POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Gus je nasao dom!

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Kim
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 2
Registration date : 2007-11-24

Gus je nasao dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Gus je nasao dom!   Gus je nasao dom! EmptySat Nov 24 2007, 19:01

Pozdrav svima! Zelimo podijeliti dobre vijesti sa vama! Pronasli smo Gusovog vlasnika! Naime, Gus je prije bio kucni pas, i zivio je blizu Kiseljaka. Jos ostaje misterija kako je zavrsio u Sarajevu. Njegovo prvobitno ime je Teri. Hvala svima za moralnu podrsku!
Srecno Teri i nadamo se da ces imati dobar zivot!!!

Kim i prijatelji!!!

Gus je nasao dom! Gus10


: komentar modifikovan dana: Fri Nov 30 2007, 13:01; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Gus je nasao dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gus je nasao dom!   Gus je nasao dom! EmptySat Nov 24 2007, 19:24

Bas je divan. Lici na jednog Flokija zbog kojeg sam ja i zamrzila sintore. Floki je bio kucni pas, ali izbacern na ulicu. Sprijateljila sam se s njim, bilo je to odmah po prestanku rata. Jedno jutro, a bio je suncan ljetni dan, iz sna me probudilo urlikanje. Sintori su dok sam strcala dole, vec bili ubili Flokija. Iza njega je ostala samo lokva krvi
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Gus je nasao dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gus je nasao dom!   Gus je nasao dom! EmptySat Nov 24 2007, 22:58

o moj boze, najezila sam se...
da se meni takvo nesto desilo, trgala bih se, vjeroivatno ne bih bila dovojno jaka..
Mad Mad Mad Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad Mad Mad

i ja mrzim sintore, to su ljudi bez srca i duse, jer da ih imaju, ne bi mogli podnijeti to sto rade.
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

Gus je nasao dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gus je nasao dom!   Gus je nasao dom! EmptySun Nov 25 2007, 00:27

Ja nikad u zivotu nisam vidjela sintora...a i bolje je...mada bi voljela vidjeti onog ko nema srca Mad
Ja kad prolazim carsijom gledam u ljude i mislim se da li je on ili mozda onaj drugi,jednostavno samo bi voljela vidjeti tog "covjeka" ako se moze tako nazvati... Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Jasmina
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 135
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-10-17

Gus je nasao dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gus je nasao dom!   Gus je nasao dom! EmptyMon Nov 26 2007, 02:56

dusa slatka, nadam se da ce mu neko pruziti topli dom
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

Gus je nasao dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gus je nasao dom!   Gus je nasao dom! EmptyMon Nov 26 2007, 12:36

Ima li kakvih novosti? Sad
Na vrh Go down
Kim
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 2
Registration date : 2007-11-24

Gus je nasao dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gus je nasao dom!   Gus je nasao dom! EmptyFri Nov 30 2007, 12:56

Pozdrav svima! Zelimo podijeliti dobre vijesti sa vama! Pronasli smo Gusovog vlasnika! Naime, Gus je prije bio kucni pas, i zivio je blizu Kiseljaka. Jos ostaje misterija kako je zavrsio u Sarajevu. Njegovo prvobitno ime je Teri. Hvala svima za moralnu podrsku!
Srecno Teri i nadamo se da ces imati dobar zivot!!!

Kim i prijatelji!!!
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Gus je nasao dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gus je nasao dom!   Gus je nasao dom! EmptyFri Nov 30 2007, 12:57

divno cheers
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

Gus je nasao dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gus je nasao dom!   Gus je nasao dom! EmptyFri Nov 30 2007, 13:07

divotaaaaa...
tako sam nesto skontala kao... taj pas je mrtav ili tako nesto, ali sada sam jako sretna, ne pitajte zasto sam mislila da je mrtav, malo ste me zbunili, a opet nisam nista htjela da pisem, jer sam mislil-provalit cu se, znaci sad je dobro?

super cheers
Na vrh Go down
Sponsored content





Gus je nasao dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gus je nasao dom!   Gus je nasao dom! Empty

Na vrh Go down
 
Gus je nasao dom!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Beban nasao dom
» Pas koji je nadjen na ulici NASAO DOM!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: