POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...

HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

farma krzna na bjelasnici

Go down 
+10
district-beg
jaca
tinchy
t_bejbe
drift_kraljica
animal lover
melsas
sofi
Pitdog
prijateljica_zivotinja
14 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
Gost
Gost

farma krzna na bjelasnici - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptySat Nov 24 2007, 14:35

ima da im inspekciju na vrat nasadimo.
cim nesto nije po zakonu ti to mozes, uostalom mora na etiketi pisati gdje se proizvodi, ne mogu prodavati bez etikete
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica

Broj komentara : 224
Registration date : 2007-11-17

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptySat Nov 24 2007, 16:41

tinchy (citat):
Joj super ste.. A sta je sa onim Nerzz Beslagic ili tako nekako... I oni prodaju kozu i krzno..
Pa gdje to ima?
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy

Broj komentara : 645
Registration date : 2007-08-01

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptySat Nov 24 2007, 16:50

drift_kraljica (citat):
tinchy (citat):
Joj super ste.. A sta je sa onim Nerzz Beslagic ili tako nekako... I oni prodaju kozu i krzno..
Pa gdje to ima?

Nerzz Beslagic je veoma poznata firma za proizvodnju odjevnih predmeta od krzna i koze... Ima na google-u dosta informacija o njima. Oni su iz Visokog.
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptySat Nov 24 2007, 17:03

Aaaa, moram vidjeti to... Mad kako ih nije stid...najbolje bi bilo kad bi bio neko iz Visokog pa da se raspita o tome...
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptySat Nov 24 2007, 21:53

pa draga kraljice nije ih stid, oni su cak i ponosni na to!!!
Kako lijepe bunde oni prave bla bla bla bla bla bla
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptySun Nov 25 2007, 00:13

Nista mi mrze nema vidjet zenu,sva nasminkana,sredjena jos onu bundu od krzna nosa sva HAPPY .... pu kako su pogani Mad
u nas je za vaser bio jedan stand i dvije krznene bunde...a sve se jos zaustavljaju i pipaju uh...
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas

Broj komentara : 368
Registration date : 2007-11-07

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptySun Nov 25 2007, 00:34

meni se ne svidja krzno, recimo, ali mi se svidjaju oni vjestacki cupavi cuda na kapuljacama, ako nema previse..
uglavnom nista napadno:ljuta:

a stvarno, mozda toi drze ilegalno
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja

Broj komentara : 49
Registration date : 2007-11-15

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptySun Nov 25 2007, 04:53

fino, otkrivaju se malo pomalo nasi BH monstrumi, hvala na informacijama o Visokom, i da dobra bi bila ideja nekog iz Visokog poslati tamo i imam osobu koja tamo zivi i jedva ceka da napravi neki belaj. Obavijestit cu je o ovom pa da vidimo hoce li nesto napraviti.

Hvala Bogu da nas ima po BiH
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptySun Nov 25 2007, 13:02

Eh u nas se u Gracanici ne prodaje krzno vise Laughing Hvala Bogu...gledala sam po buticima nema ni za lijeka Laughing Ostao mi je jos jedan butik al on ce tek u utorak radit... Jedino mi ostaje jos po pijaci al sad da li prodaju vidjet cemo...
Prijateljice_zivotinja to je super vijest da imas nenkog iz Visokog,nego ima li sta za Bjelasnicu?
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptySun Nov 25 2007, 16:33

drift_kraljica (citat):
Eh u nas se u Gracanici ne prodaje krzno vise Laughing Hvala Bogu...gledala sam po buticima nema ni za lijeka Laughing Ostao mi je jos jedan butik al on ce tek u utorak radit... Jedino mi ostaje jos po pijaci al sad da li prodaju vidjet cemo...
Prijateljice_zivotinja to je super vijest da imas nenkog iz Visokog,nego ima li sta za Bjelasnicu?

Za Bjelasnicu slabo, niko nista ne zna, al saznat cemo mi kad tad, trebam navalit pa cu naci gdje je i odmah krecemo
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog

Broj komentara : 472
Registration date : 2007-08-22

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptySun Nov 25 2007, 16:50

a zasto si bas navalila na tu na bjelasnici, kada ih imas milion blizih? a na kraju krajeva, sve se svodi na isto - zivotinje ubijaju radi krzna. sada je li to kuna bjelica ili zlatica, meni je potpuno svejedno, a i njima kada ih ubiju.

starosjedioci
starosjedioci
jaca

Broj komentara : 513
Registration date : 2007-08-04

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptySun Nov 25 2007, 16:52

Prijateljice zivotinja, raspitaj se, ima i jedna farma u rakovici. A to ti je blize od bjelasnice
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptySun Nov 25 2007, 16:54

ne ne, nisam ja navalila na bjelasnicu, naravno da je isto ubitit cincilu, kunu, lisicu, psa itd radi bilo cega abnormalnog i nepotrebnog, ma vala svako ubistvo je neopravdano. Samo sto do sad nisam znala da postoji njih vise u BiH...evo navalili smo na sve ostale, pa cemo ih sve srediti, al izgleda da je do svih drugih lakse doci jer su po gradicima u BiH, a ovo na Bjelasnici je nepoznato...
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptySun Nov 25 2007, 16:55

jaca (citat):
Prijateljice zivotinja, raspitaj se, ima i jedna farma u rakovici. A to ti je blize od bjelasnice

Dobro, znaci, samo nek se otkrivaju farme, znaci sad imamo rakovicu, Visoko i Bjelasnicu, ima li jos???
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptyWed Dec 12 2007, 01:19

ima li necega novog??? jer stvarno nije normalno ubijati zivotinje da bi se uzimalo krzno,mogu mislit i u nas im zivi skidaju krzno,jooj,... Sad
Onu sliku iz glave nikad necu izbrisati,kada sam gledala video klip kako skidaju zivima krzno,jadnicak opet ziv ostane... Sad
E da sjecam se dok sam bila manja,pa sam isla s dvije drugarice na plaze kad je bila zima naravno,vidjela sam tako na pokrajku u snijegu oguljenu zivotinjicu,jadnica,mrtva naravno,ali tako je bilo jezivo za pogledat,sve sam se u sebi nadala da nije cuko,jer sam tada cukama vise odavala pocast,a vec poslije,za sve naravno...I nikako ne mogu da shvatim zasto to u Gracanici??? ko bi to mogao uraditi,Boze dragi... Evil or Very Mad
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptyWed Dec 12 2007, 01:24

ima ima, radi se na tome, samo nista ne objavljujem, bice sve blagovremeno objavljeno
Na vrh Go down
Gost
Gost

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptyWed Dec 12 2007, 01:47

mudro zboris cheers
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptyWed Dec 12 2007, 01:53

hvala druze, bice nesto uskoro, obecavam
Na vrh Go down
district-beg
novi kolačić :)

Broj komentara : 2
Registration date : 2007-12-12

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptyWed Dec 12 2007, 02:10

prijateljica_zivotinja (citat):
e dobro...a izvini, sta? jel to ja nesto ne znam confused
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptyWed Dec 12 2007, 02:13

district-beg (citat):
nadam se da necu biti gruba, morate procitati pocetak topica
Na vrh Go down
district-beg

Broj komentara : 2
Registration date : 2007-12-12

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptyWed Dec 12 2007, 02:18

district-beg (citat):
nadam se da necu biti gruba, morate procitati pocetak topica
ups...oprostite, ne snalazim se bas na forumima, tek mi je prvi put tak da nisam znao..ovo sam vidio prvo.. Embarassed
ok, procitao sam...samo naprijed Wink
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana

Broj komentara : 367
Registration date : 2007-08-02

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptyWed Dec 12 2007, 03:17

imam pitanje..sta na kraju bi za bjelasnicu?
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptyWed Dec 12 2007, 03:26

arijana (citat):
imam pitanje..sta na kraju bi za bjelasnicu?

rekoh vec, radi se
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana

Broj komentara : 367
Registration date : 2007-08-02

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptyWed Dec 12 2007, 03:27

sori al bas me sad zanima gdje je to kad niko ne zna za njih Very Happy. pa reko da vidim jestel saznali Very Happy
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog

Broj komentara : 472
Registration date : 2007-08-22

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 EmptyWed Dec 12 2007, 03:29

a sta se toliko radi, pa nije nuklearna bomba. ako je farma i izvozi krzno, onda mora biti i registrovana kao firma. sto znaci bez problema se moze naci broj preko informacija.

KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici - Page 3 Empty

Na vrh Go down

farma krzna na bjelasnici
Na vrh 
Stranica 3/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next