POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Politika i ljubimci

Go down 
4 posters
AutorPoruka
mladiforum
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 16
Location : Busovača, FBiH
Registration date : 2007-12-06

Politika i ljubimci Empty
KomentarNaslov komentara: Politika i ljubimci   Politika i ljubimci EmptySat Dec 22 2007, 19:08

Evo mi u BiH imamo mali milijun ministarstava, treba li nam po vasem misljenju jedno ministarstvo za zastitu zivotinja?

Na vrh Go down
http://www.mladiforum.clictopic.com
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

Politika i ljubimci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Politika i ljubimci   Politika i ljubimci EmptySat Dec 22 2007, 19:41

E naravno da trebamo...ali niko tome ne pridonosi znacaj...a pola BiH ne bi ga htjelo uopste...
Evo navodim primjer jer ovo je smijesno...Kao npr pogledaj ovo S.O.S Udruzenje,vec dugo se bori za prava zivotinja,ali opet imaju problema,jer ima i previse ljudi koji ne pridonose znacaj,briga njih da li ce se neki cuko,maca ili druga zivotinja muciti,biti gladna zedna...
Kada se u manjim mjestima ne vodi racuna kao npr u mom gradu Gracanici...Ima mozda samo 15 pasa lutalica maximum,a opet niko ne zeli pomoci...Ne zele osnovati udruzenje,a ne bi bilo tesko skroviste napraviti pa za samo 15 pasa...Mogli bi ih i udomiti ali eto...
Tako da od ovog Ministarstva nema nista,sto jest jest...jer ipak gradjani BiH ne pridonose znacaj ni siromasnim ljudima... ali eto...
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

Politika i ljubimci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Politika i ljubimci   Politika i ljubimci EmptySat Dec 22 2007, 19:45

Ali mozda i bude nekada...Nadam se
Na vrh Go down
celine
aktivisti
aktivisti
celine


Broj komentara : 51
Age : 46
Location : BL
Registration date : 2007-09-28

Politika i ljubimci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Politika i ljubimci   Politika i ljubimci EmptyMon Dec 24 2007, 11:17

Ne treba!!!
Zato što u tom ministarstvu ne bi sjedili ljubitelji životinja nego ljudi koji bi samo gledali svoju ličnu korist i sav novac bi otišao na njihove plate, tople i hladne obroke, troškove putovanja, mlaćenje prazne slame, a rezultati rada bi bili nikakvi. U mnogim zemljama postoji ministarstva ekologije, zaštite okoliša i sl. ali mislim da kod nas takvo nešto neće još dugo biti formirano, ali s obzirom na ovo gore što sam rekla i nije nekakva šteta.
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

Politika i ljubimci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Politika i ljubimci   Politika i ljubimci EmptyMon Dec 24 2007, 21:58

Ma ne znam.... Imamo i previse ministara, a sto je vise njih, vise je i problema.... Mada sta ja znam, da neko hoce da radi, ovaj problem s zivotinjama bi se mogao i rjesavati u okviru ministarstva za okolis i zastitu zivotne sredine...
Na vrh Go down
Sponsored content





Politika i ljubimci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Politika i ljubimci   Politika i ljubimci Empty

Na vrh Go down
 
Politika i ljubimci
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: