POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Lutalica spasila ženu iz smrskanog auta

Go down 
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Lutalica spasila ženu iz smrskanog auta Empty
KomentarNaslov komentara: Lutalica spasila ženu iz smrskanog auta   Lutalica spasila ženu iz smrskanog auta EmptyFri Aug 03 2007, 10:03

THOMASVILLE, GOERGIA, Februar 5., 2007.. -
Žena jako povrijeđena u prometnoj nesreći kaže da duguje život psu lutalici koji ju je spasio.
Shannon Lorio kaže da nakon što se survala u provaliju mislila je da je sve gotovo. Međutim iznenada se pojavio pas lutalica koji ju je pronašao teško povrijeđenu.
Pas ju je počeo vući za kragnu košulje i vukao ju je oko 50 jardi preko kamenja i drveća, sve do autoputa, gdje se ubrzo zaustavio motorist.
Pas koji ju je spasio nazvan je simbolicno- Heroj
˝Heroj će uvijek imati posebno mjesto u mome srcu.˝ izjavila je Lorio, ˝On je moj heroj!˝.
Herojev prijašnji vlasnik ga je napustio jer je imao često običaj da pobjegne.
Međutim Heroj više neće biti usamljen jer se najmanje 50 ljudi javilo za udomljavanje, a dreser pasa se ponudio da Heroj prođe dresuru za pse spasioce.
Lorio kaže da joj se auto survao u provaliju nakon što je u krivini izgubila kontrolu te naletila na kamion koji ju je odbacio u provaliju.
"Mogo sam krvarila." rekla je, ˝Ali onda sam odjednom osjetila nečije prisustvo. Vidjela sam Heroja koji me je snažno počeo čupati i vući za kragnu. Gledala sam mnogo horor filmova i mislila sam da želi da me pojede Very Happy , ali umjesto toga počeo mi je lizati lice."
Dvogodišnji pas vukao je ženu tešku 70kg sve do autoputa a potom je stao i čekao pomoć skupa s njom.
Lorio bi bila najsretnija da udomi i Heroja, ali to nažalost nije moguće jer ih je prije njega udomila već 6, ali ga zato redovito obilazi i obasipa darovima.

"Ako mu ikada išta zatreba, ja ću biti tu," rekla je.

Heroj i Shannon

Lutalica spasila ženu iz smrskanog auta Dog20saves20woman
Na vrh Go down
Gost
Gost




Lutalica spasila ženu iz smrskanog auta Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lutalica spasila ženu iz smrskanog auta   Lutalica spasila ženu iz smrskanog auta EmptyFri Aug 03 2007, 16:05

ja sam se sva najezila
Na vrh Go down
Gost
Gost




Lutalica spasila ženu iz smrskanog auta Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lutalica spasila ženu iz smrskanog auta   Lutalica spasila ženu iz smrskanog auta EmptyTue Oct 28 2008, 23:05

eto i ja sam uzeo ovo da procitam i stvarno i ja sam se najezio
Na vrh Go down
Sponsored content





Lutalica spasila ženu iz smrskanog auta Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Lutalica spasila ženu iz smrskanog auta   Lutalica spasila ženu iz smrskanog auta Empty

Na vrh Go down
 
Lutalica spasila ženu iz smrskanog auta
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» 5 lutalica!!!!
» pas lutalica..Zagreb....
» lutalica u vilsonovom

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Napuštene životinje- heroji!-
Idi na: