POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 ideja!

Go down 
AutorPoruka
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

ideja! Empty
KomentarNaslov komentara: ideja!   ideja! EmptyMon Dec 17 2007, 14:52

eh ovako ljudi, sad mi je pala na pamet jedna ideja.

razgovarala sam asa jednim covjekom koji je zvao sintore da odvedu nekog psa koji je navodno napao neku djevojku, i rekao mi je da je to uradio zato sto ga je bilo strah za djecu koja se tu igraju.

ja sam mu rekla da nije da ja to ne razumijem, ali umjesto da je zvao sintore mogao je nazvati SOS i reci za problem, i da bismo mi nasli neko rjesenje, na sta je on meni rekao da on pojma nema nit sta je SOS (ovo nista novo, svi reaguju ko da si im spomenuo neku drugu planetu kad im kazem za SOS) nit da postoji alternativa za sintore. a da je znao, sigurno bi zvao nas umjesto njih jer ni on nije za ubijanje zivotinja.

i tako sam ja mislila, da fino uzmemo i napisemo na plakate

NE ZOVITE SINTORE
ZIVOTE SOS

i ispod broj telefona SOSa. izmedju to dvoje mozemo jos napisati koliko dnevno pasa zavrsi u sinteraju, da ih ubijaju nehumano i sve to...

otprilike nesto ovako:

ideja! Sintori

naravno, ove cinjenice kolko pasa zavrsi to moram provjeriti s nekim ko zna, pa eto, ko zna, recite da mjenjamo.

i uglavnom, nastancamo ovih plakata, i odemo polijepimo po gradu, isto tako one male naljepnice, i to mozemo, ali bez ovoga svega izmedju, ma super bi bilo.

ja znam da sos ne moze se brinuti za toliko pasa koliko oni dnevno zovu sintore ALI barem ih mozemo izmjestiti ili nesto???

edit: i jesul sintOri il su sintEri? sadmi mala seka od 7 godina kaze da pojma nemam :S jer su sinteri
Na vrh Go down
 
ideja!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ideja
» ideja novog kolacica

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Kako pomoći?-
Idi na: