POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 lutalica u vilsonovom

Go down 
5 posters
AutorPoruka
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

lutalica u vilsonovom Empty
KomentarNaslov komentara: lutalica u vilsonovom   lutalica u vilsonovom EmptyWed Nov 28 2007, 11:51

ovo sam nasla na forumu sarajevo-x.com:


Obavještenje posebno za čika Velju: kod škola u Vilsonovom nalazi se veliki pas lutalica. iz škole hoće (ako već i nisu) zvati šintore jer ga se djeca boje mada meni izgleda miran. ja sam prošao tuda na posao a on i dalje leži tamo skroz do zgrade. ako može neko da nešto uradi prije šintora bilo bi dobro
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

lutalica u vilsonovom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: lutalica u vilsonovom   lutalica u vilsonovom EmptyWed Nov 28 2007, 13:51

i sta bi
Na vrh Go down
Nia
aktivisti
aktivisti
Nia


Broj komentara : 45
Age : 42
Location : SA
Registration date : 2007-11-17

lutalica u vilsonovom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: lutalica u vilsonovom   lutalica u vilsonovom EmptyWed Nov 28 2007, 16:22

Ima li mjesta u azilu za ovog psa? Ja zaista ne znam koliki je kapacitet azila, niti gdje se nalazi...
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

lutalica u vilsonovom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: lutalica u vilsonovom   lutalica u vilsonovom EmptyWed Nov 28 2007, 16:23

arijana (citat):
i sta bi
nista Sad
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

lutalica u vilsonovom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: lutalica u vilsonovom   lutalica u vilsonovom EmptyWed Nov 28 2007, 18:22

jaca (citat):
arijana (citat):
i sta bi
nista Sad
bili smo cober i ja. ne moze se kuci prici. strasljiva je isto kao Torna koju su svi zaboravili.
Torna je sada na sigurnom i pod skrbi SOSa ali socijalizacija tesko ide.
Na vrh Go down
Nia
aktivisti
aktivisti
Nia


Broj komentara : 45
Age : 42
Location : SA
Registration date : 2007-11-17

lutalica u vilsonovom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: lutalica u vilsonovom   lutalica u vilsonovom EmptyWed Nov 28 2007, 20:31

A shta mislite, chika Veljo, da mu/joj donesete malo hrane u koju biste stavili neki sedativ, chisto da se malo oshamuti dok ga/ju ne uspijete uhvatiti?
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

lutalica u vilsonovom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: lutalica u vilsonovom   lutalica u vilsonovom EmptyWed Nov 28 2007, 21:36

To je radjeno i sa Tornom mada joj niko nije mogao dati hranu jer je bila plasljiva.. A za ovu je jos gore jer sigurno niko ne prilazi njoj.
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Sponsored content





lutalica u vilsonovom Empty
KomentarNaslov komentara: Re: lutalica u vilsonovom   lutalica u vilsonovom Empty

Na vrh Go down
 
lutalica u vilsonovom
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Izgubljeni pekinezer luta po Vilsonovom!
» 5 lutalica!!!!
» pas lutalica..Zagreb....
» Bijeli PONI lutalica

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Psi koji traže novi dom :: Odrasli psi-
Idi na: