POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

Okotila se kujica na Chwilli

Go down 
5 posters
AutorPoruka
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy

Broj komentara : 645
Registration date : 2007-08-01

Okotila se kujica na Chwilli Empty
KomentarNaslov komentara: Okotila se kujica na Chwilli   Okotila se kujica na Chwilli EmptyTue Dec 11 2007, 18:41

Ovo je drugi put da pisem ovu temu.. Naime, moja nana je slusala na radiu neki covjek se javio (koji je slijep i ne moze puno uciniti oko ove stvari).. Javio je da je neko izbacio kujicu pekinezercica (valjda mi je nana zapamtila dobro Embarassed ) koja je bila skotna, okotila se sa dvoje malih kucica. Covjek joj je spremio kuchicu i sve to al' do kad se on moze tako oko nje brinuti.. Molio je da neko dodje da je spasi jer sintori mogu doci svaki cas. Mene je zaista to potreslo jer je to kucni pas a nije navikao na ulicu.. Jadnica mala dokad ce izdrzati tako? Sad Sad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja

Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: Okotila se kujica na Chwilli   Okotila se kujica na Chwilli EmptyTue Dec 11 2007, 19:03

tinchy (citat):
Ovo je drugi put da pisem ovu temu.. Naime, moja nana je slusala na radiu neki covjek se javio (koji je slijep i ne moze puno uciniti oko ove stvari).. Javio je da je neko izbacio kujicu pekinezercica (valjda mi je nana zapamtila dobro Embarassed ) koja je bila skotna, okotila se sa dvoje malih kucica. Covjek joj je spremio kuchicu i sve to al' do kad se on moze tako oko nje brinuti.. Molio je da neko dodje da je spasi jer sintori mogu doci svaki cas. Mene je zaista to potreslo jer je to kucni pas a nije navikao na ulicu.. Jadnica mala dokad ce izdrzati tako? Sad Sad
premjestena je na drugo, sigurnije mjesto, dok ne bude mjesta u nasem azilu. i ona je bila jedan od kanditata, no sada je vec puno??????????????
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy

KomentarNaslov komentara: Re: Okotila se kujica na Chwilli   Okotila se kujica na Chwilli EmptyTue Dec 11 2007, 20:55

Ewo to me veoma obradovalo plese medjutim sam se maloprije rastuzila jer ima jedan kucic iza moje zgrade koji spava ispod balkona... Vidjecu da ga veceras smjestim ispred ulaznih vrata stana a i da ga ovaj jedan veterinar vakcinise i pregleda.. Nisam jos sigurna sta cu uraditi, a i kad bi ga vakcinisala kud bi s njim?! Jedino da mu trazim dom sve dok ga ne vakcinisemo.. Sad
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02

Broj komentara : 215

KomentarNaslov komentara: Re: Okotila se kujica na Chwilli   Okotila se kujica na Chwilli EmptyWed Dec 12 2007, 13:53

Mjesto u azilu je prazno zmig
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja

Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: Okotila se kujica na Chwilli   Okotila se kujica na Chwilli EmptyWed Dec 12 2007, 15:47

barby02 (citat):
Mjesto u azilu je prazno zmig
Mjesto je vec zauzeto.
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana

Broj komentara : 367
Registration date : 2007-08-02

KomentarNaslov komentara: Re: Okotila se kujica na Chwilli   Okotila se kujica na Chwilli EmptyWed Dec 12 2007, 19:00

hoce reci, dragi cika velja, da je max izveden iz azila kad ste bili onoliko navalili.
Na vrh Go down
barby02
starosjedioci
starosjedioci
barby02

Broj komentara : 215

KomentarNaslov komentara: Re: Okotila se kujica na Chwilli   Okotila se kujica na Chwilli EmptyThu Dec 13 2007, 02:07

Jel to Vesela?
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy

KomentarNaslov komentara: Re: Okotila se kujica na Chwilli   Okotila se kujica na Chwilli EmptyThu Dec 13 2007, 17:09

barby02 (citat):
Jel to Vesela?

Mislim da je. Smile
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica

Broj komentara : 224
Registration date : 2007-11-17

KomentarNaslov komentara: Re: Okotila se kujica na Chwilli   Okotila se kujica na Chwilli EmptyFri Dec 14 2007, 16:36

http://www.market.ba/oglas/70973
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Okotila se kujica na Chwilli   Okotila se kujica na Chwilli Empty

Na vrh Go down

Okotila se kujica na Chwilli
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» OKOTILA SE ZENKA TORNJAKA NADJIMO JOJ DOM!!
» NESTALA KUJICA!
» Kujica sa Vilsonova trazi dom
» Pobjeglaaaa kujica!!! Danas