos neku Dikovu sliku?
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Nestao vucjak - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak - Page 4 EmptyMon Jan 28 2008, 13:13

juce je bio priicno stresan i buran dan..prvi poziv i prvo razocarenje u 9.00 ujutru,po pozivu jednog ljubaznog gospodina sam otisla na barice i u dvoristu je bio zavezan prelijep vucijak, medjutim nije bio moj vucko..drugi poziv u 11 sati na otoci vucijak takodjer nije dik, i navece u 10 kod mercatora predivna zenka vucijaka (vrlo slicna diku, i ja sam je na prvi pogled zamjenila s njim, a vjerovatno su je i svi koji su me zvali zamjenili,jer je slicnost nevjerovatna,samo sto je zenka)...uglavnom sve vise razmisljam da je negdje zavezan i da je moja potraga uzaludna..hvala vam jos jednom svima na podsci i na postovima...
Sad
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Nestao vucjak - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak - Page 4 EmptyMon Jan 28 2008, 13:35

amy_83 (citat):
juce je bio priicno stresan i buran dan..prvi poziv i prvo razocarenje u 9.00 ujutru,po pozivu jednog ljubaznog gospodina sam otisla na barice i u dvoristu je bio zavezan prelijep vucijak, medjutim nije bio moj vucko..drugi poziv u 11 sati na otoci vucijak takodjer nije dik, i navece u 10 kod mercatora predivna zenka vucijaka (vrlo slicna diku, i ja sam je na prvi pogled zamjenila s njim, a vjerovatno su je i svi koji su me zvali zamjenili,jer je slicnost nevjerovatna,samo sto je zenka)...uglavnom sve vise razmisljam da je negdje zavezan i da je moja potraga uzaludna..hvala vam jos jednom svima na podsci i na postovima...
Sad
ne gubi nadu. jednom prilikom smo poslije tri i pol godine, sticajem okolnosti, pronasli vlasnika skotske ovcarke. bilo je cudo, ali se desilo
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Nestao vucjak - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak - Page 4 EmptyWed Feb 27 2008, 23:51

Danas sam ja kod sebe vidjela vucijaka, velik je pravo, duza dlakica, prave usi i imao je par rana na zadnjoj lijevoj nogici. Ako ga vidim i sutra slikat cu i staviti slike.
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Nestao vucjak - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak - Page 4 EmptyThu Feb 28 2008, 15:59

ok,hvala
Na vrh Go down
saaba
aktivisti
aktivisti
saaba


Broj komentara : 21
Age : 41
Registration date : 2007-10-03

Nestao vucjak - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak - Page 4 EmptyThu Apr 10 2008, 16:05

mislim da sam vidjela tvog psa kod druge gimnazije, danas u 14! naravno izgleda malo starije nego na slici,ali je identicne boje i glave tako da sam prilicno sigurna..nazalost bila sam na sastanku tako da nisam mogla da izadjem i da ga zadržim. otisao je u pravcu paraka iza gimnazije.
Na vrh Go down
T_box
novi kolačić :)
novi kolačić :)
T_box


Broj komentara : 4
Registration date : 2008-02-28

Nestao vucjak - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak - Page 4 EmptyThu Apr 10 2008, 17:58

Vidjen je vucijak kod druge gimnazije danas oko dva sata (10. 04. ), odgovara opisu, pa probaj potraziti u tom kraju. Nadam se da ces ga pronaći, sretno!!!
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

Nestao vucjak - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak - Page 4 EmptyFri Apr 11 2008, 00:03

saaba (citat):
mislim da sam vidjela tvog psa kod druge gimnazije, danas u 14! naravno izgleda malo starije nego na slici,ali je identicne boje i glave tako da sam prilicno sigurna..nazalost bila sam na sastanku tako da nisam mogla da izadjem i da ga zadržim. otisao je u pravcu paraka iza gimnazije.

tamo se mnogo cuka mota, vjerovatno je otisao da se malo druzi....

neces nista izgubit da probas
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Nestao vucjak - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak - Page 4 EmptyFri Apr 11 2008, 10:22

ma cisto sumnjam da je to moj vucko..izgubila sam svaku nadu
Na vrh Go down
Aleksandra
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 1
Registration date : 2008-08-07

Nestao vucjak - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak - Page 4 EmptyThu Aug 07 2008, 02:37

Jel imao tvoj pas mikrocip?
Na vrh Go down
amy_83
aktivisti
aktivisti
amy_83


Broj komentara : 91
Registration date : 2007-12-24

Nestao vucjak - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak - Page 4 EmptyThu Aug 07 2008, 13:58

nazalost nije:(stooo
Na vrh Go down
Sponsored content





Nestao vucjak - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nestao vucjak   Nestao vucjak - Page 4 Empty

Na vrh Go down
 
Nestao vucjak
Na vrh 
Stranica 4/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Nestao pas na Konjarniku
» Nestao nam Izzy :(
» Izgubljen mlad vucjak
» Izgubljen Nemacki ovcar-vucjak na N.Beogradu,kod usca
» Nestao bernski planinski pas

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Izgubljeni ljubimci!!!! :: Izgubljeni psi !!!-
Idi na: