POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Hocu macu!!

Go down 
4 posters
AutorPoruka
silverish_dewil
novi kolačić :)
novi kolačić :)
silverish_dewil


Broj komentara : 7
Age : 32
Location : Ilidza
Registration date : 2007-12-10

Hocu macu!! Empty
KomentarNaslov komentara: Hocu macu!!   Hocu macu!! EmptyMon Dec 10 2007, 01:27

Eh ovako... brat ima rodjendan 16.12. i to zelim iskoristiti kao izgovor da nabavim macku... ne zelim da zvučim okrutno ali prednost imaju "rasnije" mačke, iako običnoj preslatkoj mački ne mogu odoliti. Volio bih mačku koja nije bolesna tj nema alergije i sl jer se ne znam nositi s tim. Imao sam dosta mačaka, ali nisam ih mogao dugo zadržati... sad kada ja i brat imamo stan posebno imamo dovoljno mjesta za da mogu udomiti jednu... pregledao sam sve oglase iz ove oblasti... ali volio bih da mi pomognete naci macka koja bar priblizno odgovara mojim potrebama... Unaprijed HVALA....

P.S. tražio sam po oglasima i zvao nekoliko puta, ali do sada sam uspio stupiti u kontakt s jednom gospodjom koja se na kraju predomislila sa svojim bijelim perzijancem...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Hocu macu!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hocu macu!!   Hocu macu!! EmptyMon Dec 10 2007, 01:35

najbolje da dodjes u azil i pogledas kakve mackice imamo...
ili vidi ovdje u Macke koje traze dom...
ja mislim da se ne trebas voditi rasom macke, vec trebas da budes ponosan na sebe ako spasis jednu mackicu od ove okrutne zime i pruzis joj ljubav..
ako pak zelis samo rasnu macku onda mislim da si se obratio na pogresnom mjestu, niti ti ko moze pomoci, niti ko hoce u ovakvim situacijama kad znamo da ima macaka koliko ti bog hoce na ulici i gladnih i zednih i smrznutih.
Te rasne sigurno nece zavrsiti na ulici tako lako, uvijek one imaju udomitelja
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Hocu macu!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hocu macu!!   Hocu macu!! EmptyMon Dec 10 2007, 01:36

ima Zak, on je srce jedno malo, jel nije problem ako nema prednje sapice?

ne mislim noge, vec sapice, uostalom pogledaj na temi zvanoj Zak.

ili sto rece lara da pogledas druge, jer ovaj koliko sam shvatila zasad ima topli dom...

Citat :
uvijek one imaju udomitelja

i to ih udomitelj masno placa, ova opcije mjesanih slatkisa je najbolja Smile
Na vrh Go down
silverish_dewil
novi kolačić :)
novi kolačić :)
silverish_dewil


Broj komentara : 7
Age : 32
Location : Ilidza
Registration date : 2007-12-10

Hocu macu!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hocu macu!!   Hocu macu!! EmptyMon Dec 10 2007, 01:44

no offence... al macu zelim za poklon bratu... Zak je presladak i ja bih ga uzeo ali kad pitam brata on samo vrti glavom.... Rasne mace onda odpadaju i slazem se s vama.... morat cu pogledati s njim mace na ovoj stranici ali znate kako se bojim za ove "bolesne", ne do bog da se sta desi ubio bih se... imate li kakvih linkova gdje jos mogu pogledati.... ali iskreno bih odavde zelio uzeti macu... btw gdje se nalazi azil?
Na vrh Go down
Gost
Gost




Hocu macu!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hocu macu!!   Hocu macu!! EmptyMon Dec 10 2007, 01:47

pa vidi, kad dodjes vec i uzmes macku, teta melita ti moze reci je li bolesna ili nije...
jer da je bolesna sigurno bi je vet pregledao, sve nase bolesne mackice (ali to su vecinom one koje budu donesene tako su pregledane od strane veterinara).
azil je iza V. Park tj, iza Doma zdravlja

Nasa Aida koja je udomljena nakon one emisije, imala je problema sa okicama, ali to smo brzo rijesili kremicom, i sad je super I love you
tako da smatram da se bolesti ne trebas bojati
Na vrh Go down
silverish_dewil
novi kolačić :)
novi kolačić :)
silverish_dewil


Broj komentara : 7
Age : 32
Location : Ilidza
Registration date : 2007-12-10

Hocu macu!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hocu macu!!   Hocu macu!! EmptyMon Dec 10 2007, 01:50

ok... mozes li mi onda tacno reci lokaciju gdje se nalazi kad mogu posjetiti i sta se sve nudi... da ne idem bezveze ako to ne mogu naci u gradu...
Na vrh Go down
silverish_dewil
novi kolačić :)
novi kolačić :)
silverish_dewil


Broj komentara : 7
Age : 32
Location : Ilidza
Registration date : 2007-12-10

Hocu macu!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hocu macu!!   Hocu macu!! EmptyMon Dec 10 2007, 02:01

i pod bolest sam ubrajao razne alergije i astmu...


sad sam 100% siguran da zelim macku
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Hocu macu!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hocu macu!!   Hocu macu!! EmptyMon Dec 10 2007, 02:25

lokacija...
odes iz vila parka, tj. iza doma zdravlja omera malica. imas dvije ulice i ides onom koja je vise lijevo.
prolazit ces pored vise dvorista i onda ces cuti puno lajanja, vidjet ces puno cuka i ciku na balkonu Smile

ne stidi se, oni su ti svi super, i teta melita i svi..

a odmah na pocetku je boks sa macama Very Happy
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Hocu macu!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hocu macu!!   Hocu macu!! EmptyMon Dec 10 2007, 11:28

melsas (citat):
lokacija...
odes iz vila parka, tj. iza doma zdravlja omera malica. imas dvije ulice i ides onom koja je vise lijevo.
prolazit ces pored vise dvorista i onda ces cuti puno lajanja, vidjet ces puno cuka i ciku na balkonu Smile

ne stidi se, oni su ti svi super, i teta melita i svi..

a odmah na pocetku je boks sa macama Very Happy
melsas, svako usvajanje sa te i drugih lokacija lokacije na kojima drzimo zivotinje mora se evidentirati u uredu SOSa.
i tamo se u principu ne dolazi nenajavljen niti se moze uzeti zivotinja bez da se potpise jedna vrsta ugovora koja obavezuje udomitelja da ce se brinuti o zivotinji. takodje udomitelj mora biti fotografisan sa usvojenom zivotinjom.
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Hocu macu!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hocu macu!!   Hocu macu!! EmptyMon Dec 10 2007, 16:03

pa znam, eto, ured je Ferde hauptmana broj 7, a stavila sam lokaciju azila jer je to trazio Embarassed


i rekla sam gdje je boks sa macama da ih prvo sve vidi, mislim uzivo Very Happy

silverish_dewil, javi sta bude, bilo bi mi drago kad bi jedna od nasih maca otisla kuci..
Na vrh Go down
silverish_dewil
novi kolačić :)
novi kolačić :)
silverish_dewil


Broj komentara : 7
Age : 32
Location : Ilidza
Registration date : 2007-12-10

Hocu macu!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hocu macu!!   Hocu macu!! EmptyMon Dec 10 2007, 23:18

velja (citat):

melsas, svako usvajanje sa te i drugih lokacija lokacije na kojima drzimo zivotinje mora se evidentirati u uredu SOSa.
i tamo se u principu ne dolazi nenajavljen niti se moze uzeti zivotinja bez da se potpise jedna vrsta ugovora koja obavezuje udomitelja da ce se brinuti o zivotinji. takodje udomitelj mora biti fotografisan sa usvojenom zivotinjom.

Da li trebam imati neke dokumente ili nesta... posto sam maloljetan, a nemam lične karte... da li je potrebno da samnom bude neko punoljetan??? maca
Na vrh Go down
Gost
Gost




Hocu macu!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hocu macu!!   Hocu macu!! EmptyMon Dec 10 2007, 23:44

vidim da si na ilidzi, i ja sam.... mogu ti pomoci oko mace kad ti dodje
cuj, koja se tebi mackica svidja????
Na vrh Go down
silverish_dewil
novi kolačić :)
novi kolačić :)
silverish_dewil


Broj komentara : 7
Age : 32
Location : Ilidza
Registration date : 2007-12-10

Hocu macu!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hocu macu!!   Hocu macu!! EmptyTue Dec 11 2007, 20:25

LaRa.2311 (citat):
vidim da si na ilidzi, i ja sam.... mogu ti pomoci oko mace kad ti dodje
cuj, koja se tebi mackica svidja????

U kojem smislu da mi se svidja? Svidjaju mi se sve mace, a s foruma mi se svidja ona iz posta "2 mackice"... nisam jos zvao, prvo cu da odem u azil da vidim... btw nisam tacno na ilidzi, vec na Mostarskom Raskrscu
Na vrh Go down
Gost
Gost




Hocu macu!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hocu macu!!   Hocu macu!! EmptySat Dec 15 2007, 15:04

aha, pa nema problema onda, zelim ti puno srece da cim prije udomis neku mackicu, pogledaj ovog snijega a one se jadne smrzavaju.
Na vrh Go down
blackladyy
aktivisti
aktivisti
blackladyy


Broj komentara : 27
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-13

Hocu macu!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hocu macu!!   Hocu macu!! EmptySun Dec 16 2007, 21:45

ee caooo ..
ako nisi vec usvojio neku macu.. ima jedna mala maca.. preslatkaa.. kao sa whiskas rekleme.. sivkasto bijela .. ona se nazi u azilu.. a njene slike nema ovdje.. tako da bi morao otici dole.. sretnoo Smile
Na vrh Go down
blackladyy
aktivisti
aktivisti
blackladyy


Broj komentara : 27
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-13

Hocu macu!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hocu macu!!   Hocu macu!! EmptyThu Jan 03 2008, 21:49

maca iz azila je udomljena Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Hocu macu!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Hocu macu!!   Hocu macu!! Empty

Na vrh Go down
 
Hocu macu!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» hocu cukicu!
» SVE STO HOCU JESTE DA MI BUDES PRIJATELJ!!
» 4 macica traze dom
» UDOMLJAVAM MACU!!
» Malenu macu

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Mace koje traže novi dom-
Idi na: