POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

HITNO!!

Go down 
+11
ToLive4
Ms_Antrophy
arijana
Hitman
tinchy
Pitdog
melsas
jaca
velja
sofi
amilaa
15 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas

Broj komentara : 368
Registration date : 2007-11-07

HITNO!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!   HITNO!! - Page 2 EmptyTue Dec 04 2007, 20:14

mislim da je rekla da su blizu njega, samo nije dobro objasnila, stvarno ne znam, ona je jos uvijek pri ideji da kupi psa, a spominje neke medene, ili je to mazanje ociju da bi ih neko udomio.

vjeruj, amila, ako zelis da neko zadrzi i uzme cuku, moras reci pravu istinu o njemu, inace bi nakon nekog vremena opet mogao zavrsiti na ulici..

a ako su tako lijepi, ne shvatam zasto barem ne mozes privremeno jednog smjestiti kod sebe...

javi sta je bilo, postavi svugdje, trazi pomoc, ja da budem realna ne mogu pomoci odavde trenutno, imamo mnogo pasa, recimo ne znam da li je ijedan udomljen na zadnjem udomljavanju, i sad ovi..

ali trudit cu se da razglasim koliko mogu, jer ce oni od toga na kraju imati koristi, a necemo mi koji se na neki nacin hvalimo dobrim djelima, interes su cukice, eto i to je nesto (da te ne napadam) sto si stavila na forum...
probaj doci na televiziju Wink
ako mozes, barem ih svaki dan pored svega i nahrani, to je ono konkretno!!!

uh dugog posta, umorih se dok sam napisala, ja vam kazem, ja sam larino dijete Very Happy
internetsko Laughing

stavit cu ja na blog sutra, mada mi se niko ne javlja, imala sam samo jedan komentar, i to nevezano za temu...

blog je o ovome svemu, dajem adresu kad se sjetim, jer ga nadjem samo na bloggeru...
ako ne moze pitdog u clanak, mogu ja na blog Smile
Na vrh Go down
amilaa
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 41
Registration date : 2007-12-03

HITNO!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!   HITNO!! - Page 2 EmptyTue Dec 04 2007, 20:26

taj covjek neda nikome da se priblizi samo onome ko ce ih uzet.ja ih ako uzmem nemam gdje smjestit.zato im trazim dom.
Na vrh Go down
Gost
Gost

HITNO!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!   HITNO!! - Page 2 EmptyThu Dec 06 2007, 04:08

previse puta si upotrijebila moramo im pomoci, pomozite im, i tako dalje.
ono sto sam ja vidjela za ovih par mjeseci jeste da se ne moze pomoci tek tako, previse ih je na ulici i jednostavno se ne moze vise ni odluciti covjek kome bi prije pomogao.
druga stvar je da te sofi podrzavam u svakoj tvojoj rijeci, ne samo da mi je bajka nad bajkama prica da pas zaboga ide u irak/iran, zar se tamo ne ratuje ili sta ti ja znam???
Treca stvar je da ako vec zelis rasnog psa (ono ocajnicki) odi u Zoo centar kod armana, nek ti on naruci rasnog, i neka to bude kraj price o kupovini tvog rasnog psa na ovom forumu, ako je to ikako moguce.
a cetvrta stvar, molim te, preklinjem te melsas, ne budi advokat svakome. mi smo dovoljno inteligentni da mozemo dokuciti sta veljo prica i sta pise.... i kad ces reksa udomiti????

Citat :
uh dugog posta, umorih se dok sam napisala, ja vam kazem, ja sam larino dijete

Gluho bilo, nedaj boze da imam jedno takvo, nemoj da mi slutis jos jednu melsas u mom mirnom zivotu, slom zivaca bih dobila..
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman

Broj komentara : 364
Registration date : 2007-08-02

HITNO!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!   HITNO!! - Page 2 EmptyThu Dec 06 2007, 04:13

melsas nece nikad udomiti Reksa,kladim se Cool
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana

Broj komentara : 367
Registration date : 2007-08-02

HITNO!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!   HITNO!! - Page 2 EmptyThu Dec 06 2007, 12:36

tako izgleda
Na vrh Go down
amilaa
aktivisti
aktivisti

Broj komentara : 41
Registration date : 2007-12-03

HITNO!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!   HITNO!! - Page 2 EmptyTue Dec 11 2007, 22:01

jutros sam kada sam krenula u skolu vidjela psa sav je cupav moze se i cesljat kucni je.
Na vrh Go down
Ms_Antrophy
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Ms_Antrophy

Broj komentara : 6
Registration date : 2007-11-08

HITNO!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!   HITNO!! - Page 2 EmptyTue Jan 08 2008, 18:45

Laughing
pas se moze cesljati...kucni je, hehehe...
pa sta si uradila osim sto si ga vidjela, zar ne bi bilo lijepo, s obzirom da tako dobro zamjecujes pse na ulici, da si ga nahranila, ili cak mozda i pocesljala.
No

anyway, sta je bilo sa onim stencima sto si ih spominjala?

jesi sebi kupila rasnog psa...
Neutral
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci

Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

HITNO!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!   HITNO!! - Page 2 EmptyTue Jan 08 2008, 20:09

amilaa (citat):
jutros sam kada sam krenula u skolu vidjela psa sav je cupav moze se i cesljat kucni je.

Svako jutro kad krenem na pijacu, sretnem ovu nasu administratorku D. I sve nesto kontam, i ona je cupava, ali da se cesljati, da li je i ona kucna pitam se ?Laughing Laughing Laughing
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog

Broj komentara : 472
Registration date : 2007-08-22

HITNO!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!   HITNO!! - Page 2 EmptyTue Jan 08 2008, 22:54

men' se isto cini da jeste. al mislim da bi trebalo pitati njenog zarucnika o tome. on bi to mogao znati Laughing Laughing Laughing

starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica

Broj komentara : 224
Registration date : 2007-11-17

HITNO!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!   HITNO!! - Page 2 EmptyTue Jan 08 2008, 23:56

amilaa (citat):
Laughing Laughing
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa

Broj komentara : 134
Registration date : 2007-08-03

HITNO!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!   HITNO!! - Page 2 EmptyWed Jan 09 2008, 10:08

Haahahah... Mislim da je ova D neka muljatorka, sakriva se iza slova, a i sviju nas je zadivila svojom kosom... Sad cu morati da gledam samo rasne, medene pse Razz
Ma salu na stranu, nikad nisam voljela slatkorjecive osobe, a ovdje ih ima, pa recimo podosta.. Samo ne kontam, da li su takvi da bi zadivili nekoga ili je samo fazon imati sto veci broj komentara confused scratch
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.

Broj komentara : 730
Registration date : 2007-07-31

HITNO!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!   HITNO!! - Page 2 EmptyWed Jan 09 2008, 11:09

ToLive4 (citat):

Svako jutro kad krenem na pijacu, sretnem ovu nasu administratorku D. I sve nesto kontam, i ona je cupava, ali da se cesljati, da li je i ona kucna pitam se ?Laughing Laughing Laughing

Pitdog (citat):
men' se isto cini da jeste. al mislim da bi trebalo pitati njenog zarucnika o tome. on bi to mogao znati Laughing Laughing Laughing

rekose mi jednom ko se zadnji segaci, bogami najsladje se segaci...
cuvajte se lipi moji da vas ova admin. kerusa ne uBANdaci Twisted Evil

Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog

Broj komentara : 472
Registration date : 2007-08-22

HITNO!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!   HITNO!! - Page 2 EmptyWed Jan 09 2008, 12:44

kako poeticno Laughing

jel to zloupotrebljavas polozaj Laughing

Admin
Admin
D.

Broj komentara : 730
Registration date : 2007-07-31

HITNO!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!   HITNO!! - Page 2 EmptyWed Jan 09 2008, 12:45

Suspect mozda... Suspect
ispravka: ne zloupotrebljavam, ali me opasno dovodite u iskusenje Twisted Evil

tau_tau
aktivisti
aktivisti
tau_tau

Broj komentara : 59
Registration date : 2007-08-27

HITNO!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!   HITNO!! - Page 2 EmptySun Jan 13 2008, 00:46

Ja reko nesto hitno affraid

A oni ovamo administratoricu zezaju...cccc shinesmile
Na vrh Go down
Sponsored content

HITNO!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!   HITNO!! - Page 2 Empty

Na vrh Go down

HITNO!!
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-