POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 dokle vise

Go down 
+3
drift_kraljica
tinchy
prijateljica_zivotinja
7 posters
AutorPoruka
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 40
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

dokle vise Empty
KomentarNaslov komentara: dokle vise   dokle vise EmptyThu Dec 13 2007, 18:13

Ne znam da li ste upuceni... ako setate cuku(nije bitno kojeg moze i pudlica) bez lanca i brnjice kazna 500km........ Mad Mad Mad ljutica bicefrke
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

dokle vise Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dokle vise   dokle vise EmptyThu Dec 13 2007, 19:29

Brnjica za psa do 10 kg jel.. E pa vala je kazna za ove male cuke prevelika..
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

dokle vise Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dokle vise   dokle vise EmptyThu Dec 13 2007, 20:09

Pa nije normalno,zasto uopste naplacuju te kazne,mislim eto radi sigurnosti OK! ali ovolika cijena...pf... Shocked
A ne bi se sjetili i napplacivali kazne onima koji napuste psa ili neku drugu zivotinju,zasto ne naplacuju kazne onima koji muce zivotinje??? Mad
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 40
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

dokle vise Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dokle vise   dokle vise EmptyThu Dec 13 2007, 23:31

drift_kraljica (citat):
Pa nije normalno,zasto uopste naplacuju te kazne,mislim eto radi sigurnosti OK! ali ovolika cijena...pf... Shocked
A ne bi se sjetili i napplacivali kazne onima koji napuste psa ili neku drugu zivotinju,zasto ne naplacuju kazne onima koji muce zivotinje??? Mad

ma ovo i dodje kao podstrek da se napustaju psi!!!!!! Katastrofa, i sad me jos zanima jel se to vise ne moze izvest cuko ni u park bez lanca i brnjice, joj krize, umjseto naprijed ova drzava trci nazad Mad
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

dokle vise Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dokle vise   dokle vise EmptyThu Dec 13 2007, 23:41

stani, mislis da mora biti svezan i sa brnjicom??? Shocked
a molim lijepo ko je taj zakon ili kaznu donio na svjetlo dana nek napravi brnjicu za pudlice Evil or Very Mad

cudi me kako bi maltezer nosio onu ogromnu rotvajlersku brnjicu ili neku malo manju??
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 40
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

dokle vise Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dokle vise   dokle vise EmptyThu Dec 13 2007, 23:46

danas sam sa jednim policajcem sjedila na kafi i on mi je pricao sav sretan kako je naplatio kaznu nekom momku koji je izveo cuku u setnju, ne znam koja je vrsta psa jer ne zna ni on, samo ga je opisao "ni na sta nalik"... naplatio mu je 500km
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

dokle vise Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dokle vise   dokle vise EmptyThu Dec 13 2007, 23:49

on je u najboljem slucaju ni nasta nalik, bar u dusi....
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 51
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

dokle vise Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dokle vise   dokle vise EmptyFri Dec 14 2007, 13:56

da li ta zakonska odredba vazi samo za pse? Sta ako setam macka? hoce li i meni onda naplatiti kaznu (ovdje u TZ sigurno nece , jer ih skoro sve poznajem)
...
eh, samo me zanima koji IDIOTI donose zakone??? 500KM- pa to je necija placa!
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

dokle vise Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dokle vise   dokle vise EmptyFri Dec 14 2007, 14:18

psi do 5 il 10 (ne znam sad tacno) kg nisu obavezni nositi brnjicu. ja podrzavam ovaj zakon sto se tice velikih pasa, i iskreno, drago mi je kad vidim da covjek voda velikackog vucjaka i da pas ima brnjicu.

kazna za vodjenje bez brnjice se ne naplacuje kad se to radi na prostorima predvidjenim za to. e sad...dje je to, ja ne znam, al moje cukice su svakako minijaturne tako da....

al iskreno, iako mislim da je kazna na mjestu, znaci iz dobrih razloga, takodjer mislim i da je previsoka.
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

dokle vise Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dokle vise   dokle vise EmptyFri Dec 14 2007, 14:22

meni ne pada na kraj pameti da je stavljam svojim psima. iovako imaju respiratornih smetnji, samo im jos i brnjica fali na njusci. a pare mogu traziti... interesuje me samo kako ce mi ih naplatiti Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





dokle vise Empty
KomentarNaslov komentara: Re: dokle vise   dokle vise Empty

Na vrh Go down
 
dokle vise
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Kad ce ovo vise prestatiiii!!!
» Ovako vise ne moze
» Na Otoci ostavljeni kucici

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: